Ти разкажи, Черно море - тема 1

  • 73 882
  • 432
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 18 606
ТИ РАЗКАЖИ ЧЕРНО МОРЕ/озет към 19 еп.
След като Тахир се завръща в къщи с двете деца, конака ще оживее. Нефес е щастлива, че отново със сина си. От друга страна Нефес започва прекрасни отношения с Джейлян, неподозирайки че е нейна дъщеря. Всички отиват на чайните плантации, където ще прекарат чудесно няколко дни. Изглежда отстрани, че за семейство Калели всичко върви към добро и хубаво. Ведат ще бъде притиснат в ъгъла, защото Мерджан се събужда от комата. Колко далече може да стигне Ведат, за да се спаси? Колко търпение ще има Тахир? Кое ще измени живота на всички?/melekteam




Привет, дами!
Много се радвам, че има коментиращи в темата. От доста време не съм наминавала, но вече ще го правя по-често Simple Smile

Лелее .. Назар се сгоди за Ведат  Shocked колко е глупаво това момиче. От злобата си към Калели направи такава глупост. Сега ще си понася последствията.

хахах нека й Joy Joy

Airra, много, ама наистина ще съм много доволна не само да се сгоди, ами и да се омъжи за Ведат.
Да започне да си "измисля" по същия начин, по който твърдеше, че Нефес си измисля за търпяните побоища и насилие. Хубаво, хубаво да опознае изтънчения джентълмен от всичките му страни.

абсолютно!! пък и като разбере кой е виновника за обесването на сестра й..... Mr. Green

Иглика, за попечителството може би си права, че няма да е скоро...ама на мен вече ми се иска да си гледам Ийит при мама и тати Тахир Crossing Arms
и аз искам Мерджанчето да си намери някое севгили...и според мен ще стане, ама нещо с доктора не я виждам newsm78
и да, Ведат вика и се пени, защото се страхува, че Мерджан ще проговори Peace








Последна редакция: вт, 29 май 2018, 16:49 от Airra

# 271
  • Мнения: 5 448
Официално от продуцентите има ли пуснато за 2-ри сезон?

# 272
  • Враца
  • Мнения: 791
Айра, благодаря ти за озета и снимките🤗🌼🌼
За Мерджан.. нямам претенции доктора ли ще е Али ли ще е 😁 важното е да намери някого, който ще я обича и уважава и най-вече ще я отдалечи от семейството и (колкото и грозно да е), но просто такива хора .. не знам много ми е жал за нея и за това как никои от тях не прояви грам съчувствие спрямо нея и болката и .. а веднага започват да се вайкат какво ще си кажат хората😖😖
Тигаса, още никои официално не и казал за 2-ри сезон нищо, но ако си спомням правилно, една от СЦ го спомена в Туитъра си преди да си изтрие профила✌
Желая ви прекрасна вечер🤗

# 273
  • Мнения: X
Здравейте момичета, да ви попитам какво е мнението ви за Беррак и Фатих? Виждате ли ги като двойка, на мен много ми се иска, сега когато ще се срещат по-често , ако пак Ведат не измисли нещо, да има развитие при тях? Как мислите

# 274
  • Враца
  • Мнения: 791
Добро утро и от мен в Срядаа 🤗🤗🤗
Елии аз много ги харесвам като двойка .. смисъл има химия между тях и много бих се радвала, ако нещата  се получат✌ (тъкмо ако Беррак стане снаха на Калели, няма да се разделя с Джейлян, когато всичко се разкрие и всички ще живеят в щастие и мир) .. ама съм една писателка и аз 😃😃😃
Нямам търпение за довечера и чаканото "Обичам те" на Нефес , както и реакцията на Дели Тахир🤗
Желая ви слънчева и ползотворна Сряда🌺🌺

# 275
  • Мнения: 18 606
и аз ги виждам Берах и Фатих..ама дали сценаристките ги виждат Joy Joy

Иглика Hug, според мен сериала има кауза.....и заради Мерджан. Отношението на родителите й към не я е меко казано-ужасно Tired

А Тахир и Нефес, като почнат да се целуват само с очи Crazy Crazy такава химия.... спират ти дъха, поне на мен Laughing

нови


# 276
  • Мнения: 21
Ще има ли довечера някой онлайн ?

# 277
  • Мнения: 1 496
Ще има ли довечера някой онлайн ?
Аз  Peace

# 278
  • Мнения: X
Здравейте, и аз мисля да съм онлайн , че нямам търпение да гледам епизодите. Да видим на кого ще дадат Йит( нямаме много с имената Grinning но вие се сещате предполагам )

# 279
  • Мнения: 1 496
Ведат пак ли изтрещя .. само за жена си говори.  Tired

# 280
  • Враца
  • Мнения: 791
И аз съм тук 🤗🤗
Много съм щастлива за Мерджан 🤗🤗

# 281
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Момичета, и аз фърлям по око, макар че още не съм гледала предната серия.

# 282
  • Мнения: 21
И аз уж гледам , но когато не разбираш нищо е малко сложно  Grin
чакам с нетърпение да разбера кой ще спечели делото

# 283
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Аз разбирам,  Crazy

# 284
  • Мнения: 21

Аз на моменти схващам , но много малко  Grin

Общи условия

Активация на акаунт