Кауфланд - тема 27

  • 74 228
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 956
Има някаква игра при покупка на цветя над 3 лв. Ето тук има подробности https://www.kaufland.bg/igri-promocii/igri/8-mart.html

# 16
  • Мнения: 4 206
Аз мисля довечера да мина, пък ще видим дали ще успея да изпълня списъка.
Да попитам пак - знаете ли защо вече не зареждат сапунчетата за ароматизатори за WC Dr. Fresh?

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 4 621
Айсбергът много голям и хубав за 0,99ст
Грейпфрута ми хареса.
Сладолед, кафе..

# 18
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
evencee, винаги съм го слагала течния в барабана. Още не съм забравила гадната миризма по дрехите на простора. Sick Повече течни не взимам! Naughty
Тета, като показания Colour вчера не видях в нашия Кауфланд. Значи, добре че не взех от онзи за бяло, че не ми трябва такава голяма разфасовка. Сега се чудя дали днес да не направя втори опит, ако ММ се съгласи да ме закара пак до там. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 68 580
Огледай добре. И аз първо не го видях и изтръпнах. Но един младеж ме упъти ...

# 20
  • Мнения: 3 956
Някой дали обърна внимание този комплект на Dove Derma Spa какво точно включва?

# 21
  • Мнения: 3 210
Аз взех покривка. Харесва ми.
Търсих препарат против варовик на Pulirapid, не открих. Преди имаше 2 вида. Да не би да не ги зареждат вече?
За ето тези говоря:


# 22
  • София
  • Мнения: 4 192
Това е най, най-добрия препарат за баня. Смело препоръчвам на всички. Ползваме го и за професионална употреба и е в пъти по-добър от всички останали.  Peace

# 23
  • Мнения: 25 732
И аз използвам показания, слагам го в шише с пръскало и съм много доволна, без търкане чисти добре, за парите си. Peace

# 24
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Значи за покривките аз съм в грешка. ShikeR писа, че си е купила, а не Тета. Извинявам се!
Преди 2 седмици имаше Пулирапид в нашия Кауфланд, но аз си купих от един местен магазин, че беше намален.
Ама, моля ви се! И аз съм прала с таблетки, които винаги се слагат в барабана и с течен препарат, който винаги съм наливала в чашка, но и аз съм имала вмирисана и мухлясала пералня.

# 25
  • София
  • Мнения: 8 103
E, в нашия К нямаше покривки. То такава бъркотия, че все едно свине  са ровили. Направо потрес.

# 26
  • Мнения: 4 871
Да, бъркотията е голяма и при нас. А мястото  с плодове и зеленчуци изглежда ли ви променено? Там, където пазарувам аз, е някак празно. Преди щандовете с плодове и зеленчуци изглеждаха богато заредени, сега са по-малко на брой и е широко между отделните щандове, което не го отчитам като нещо положително.

# 27
  • Мнения: 1 510
Да, бъркотията е голяма и при нас. А мястото  с плодове и зеленчуци изглежда ли ви променено? Там, където пазарувам аз, е някак празно. Преди щандовете с плодове и зеленчуци изглеждаха богато заредени, сега са по-малко на брой и е широко между отделните щандове, което не го отчитам като нещо положително.
Отдавна е така при нас, вече свикнах да е оголено.

# 28
  • Мнения: 4 841
Аз взех покривка. Харесва ми.
Търсих препарат против варовик на Pulirapid, не открих. Преди имаше 2 вида. Да не би да не ги зареждат вече?
За ето тези говоря:




Аз купих миналата седмица. Беше си доволно заредено.

Разликата в двата вида само в аромата ли е?

# 29
  • София
  • Мнения: 4 192
Сега се връщам от Кауфланд Перник. ТАм където са намалените млечни и месни една служителка разчистваше. Питах я защо вече не ги намаляват повече, а отговорът беше, че имат забрана за над 30%. Каза и че преди не е имало брак, в последните моменти са намалявали до 65%, а сега изхвърлят всяка вечер продукти. Дори плащали за изхвърлянето.
Като прибавим и простотията в кошовете, които забравих да снимам в 19.10 часа наистина се чудя тоя мениджмънт как го търпят...

Червеният полирапид е с оцет, синият май не е  Wink

Общи условия

Активация на акаунт