Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 2 968
Ако не се лъжа, Коси да 8-9м. вече беше пил два антибиотика, а сега е на 13м. Първият за стафилококи, а вторият за вирус.

# 136
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Баткото за 4г.и половина е пил само два пъти,но за сметка на него малката на 1г.иполовина вече е пила 4пъти.

# 137
  • Мнения: 1 116
баткото да наваксва ей, какво се скатава.Шегувам се.Гербер какъв антибиотик сте пили за вирус , че да препоръчвам и аз.  Simple Smile  Няма да пиете антибиотик за вируси, калпазани





-------------------------
Пишете на кирилица!!!

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 08:02 от Аурелия

# 138
  • Мнения: 1 737
До сега ни е изписван от педиатърката 2 пъти, но не е пил антибиотик никога, защото състоянието му е било овладяно смайващо бързо и ефективно с хомеопатия. Вече съм толкова уверена и спокойна след овладяните болести на нашия хомеопат не само при детето, че въобще не ми пука дали ще се разболее - знам, че ще го кара леко и ще го лекуваме без отрови. Имам чувството, че колкото по-не му давам лекарства, толкова по - силна става имунната му система. Последния път се излекува от грип с температура сам, без никакви лекарства. Останалата част от семейството не успяхме.

# 139
  • Мнения: 883
На 2г. и 3м. е- не е пила антибиотици досега.

# 140
  • Мнения: 167
Дъщеря ми е на 2год и 6 месеца и до сега е пила 3пути(за ангина,бронхит и някакво възпалено гърло?!)Като цяло е здраво дете но има значение това че ходи на ясла.давам и бронховахом 3 месеца в годината и всеки месец за по 7 дни витЦ и комбинирани витамини.Като гледам другите деца ние май се разминаваме леко.Мисля да потърся и хомеопат





------------------
Пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 09:28 от Аурелия

# 141
  • Мнения: 1 753
Ани е на... виждате колко... година и 7 месеца. До сега е пила веднъж, преди 1 месец - имаше гнойна ангина и не можа да мине без...  Sad Дано се случват по-малко тези неща.

# 142
  • Мнения: 2 556
Синът ми скоро ще стане на 6 години, пил е 3 пъти антибиотик - 2 пъти за гнойни ангини и 1 път за скарлатина. Изписвали са му антибиотик поне 15 пъти, но аз само в тези 3 случая съм преценила, че е необходимо и съм дала. Явно съм била права.


На бебето миналата седмица й изписаха - заради ангина - добре, че не й дадох, защото се оказа рубеола!

# 143
  • Мнения: 1 416
Маргарита е на 1,7 години и досега е вземала 2 пъти анбиотик. Пи за първи път на 2,5 месеца, а после - на 1,2 месеца. И двата пъти беше болна от бронхит...  Cry

Общи условия

Активация на акаунт