Кауфланд - тема 27

  • 74 281
  • 730
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 4 192
oesi, мисля че на халите, но ще питам точно ММ утре като стане и ще ти пиша на лични. За сьомга говорим, филе, замразено, нарязано на парчета във вакуумирани пликчета.

На кой пазар се случва това?
Не е хубава, взимали сме замразена от Халите и в Била има, но не е норвежка, а исландска, цената в Била беше 12 или 13 лв за кг и в Халите беше около тази цена, но лично според мен не си заслужава.
ПАк да питам за Сьомга ли става въпрос или за сьомгова пъстърва. Приличат си доста, но едната е по-суха и по-безвкусна...

# 331
  • Мнения: 6
oesi, мисля че на халите, но ще питам точно ММ утре като стане и ще ти пиша на лични. За сьомга говорим, филе, замразено, нарязано на парчета във вакуумирани пликчета.

На кой пазар се случва това?
Не е хубава, взимали сме замразена от Халите и в Била има, но не е норвежка, а исландска, цената в Била беше 12 или 13 лв за кг и в Халите беше около тази цена, но лично според мен не си заслужава.
ПАк да питам за Сьомга ли става въпрос или за сьомгова пъстърва. Приличат си доста, но едната е по-суха и по-безвкусна...

За сьомга.

От новия каталог шоколад милка е намелен с 41%, но пише редовна цена 2,35 лв, знам, че това е от по-скъпата серия, но не беше ли по-евтин.

Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 09:05 от BGtatko90

# 332
  • Мнения: 280
Е, затова подкрепям да приемат намаления до 30 %, та търговците да си правят сметка за колко да ти го продават на редовна цена. Не може милката дет беше до скоро лев и нещо да ми обявяват цена 2.35+41% отстъпка. И кат сложиш 20 % ДДС, транспорт, печалба по веригата и стана - шоколад 50 стинки и набухватели до 2.35.
Аз единствено контра филето си заплювам:)

# 333
  • Мнения: 355
Явно само аз съм шматката която е разбрала,че дават само по 5 броя кроасани на клиент...... та се разкарвам цяла седмица.

# 334
  • Мнения: 68 675
Каква е тази цяла сьомга? На 12 лв килото ще има...за първи път срещам да е цяла, а не филе или котлет?

# 335
  • In transit
  • Мнения: 11 837
Каква е тази цяла сьомга? На 12 лв килото ще има...за първи път срещам да е цяла, а не филе или котлет?
Някакви малки са по 1.2кг бройката, оная дето е на филе е от доста по-големи сьомги. Възможно е да е по-суха според мен.
И пак зехтинче ще има коста д'оро, за който е пропуснал. Този е нефилтриран, т.е още по-хубав. Simple Smile

# 336
  • Мнения: 68 675
Ще я полеем със зехтинче като е суха ☺

# 337
  • Мнения: 16
Зд,авейте! Вчера видях кантар за 24 лева с много опции, даже и свързване с Андроид. Ако някой има такъв, би ли споделил мнение.

# 338
  • Мнения: 3 961
Е, затова подкрепям да приемат намаления до 30 %, та търговците да си правят сметка за колко да ти го продават на редовна цена. Не може милката дет беше до скоро лев и нещо да ми обявяват цена 2.35+41% отстъпка. И кат сложиш 20 % ДДС, транспорт, печалба по веригата и стана - шоколад 50 стинки и набухватели до 2.35.
Аз единствено контра филето си заплювам:)

Има Милка на 2,35, видях ги като пазарувах тази седмица.

# 339
  • София
  • Мнения: 8 121
Тази брошура 2 за 1 отделна ли е? Че аз я гледах в нета, но са ни донесли само един вид, от стандартните брошури.
Видях, че паркингът вече е безплатен до 120 мин. С талони ли е?

# 340
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Аз съм на вълна тротинетки и тази в боршурата ми влезе в око. Тя направо като за мен като и гледам размера, дали ще става за дребното се чудя. Много ме блазни идеята да мога и аз да я карам, ама търся предимно за него.

# 341
  • Мнения: 745
Купи 2 плати 1 ми изглежда като чистене на застояла стока

# 342
  • Мнения: 68 675
Не видях зехтина....къде го гледате? Във второто ли брошура....

# 343
  • Мнения: 1 953
Там е зехтинът, 2 бр. за под 20 лв.

# 344
  • In transit
  • Мнения: 11 837
Не видях зехтина....къде го гледате? Във второто ли брошура....
Във вземи 2 на цената на 1:

Общи условия

Активация на акаунт