Има ли виновни?

  • 24 558
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 11 505
Всеки път като видя дълъг пост тръгвам да го чета и на второто изречение спирам Laughing дайте малко по-сбито, коУеги Joy

# 241
  • София
  • Мнения: 163
"Скапахте" е според мен силно казано.Хората се събират и се разделят.Това си е нещо напълно нормално.Всеки един край на връзка е едно ново начало,един рестарт в живота.След моята 17-на връзка не съм правил никакви анализи и коментари.Просто край и това е.Най-вероятно ще си остана сам.Няма лошо!

# 242
  • Мнения: 442
Все пак е желателно да си зададем въпроса- къде сгреших.

# 243
  • Мнения: X
Скапах си брака като още преди да се омъжа си затворих очите, че най-близката ми приятелка е права : "Той не е достатъчно лъв за теб".
И допълнително "го скопих"с желанието ми да се грижа за него, да бъда добра съпруга и да му спестя толкова проблеми, колкото мога. Не осъзнах, че с грижите си го направих капризно и мрънкащо, а понякога и агресивно бебе.
Неговата вина също не е никак малка, но моята е огромна, огромна грешка.

# 244
  • Мнения: 14 654
Аз пък никога не бих се доверила на приятелка по отношение на любовните въпроси - колкото и да го играе близка, загрижена и съпричастна, всъщност истината е, че ревнува и завижда и дори несъзнателно да го прави, винаги дава съвети в посока да те скара с гаджето/мъжа ти. Но, който е глупав, да си слуша приятелките.

# 245
  • Мнения: 574
Струва ми се, че понякога хората около нас виждат по-добре ситуацията. Друг е въпросът дали ние да ги послушаме за такова важно решение. Или дали изобщо има някой, който би си дал искреното мнение, без да бъде после обвинен, че нищо не разбира.

# 246
  • Мнения: 14 654
Приятелки няма, важно правило, на което майките трябва да научат дъщерите си. Точно най-добрата ти приятелка най-хубаво ще те изклати.

# 247
  • Мнения: 3
Здравейте, пиша ви защото се чувствам много объркана... С приятеля ми сме от 1 и 4 месеца и той е първата ми любов много го обичам но нещата не вървят постоянно се караме той ме обижда кара ме да се чувствам виновна за всичко наранява ме с думи като: ти си нищожество не ми трябваш не съм щастлив с теб .... След това казва че просто го е казал от яд но това е всеки ден и не знам какво да направя искам просто да бъде по мил да ме разбира да ме подкрепя. Той казва че ме обича много но не знам вече дали да му вярвам... И разстоянието между нас е голяма пречка 😕 аз направих куп неща за него за да му докажа че съм му вярна той все още ми няма доверие... Нямам фейсбук нямам нищо не излизам с момчета само с момичета и най добрия ми приятел гей от който също ревнува... Постоянно му снимам къде съм с кой съм и не знам наистина какво да правя понякога наистина ми писва от него но не мога да се разделя с него защото след това ще остана сама няма да си намеря друг или поне така ми наби филма приятеля ми ... Това е накратко моля ви за съвет как да подходя.
Благодаря предварително!!!

# 248
  • Мнения: 574
Офф бее, докога? Все нови излизат...

# 249
  • Мнения: 11 505
Кате? Ти отде долази, мама??? Relieved

Не си в правилния раздел/тема (освен ако не съм разбрала и "вината" за връзката ти е в безобразния ти правопис)
Simple Smile

# 250
  • Мнения: 3
Хахаха вината ми е че поисках съвет от вас

# 251
  • Мнения: X
Янечек, съжалявам, че си си патила от приятелки.
Моите приятелки са от друга порода.
Аз конкретно тази приятелка я споменах просто защото много образно и точно характеризира бившия ми мъж, никой не се е месил в живота ми с настояване да правя или да не правя нещо.

Още една моя вина за провала на брака ми:
Не настоявах достатъчно за важните за мен неща.

# 252
  • Мнения: 902
Хахаха вината ми е че поисках съвет от вас

Темата ти наистина не е за тук.

Но от това което ми пишеш мога да ти кажа само едно: хванала си се на хорото с един комплексиран мухльо, който се държи с теб така, както те вижда: като с нищожество. И ако не го разкараш- той ще те превърне точно в такова.  Ако наистина искаш сериозен съвет- прати го по дяволите и си живей живота. И даже да не си намериш друг (което е пълна глупост!) - да водиш някаква примитивна връзка не е самоцел в живота, и да си сам , без партньор, не е винаги загуба. Като почнеш да си си сама достатъчна на себе си, ще си намериш друг, който няма да се държи така с теб. И ще ти бъде наистина партньор.

# 253
  • Мнения: 14 654
Янечек, съжалявам, че си си патила от приятелки.
Не съм, точно защото съвети по интимни въпроси и връзки не съм им искала от приятелки, нито пък имам нужда да обсъждам сърдечните си дела с приятелка, кокоши истроии са това. Имам си собствен мозък и даже обичам да поръсвам акъл, не да взимам Wink

# 254
  • Мнения: 3 231
Към момента мненията в темата са:

А. няма такава тема, не може да има такава тема, тая тема е тъпа - 30%
Б. вината ми е, че избрах грешния мъж - 30%
В. мнения по темата - 30%
Г. аз съм за сеира - 10%

добре е Wink

впечатление ми прави, че група В. много често са Анонимни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт