Ти разкажи, Черно море - тема 1

  • 73 909
  • 432
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
очаквани хубав епизод, Нефес как събра смелост да му каже , че го обича ? А тази Ейшан май тотално изперка

# 256
  • Мнения: 5
Ейшан вече не знае на кой свят се намира. Толкова е раздвоена между това постоянно да помага на своя "герой" Ведат и това да се чуди как да се спаси... Всъщност тя дълбоко в себе си е една наранена жена, която намира утеха в него само защото я е спасил от нещо ужасно. Например в миналата серия отказа да убие Мерджан, въпреки думите на Ведат "Трябва да ми се отплатиш за доброто, което ти направих". А ако не беше Неджип, Тахир щеше да умре. Някак си показват добротата, въпреки всички пречки и лошотии в живота. Надявам се по-скоро Нефес да разбере за Джейлян, но аз въобще не одобрявам тази идея на сценаристите. До Ийт всичко си беше добре и приемливо, но Джейлян вече да се появи и то въпреки, че Нефес знае версията, че е мъртва.. Да не говорим за Тахир, грижи се за две не негови деца. Не приемам това решение...

# 257
  • Мнения: 18 618



- Това ще ни е последната нощ, когато ще сме разделени.
- Ако Ведат ти го е причинил стисни ръката ми. Разбра ли?
- По дяволите! По дяволите!
- И ти ли отвлече жена с дете..
- Боже Господии.
- Асийе, донеси ми оръжието. Сега вече ще те застрелям.
- Ще изкарам Джемил от затвора.
- Простреля те в сърцето бе.
- Не ме застреля той в сърцето.
-Когато сме толкова близо до това да съсипем Калели, няма да им позволим да спечелят.
- Съдът реши.. Попечителството на Иийт Сайер ..../melekteam

# 258
  • Мнения: 1 496
Лелее .. Назар се сгоди за Ведат  Shocked колко е глупаво това момиче. От злобата си към Калели направи такава глупост. Сега ще си понася последствията.

# 259
  • Мнения: 21
Здравейте ,
гледам сериала и следя темата ви още от създаването и  , и бих искала да се включа в дискутирането на този страхотен сериал .

# 260
  • Мнения: 18 618
Лелее .. Назар се сгоди за Ведат  Shocked колко е глупаво това момиче. От злобата си към Калели направи такава глупост. Сега ще си понася последствията.

хахах нека й Joy Joy

Здравейте ,
гледам сериала и следя темата ви още от създаването и  , и бих искала да се включа в дискутирането на този страхотен сериал .
добре дошла!! въпреки, че тук много не върви дискусията за съжаление Wink
а сериала наистина е много добър!! Peace


според мен, ще дадат Ийт на Ведат, на делото Close









Последна редакция: пн, 28 май 2018, 14:53 от Airra

# 261
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте и от мен на всички🤗
Отново ни чака поредната страхотна серия , за която нямам търпение.
Назар просто не знае с какво се захваща, но каквото човек сам си направи, друг не може✌ ще има да си скубе косите един ден ако се омъжи за Ведат, но така и се пада, след като не послуша нито Нефес нито Мурат, когато я предупреждаваха ✌
За Мерджан май не улучих, няма да е с амнезия, ами май няма да може да говори...
Относно попечителството и в мен има съмнение, че ще го дадат на Ведат 😖
Но остават и прекрасните мигове на нашите любимци, те със сигурност ще са върха🤗
Aiss. B добре дошла и от мен🤗
Желая ви прекрасен ден 🤗

# 262
  • Мнения: 18 618
Здравейте и от мен на всички🤗
Отново ни чака поредната страхотна серия , за която нямам търпение.
Назар просто не знае с какво се захваща, но каквото човек сам си направи, друг не може✌ ще има да си скубе косите един ден ако се омъжи за Ведат, но така и се пада, след като не послуша нито Нефес нито Мурат, когато я предупреждаваха ✌
За Мерджан май не улучих, няма да е с амнезия, ами май няма да може да говори...
Относно попечителството и в мен има съмнение, че ще го дадат на Ведат 😖
Но остават и прекрасните мигове на нашите любимци, те със сигурност ще са върха🤗
Aiss. B добре дошла и от мен🤗
Желая ви прекрасен ден 🤗

мда, нали трябва да ни държат в напрежение...и после да обърнат нещата.,..може с помощта на Мерджан, ако проговори Peace

# 263
  • София
  • Мнения: 1 261
Привет, дами!
Много се радвам, че има коментиращи в темата. От доста време не съм наминавала, но вече ще го правя по-често Simple Smile

Лелее .. Назар се сгоди за Ведат  Shocked колко е глупаво това момиче. От злобата си към Калели направи такава глупост. Сега ще си понася последствията.

хахах нека й Joy Joy

Airra, много, ама наистина ще съм много доволна не само да се сгоди, ами и да се омъжи за Ведат.
Да започне да си "измисля" по същия начин, по който твърдеше, че Нефес си измисля за търпяните побоища и насилие. Хубаво, хубаво да опознае изтънчения джентълмен от всичките му страни.

# 264
  • Мнения: 5 452
Да не стане същото като с Нефес: "Остатъците от Ведат за Мурат".

# 265
  • Мнения: X
Тая Назар е толкова тъпа Grinning аз вярно исках да се омъжи за тоя Grinning Grinning ама не очаквах да го направи , в шок съм! Радвам се за Мерджан заслужава втори шанс, дано не дадат детето на тоя психопат, ама как се хилеше, май той ще го вземе :/

# 266
  • Враца
  • Мнения: 791
Да не стане същото като с Нефес: "Остатъците от Ведат за Мурат".
Неее .. не може така .. Янгазларчето не заслужава  това 😖😖 , Нефес не е имала избор пред себе си, докато Назар може да избере правилния път, но е прекалено глупава, че да види истинското лице на Ведат, ще се радвам да види "измислиците" на Нефес, но на своя гръб🙏✌
Мерджан пък много искам да се оправи и да се хване с доктора си, хубава двойка ще са 😃 той като че ли доста се изплаши за нея като разбра за "самоубийството" , хайде дано ✌

# 267
  • Мнения: 21
Аз мисля , че Назар ще трябва да се сгоди за Ведат за да може да измъкне баща си от затвора . А относно попечителството мисля , че ще го дадът на Нефес . защото има една сцена в която Ведат е ядосан   и полицая го задържа , може би е ядосан ,че е загубил делото .

# 268
  • Враца
  • Мнения: 791
Аз мисля , че Назар ще трябва да се сгоди за Ведат за да може да измъкне баща си от затвора . А относно попечителството мисля , че ще го дадът на Нефес . защото има една сцена в която Ведат е ядосан   и полицая го задържа , може би е ядосан ,че е загубил делото .
Добро утро и от мен 🤗
Айс сцената за която говориш е в болницата, според мен полицията задържа Ведат, за да не влезе при Нефес и Мерджан, а той побеснява, защото го е страх Мерджан да не разкрие истината на Нефес, както и става ✌
Още е твърде рано за Нефес да получи попечителство, доста ще има да почакаме 😖 имаме и 2-ри сезон и още много докато се разкрие истинското лице на Ведат и да върнат Ийт на майка му ✌
Желая ви спокоен ден🤗

ПС: Днес очакваме снимки и озет за утре✌

# 269
  • Мнения: 21
 "Финалът на първи сезон на "Ти разкажи Черно море" ще е на 13 юни с 21 еп. На есен ще продължи с втори сезон "
Така ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт