Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №56

  • 66 770
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 541
Попай Hug, бебокът от Надето Hug е с розова шапка, да считаме, че е момиченце... значи не е Ферхат Jr. newsm78



Не знам точно как си мисли, че ще забрави тези безумни събития Аслъ Wink

# 16
  • Мнения: 9 541
Въобще си мисля, че много ще се заплетат  и после постепенно ще започнат да се разплитат нещата около всички newsm78

Ами тия двамата? Нали Джюньо не го убиха ? /довечера ще изгледам серията/

# 17
  • Мнения: 1 242
   Пу, пу, пу.... Joy Не знам дали на Ферхат, но на Ибо дяволски много му отива да е татко..... Simple Smile

# 18
  • Мнения: 9 388
И аз видях розовата шапчица, ама хайде де, само това ми хрумна.  Grinning
А дано да е тяхното, засега в мечтите и представите им. Но да ги видим скоро, поне в мечти, като майка и татко Аслан.

Лия, да, заплитането е неизбежно, и според мен. Аз даже си го очаквам това заплитане, защото ако Аслъ просто застане до Ферхат и търпи, той няма да бъде притиснат да се променя.

# 19
  • Мнения: 4 706
Олееелеле колко е сладък Ибо докато държи това зайченцеее Heart
Това Ферхат ли е? От сета ли е?? Heart

# 20
  • Мнения: 9 541
Олееелеле колко е сладък Ибо докато държи това зайченцеее Heart
Това Ферхат ли е? От сета ли е?? Heart

Пише: A sweet moment on #SiyahBeyazAşk Set (backstage), така че позна, от сета е Heart Eyes

И коя двойка се обсъжда най-много? Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 15:25 от lia-martin

# 21
  • Мнения: 1 242
Hug



Наде Hug Joy Joy Joy, Хюлия не може само да е домашна помощничка, твърде е симпатична за да остане само на тази длъжност Wink Как пък не подпукаха другата, по-старата прислужница? Laughing

То така и Айхан може да е дъщеря на Шахин, Азат да я е отглеждал и затова да е притичвал час по час да види любимата си Йетер newsm53





Много ще се разочаровам, ако Хюлия е натоварена с негативна роля... Ама ако сценаристите така са решили, кой може да ги спре... Момичета, в коя серия Ферхат казва този цитат на последната снимка, че се е влюбил в зелените й очи... Дали самият той има ясна представа защо се е влюбил в Аслъ...?! Щото тя в един момент, когато бяха в каменната къща го попита защо не я е застрелял, но той не даде ясен и категоричен отговор... И тя му обясни, че ако той й каже, че е била много красива, както тогава, дори и в настоящия момент, не би му повярвала... Любопитно ми е дали някога неговото искрено признание за това какво е изпитал в тези първи моменти от появата й, ще прозвучи от неговата уста ... Защото ми е интересно усещането, което  самият той би описал, при първия си досег и допир до Аслъ.... Heart Eyes

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 15:47 от mury9

# 22
  • Мнения: 1 572
Още снимки



Надявам се да е тяхно, ама пак много бързо действие ще бъде. Иначе няма логика да е Фери или Неджет
Чакам си фрага, който мисля ще бъде много завоалиран

# 23
  • Мнения: 9 388
Мъри, ако Ферхат няма ясна представа защо се е влюбил в Аслъ, да пита нас, ще му кажем! Разкостили сме ги до последно, няма нищо скрито за нас! Grinning

Ще бъде чудесно да чуем описание и признание на чувствата му в самото начало от неговата уста!

# 24
  • Мнения: 4 706
Може на Аслъ да й се присънва бебето Simple Smile
Толкова е сладко голям и силен мъж да държи малко розово зайче Heart
Направо ми е много секси.

# 25
  • Мнения: 1 242
    Докато си чакаме фраг... Да споделя още един момент от серията... Сънят-разговор между Неждет и Йиит... За кокошките в двора...Едната кокошка седнала, обгрижила всички яйца... Дори яйцата на другите кокошки...но за самите излюпени пиленца нямаЛо  абсолютно никакво значение чии яйца са били те.... Те се възприемат като пиленца на една майка, тази, която те са видяли, когато са си отворили очите... Освен това за тях не е съществено чии яйца са били те и дали са яйца от една и съща майка или от различни..... Този въпрос те не си  го задават...  Важно е, че те се възприемат като пиленца, бягащи щастливо насам-натам, братчета и сестричета, излюпени и растящи в люпилото на кокошката, която ги обгрижва от часа  на тяхното  раждане... И сега преведено на нашия език... За пиленцата Ферхат и Йиит няма значение, че са заченати от различни бащи... Важното е, че ги е отгледала една кокошка/Неждет/, която те познават от първата си поета глътка въздух... Която ги е научила да правят много неща... Да бягат на воля, да се ровят в пръстта... Важното е, че с годините, двете пиленца /или петленца/ Ферхат и Йиит са се възприемали и се възприемат като част от едно люпило, като братя от едно семейство, без да се питат точно чии "яйца" се явяват те...
Не знам дали съседите са намерили точно подходящия пример с тази притча, но са й придали изключително поучително и иносказателно съдържание, което да помогне на Йиит с появата на мъдреца Неждет, та дори и в съня, да намери най-правилното и вярно решение на един дълбоко спорен въпрос... Не само за този сериал, а и въобще...

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 17:31 от mury9

# 26
  • Мнения: 3 244
мерси за темата
 на хюлия кои ще и разреши да излиза така от къщата , 4е 4ак пък и ферхат да снима а и тя в това време се грижеше за дилсиз  / много ми хареса как  чаровно се усмихна той /
 те със зеинеп имат толкова  домакинска  работа , и бебето гледат ,  да прислугват на отровите , е от врем на време поклюкарстват - повечето зейнеп държи да е информирана 4е  да докладва на  хандан



 

# 27
  • Мнения: 9 541
Кмароо Hug, и аз смятам, че на Хюлия и приписват неща, които според мен не са верни Simple Smile
Ама къщичка си ни снимала - красива, но веднага си помислих как ли се справя натоварена домакиня с торбите до там newsm78 newsm78 newsm78


https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=vQNpGrf3QUo

Asli & Ferhat || AsFer || helpless

# 28
  • Мнения: 4 706
Трябва да има някой лош, който е скрит.. и да се окаже дъщерята на Шахин. Peace

Ако е Айхан само тогава ще разбера защо баща й се държи така. Ако е Хулия.. не знам защо е прислужница  newsm78 сигурно пак някакъв пъклен, извратен или безумен план, за който човек не би се сетил.

Страх ме е накрая да не съберат всичките двойки, а нашите да ги пожертват на курбан като жертвени агнета. Хулия и Дилсиз, Гюслум и Абидин, даже Йетер ... с Азад, който продължавам да не го харесвам.

В турските сериали обичат все някой да е нещастен или да умре.. затова ме е страх да не са Аслъ или Ферхат. И като е мафиотски сериал.. не може всички заживели щастливо. Макар че казах, че бих приела и такъв финал само, ако е логичен и не са ни оставили друг начин, но реално предпочитам баскетболен мач, особено сега, ако ще вкарват розово зайче в играта.. не може вече да убиват Ферхат.. или Аслъ.    Naughty  Praynig

Ферхат баща на момиченце... майко мила  Blush


# 29
  • Мнения: 1 572
мислих си за края...намък признава всички престъпления и оневинява ферхат от всичко и нашите 3 двойки си живеят щастливо....ххахаха....прекалено розово май

Общи условия

Активация на акаунт