Кауфланд - тема 27

  • 74 694
  • 730
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 69 301
Аз тази седмица взех Коста Доро...миналата пропуснах.
Този Интеграле не ви вдъхва доверие...ква захар, кви белтъци са писали....па и думата "смес" видях...мнееее...пас съм аз. ☺

# 361
  • Мнения: 6
сьомговата пъстърва е на промоция тази седмица от 22 (четвъртък)до неделя
Аз помислих, че става въпрос за филе, не за цялата.
Иначе, ако си търсите хубав зехтин, този който е намален в основния каталог портогалският е много хубав, препоръчвам.

# 362
  • Мнения: 25 899
Аз тази седмица взех Коста Доро...миналата пропуснах.

Да де за тази говоря, със зелена капачка Коста Доро, нормален екстра върджин.
Аз с моя калпав италиански, интергале го разбирам като пълнозърнест...ама то какви зърна... newsm78

# 363
  • Мнения: 69 301
Кой е този португалския? На 15 лв литъра от 2 стр ли?
Ако да...скъп е.

Лъки...мАни ги тия интеграле...само ни баламосват.

# 364
  • shumen
  • Мнения: 18 264
Месечинке,според мен ще е идеална тая тротинетка за детето.

# 365
  • Мнения: 25 899
Кой е този португалския? На 15 лв литъра от 2 стр ли?
Ако да...скъп е.

Ми да, кой ще цакат с топла бира?! Mr. Green

# 366
# 367
  • Мнения: 2 463
От утре - 26.03 ще има Мултикукър RK8121 за 159,90? Чудя се дали е добра оферта? Някой с мнение или съвет? Дали е добър, дали е изгоден?

# 368
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Мощността не е много добра, на моя е 900 Вт. Не ми харесва и че капакът е несваляем, трудно ще се мие.
Виждала съм промоции на мултикукъри доста под тази цена.

# 369
  • Мнения: 746
Има ли тема за мултикукър ,че имам но си седи в кашона,ако не да направим тема

# 370
  • София
  • Мнения: 3 181
Има ли тема за мултикукър ,че имам но си седи в кашона,ако не да направим тема
http://old.bg-mamma.com/?topic=974371

# 371
  • Мнения: 84
Зизу в сапиршоп има ZEPHYR 18 в 1 за 70 лв в момента. Може да го вземете и да пробвате. Има добри отзиви за него във фейсбук, има и такава група. Освен това ще разберете дали имате нужда от херметик или нехерметик. Ако предпочитате хермeтик, на нашия пазар добро предложение е Фърст Fa-5130.

# 372
  • Мнения: 1 953
Пфу... днешните ми портокали са дребни, със семки и най-вече кисееели, направо усетих аромат на лимон. Ходих да гледам какво съм си купила, но не, не съм сгрешила. Ще закривам сезона на портокалите, май, а изяждах по кг. на ден. Освен да започна ягодите, ама 2 пъти взимах и не ми харесаха.

# 373
  • Варна
  • Мнения: 5 420
От брошурата 2 на цената на 1 ми направиха впечатление стелките за кола на 12 стр за 30 лв. Ми те в Джъмбо са по 13 или 15 лв - комплекта. Grinning

# 374
  • Мнения: 2 463
val
Скрит текст:
Зизу в сапиршоп има ZEPHYR 18 в 1 за 70 лв в момента. Може да го вземете и да пробвате. Има добри отзиви за него във фейсбук, има и такава група. Освен това ще разберете дали имате нужда от херметик или нехерметик. Ако предпочитате хермeтик, на нашия пазар добро предложение е Фърст Fa-5130.
много благодаря за препоръките. Без да се чудя се спрях на ФА5130. Гледах едно клипче и се влюбих в уреда.

Общи условия

Активация на акаунт