Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 12

  • 102 798
  • 752
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Тук обсъждаме както най-интересните, увлекателни и забавни реклами от телевизионния ефир, така и най-безсмислените, скучни и объркващи такива.
Ако сте открили наистина сполучливо направена реклама в интернет или неудачен опит за изява на начинаещ режисьор, тук е мястото да споделите и коментирате. Peace

Ето какво е тълкуването на самата дума:
РЕКЛАМА (от френски réclame от латинското reclamo, „извиквам“) е разпространявана във всякаква форма и с всякакви средства привлекателна информация относно физическо или юридическо лице, стока, идея или начинание, която е предназначена за определен кръг потребители и цели да предизвика, формира или поддържа интереса им към въпросните лица, стоки, идеи и начинания, така че те да могат да се реализират (да бъдат избрани, купени, посещавани, следвани и прочие).


Последна редакция: вт, 08 сеп 2015, 08:40 от ЗлаВещица

# 1
  • Мнения: 11 676
За начало на новата тема ще покажа едни от любимите ми реклами.
Тези, които сега въртят на малкия екран са ужасни.

Ауди

Скрит текст:


Пежо

Скрит текст:

# 2
  • София
  • Мнения: 8 114
Тази с калинките на Пежо е много готина.

# 3
  • Мнения: 3 120
Мерси за темата   bouquet

Дано има повече реклами, които ни харесват , отколкото такива, които ни дразнят.

# 4
  • Мнения: 4
https://www.youtube.com/watch?v=4dUR6UvC52A

Гледах си аз в полу-заспало състояние рекламата на Somni-X и не обръщам много-много внимание на рекламата, че тя си тече една такава лежерна и почти незабележима. В един момент обаче мъжът ми реагира с доста неочакван коментар по отношение на мислите, които може да дойдат в нечий криминален мозък. Продуктът е спрей и може да ти бъде впръскан против волята ти. Рекламата внушава непробуден сън за цяла вечер. Ако това са между 8 и 12 часа, колко граници могат да бъдат минати за това време и какво още може да се случи, докато си в такова заспало състояние?
Някой ползвал ли е продукта, за да каже за ефекта от неговото използване?

# 5
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Ако това са между 8 и 12 часа, колко граници могат да бъдат минати за това време и какво още може да се случи, докато си в такова заспало състояние?
Това е подходящо за онази потребителка която не искаше да спи с мъжа си, защото бил алкохолик и търсеше някакъв начин да се измъкне Grinning ooooh!  Blush
Реклама на модна линия

# 6
  • София
  • Мнения: 2 423
Ей тази също ме изкарва................
https://www.youtube.com/watch?v=AKQcLssSo4o
Походката бррррррррр.....................................

# 7
  • Мнения: 9 865
Харесва ми рекламата на Финиш, тази новата "спиш - съдове, не спиш - съдове, съществуваш - съдове, умираш - съдове", много точно отразява личното ми отношение към непрекъснатото "производство" и наличие на мръсни чинии, независимо какво правим и ми е иронично забавна.
Харесвам и тази на захар Сладея, особено песничката.

# 8
  • Мнения: 210
Една идея встрани от темата - ТВ рекламите на Лидл са много хубави, особено музиката им, но радио рекламите им .............................. потресаЮщи. Според мен ТВ рекламите им са направени за целия свят, а радио рекламите ги измисля някоя наша рекламна агенция. Резултатът е повече от трагичен.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2015, 23:40 от dolly_holly

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
+1 за горното мнение!
Такива лигави гласове рядко съм чувала...

# 10
  • Мнения: 8 522
Тази с калинките на Пежо е много готина.
О, да страхотна е

# 11
  • Мнения: 593
Харесвам и тази на захар Сладея, особено песничката.

 Crazy моята малка сладурана се кефи много на тази реклама, танцува  Mr. Green, а на мен ми се дояжда пай  Laughing

# 12
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Поредната противна реклама на "Орео" , "пеенето" е потресаващо ooooh! . Дразни ме една на "Уош енд гоу" , защото са избрали много грозни жени и са в цветарски магазин.

# 13
  • Мнения: 807
Супер Клин!!!!! ееее тази като й чуя гласа и.... всичко ми се обръща... smile3511

# 14
  • Мнения: X
Дразни ме рекламата на Савекс с тази, дето очаква мъжът й да си спомни за роклята от първата им среща. ooooh!

На Лидл рекламите и аз ги харесвам. Приятни са.

Общи условия

Активация на акаунт