Най-приятна и най просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 9

  • 65 554
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Тук обсъждаме както най-интересните, увлекателни и забавни реклами от телевизионния ефир, така и най-безсмислените, скучни и объркващи такива.
Ако сте открили наистина сполучливо направена реклама в интернет или неудачен опит за изява на начинаещ режисьор, тук е мястото да споделите и коментирате. Peace

Ето какво е тълкуването на самата дума:
РЕКЛАМА (от френски réclame от латинското reclamo, „извиквам“) е разпространявана във всякаква форма и с всякакви средства привлекателна информация относно физическо или юридическо лице, стока, идея или начинание, която е предназначена за определен кръг потребители и цели да предизвика, формира или поддържа интереса им към въпросните лица, стоки, идеи и начинания, така че те да могат да се реализират (да бъдат избрани, купени, посещавани, следвани и прочие).


# 1
  • Мнения: 9 653
Току що гледах рекламата на кухни Икеа! Много добра!  hahaha


п.с. за първи път съм първа в някоя тема!   Blush

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Рекламата на баница Фамилия ме натъжава. Бабата като слугиня я имат Sad

# 4
  • Мнения: 8 883
да се запиша и аз  Flutter

# 5
  • Мнения: 30
Последната реклама на фолксваген много ме радва:

https://www.youtube.com/watch?v=zFSs4LlRW9E

# 6
  • Мнения: 11 675
Рекламата на баница Фамилия ме натъжава. Бабата като слугиня я имат Sad

На мен ми прилича на затворник. И то все едно е зазидана там  Sad

# 7
  • Мнения: 1 708
Благодаря за новата тема Simple Smile

Последната реклама на фолксваген много ме радва:

https://www.youtube.com/watch?v=zFSs4LlRW9E

Супер е, и мен ме зарадва  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 8 114
Рекламата на баница Фамилия ме натъжава. Бабата като слугиня я имат Sad

На мен ми прилича на затворник. И то все едно е зазидана там  Sad

И защо все бабините неща са най-добри по рекламите?

# 9
  • Мнения: 30
Ето най-новия продукт от "титаните на рекламата" кока кола, от тази година:

https://www.youtube.com/watch?v=FYuykEGyjqg

# 10
  • Мнения: 74
Мерси за новата тема   bouquet

Исках да споделя няколко дразнещи реклами, но сега ги забравих.

# 11
# 12
  • Мнения: 447
Рекламата на баница Фамилия ме натъжава. Бабата като слугиня я имат Sad

На мен ми прилича на затворник. И то все едно е зазидана там  Sad

Чудех се и аз какво не ми харесва в тази реклама... Бабата ми е симпатична, а не ми харесва, че не я канят на масата. Разбирам идеята на рекламата, но не ми допада. Stop

Много ме нервира рекламата на Амбрекс с папагалите - що за уродливи птици са това! Sick

А, и още една дразнеща имам - в нея рекламират някакъв хомеопатичен препарат и хлапе казва на майка си "Мамо, той е болен и не може да си играе с мен!". После става ясно, че говори за баща си. Та, що за дете говори за баща си с местоимение, при това в негово присъствие?! Не "тати", не "татко", не дори "баща ми", а "той"... Все едно е някой, хванат от улицата... Shocked

А също и рекламата на някакъв перилен препарат, мисля, че беше Lex -  в която една жена сипва перилния препарат в пералнята и изведнъж настроението и става супер приповдигнато, започва да танцува, а хората от семейството и се държат с нея като с рок звезда... За мен е ужасно глупава и като замисъл, и като изпълнение. ooooh!

Много станаха май... Laughing

Последна редакция: сб, 16 мар 2013, 23:19 от Windy

# 13
  • Мнения: 10 885
Най-отвратителната за мен реклама върви по Дива Юнивърсъл. Семейство вечеря някакви панирани, полуготови гадости. Мъжът се усмихва мило на майката, а тя гледа влюбено през прозореца някакъв риж мъж, в този момент показват и децата, които също са рижи. Направо ми се повръща. Не разбирам езика, може да казват нещо, което да спре позивите, обаче е ужасна.

# 14
  • Перник
  • Мнения: 396
Рекламата на баница Фамилия ме натъжава. Бабата като слугиня я имат Sad
Точно това коментирахме в къщи Sad

Общи условия

Активация на акаунт