Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 2

  • 76 909
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31 167
Гичка са й дали ролята на клоуна.
Заснети ли са всички епизоди или се снима с някакво закъснение
Да, Гичка я правят на клоун.

# 31
  • София
  • Мнения: 20 066
Смайлис, благодаря за новата тема!  Hug И честит празник, момичета!  bouquet
И според мен трябва да си ходи Нина. Бях забравила какъв отвратителен човек е.  Crazy

Да, Гичка я правят на клоун.
Но не и без нейното любезно съдействие.  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 442
Ако довечера Нина остане, толкова на сериозно ще се вземе тая жена, че ще стане непоносима за гледане. Дано да не съм права, но мисля, че ще остане, само и само да има сеир.

# 33
  • София
  • Мнения: 20 066
Даже не мога да си представя как би била по-непоносима. И сега едва се изтрайва.  Confused

# 34
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Голямо благодарско за темата, и о, ужас!!! Има хора гласували за Нина! ЖДНБ!!!
Бай дъ уей, честит празник, момичета, жени и майки! Blush

# 35
  • Мнения: 8 520
Много ми харесва отбора на момчетата,жените са супер неорганизирани

# 36
  • София
  • Мнения: 15 458
Голямо благодарско за темата, и о, ужас!!! Има хора гласували за Нина! ЖДНБ!!!
Бай дъ уей, честит празник, момичета, жени и майки! Blush
Това са тя и семейството и. Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 20 066
Или някой просто се е объркал.  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 7 870
Значи как па ги редят победите последователно. Една вечер печелят жените, че чак Ангелов ги целува, па на другата вече печелят момчетата.

# 39
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Значи как па ги редят победите последователно. Една вечер печелят жените, че чак Ангелов ги целува, па на другата вече печелят момчетата.

СлучаЕност! Една прЕАтелка ми каза.

# 40
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Женският отбор напълно липсва.

# 41
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Бих се лишила от съмнителното удоволствие да гледам Нина. Въпреки, че подозрително ми напомня на любимката ми Катрин Бейтс в Мизъри.

# 42
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ангелов по адрес на Нина: " Точно от тебе не очаквах това?" Ти от коя планета падаш? Не си ли си гледал епизодите от МШ?  Точно от нея  си очаквай и следващите издънки в кухнята.

# 43
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Дано изгонят гнусната Нина. Ама че подло и гадно същество.

# 44
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Златните момичета са специални гости по време на вечерната резервация


Тази вечер от 21:00 часа в Hell’s Kitchen България двамата номинирани тази седмица – Марко и Нина, ще се изправят един срещу друг в оспорван кулинарен дуел. Решаващата вечерна резервация ще изисква от отборите да бъдат по-добри от всякога, защото специални гости в ресторанта на Hell’s Kitchen България ще бъдат Златните момичета от ансамбъла по художествена гимнастика.

Номинираните тази седмица Марко и Нина ще влязат в оспорван кулинарен дуел един срещу друг. Те ще трябва да приготвят ястие, достойно за менюто на Виктор Ангелов, но преди и двамата да запретнат ръкави, шеф Ангелов ще ги изправи пред предизвикателство, което ще определи кой колко време ще има в кухнята. Марко и Нина ще получат слушалки и ще трябва да познават хранителни продукти само по движенията на устните на съотборниците си, а след това забавно изпитание единият от тях ще има само 35 минути, за да подготви кулинарен шедьовър, с който да впечатли специалните гости на ресторанта.

Решаващата вечерна резервация ще започне напрегнато и за двата отбора, а напрежението ще бъде допълнително подсилено и от присъствието на Златните момичета. Грешки няма да липсват и при червените, и при сините, а основната отговорност за всяка една ще носят капитаните им – Марко и Нина, чиято основна задача ще е да координират работата в двете кухни. Единият отбор обаче ще успее да се отърси от грешките си, бързо ще навакса пропуснатата преднина и ще получи овациите на шеф Ангелов. Жените или мъжете ще се представят по-добре, кой ще бъде третият номиниран участник и кой ще напусне завинаги Hell’s Kitchen България, ще разберем тази вечер от 21:00 часа по NOVA.

Общи условия

Активация на акаунт