Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 6

  • 104 393
  • 742
  •   1
Отговори
# 240
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Интересна тема. Ще следя с интерес. Simple Smile
Имам килер в кухнята - почти всичко е в контейнери и кутии, но и много неща си стоят в оригиналните опаковки. там си държа и лук, картофи, чесън, олио, зехтин (купуваме ги в туба и тенекия), брашно, ябълки, круши, сухи храни, консерви и т.н. някои уреди също си държа там. Повечето ми подправки са си в оригиналните опковки в плитка кутия за храна, в горен шкаф до печката. За едното най-горно и плитко чекмедже на острова си бях купила разни пластмасови прозрачни кутии - продълговати, квадратни, където си държим разни джунджурии. Другото чекмедже не съм го измислила още. там има разни упътвания за уреди и други хартийки. Simple Smile
В гардероба в коридора обувките ни са на етажерка, а зимните са прибрани в кутии с капаци. Зимни шалове и шапки са в издърпващи се метални кошници. Друг път ще дописвам, че стана дълго. Simple Smile

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Моля за идеи за единични, тънки закачалки за дрехи. Имам дървени и пластмасови, но заемат много място. Имам и такива за повече ризи и панталони, но не са ми така удобни, затова търся тънки варианти...

# 242
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 601
Моля за идеи за единични, тънки закачалки за дрехи. Имам дървени и пластмасови, но заемат много място. Имам и такива за повече ризи и панталони, но не са ми така удобни, затова търся тънки варианти...
Аз в гардероба си, освен тези, които заемат много място имам и такива доста - те са ми от химическо чистене.

# 243
  • Мнения: 11 713
Моля за идеи за единични, тънки закачалки за дрехи. Имам дървени и пластмасови, но заемат много място. Имам и такива за повече ризи и панталони, но не са ми така удобни, затова търся тънки варианти...
С текстилно покритие, за да не се хлъзгат дрехите.
https://jysk.bg/shranenie/zakachalki/zakachalki-hektor-10br-p-t-cherno-kadife

# 244
  • София
  • Мнения: 17 836
Велурените са по- къси, имай го предвид. За палта и връхни дрехи дървените за мен си остават най- сполучливи.
От пластмасовите черните има и тънки варианти в икеа юск и подобни

# 245
  • Мнения: 11 713
Да, този тип, който съм показала в горния пост, не стават за връхни дрехи, но са много добри за разни  блузи/ризи, рокли, тениски, които все ми се смъкват от другите закачалки.

# 246
  • София
  • Мнения: 6 105
Сложи ластичета на рамената на закачалката, за да не се плъзгат дрехите.
Скрит текст:

# 247
  • Мнения: 1 043
Спунк - страхотна идея, че все си обирах опадалите блузи по пода на гардероба. Мерси.

# 248
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Има да се продават метални закачалки с гумено покритие. Моите съм ги купувала от тукашния вариант на всичко по левче.

# 249
  • България,Пещера
  • Мнения: 35
Може би много пъти е обсъждано, но да попитам пак- идея за съхранение на подправки от малките пликчета? Засега са в голяма обща кутия, но не ми е удобно всеки път като готвя да ровя и да търся нужната! Благодаря!

# 250
  • София
  • Мнения: 6 010
Бурканчета с лепенка с надпис на капачката, стоят в чекмедже под нивото на плота и в отворено положение виждам всичко с един поглед.

# 251
  • България,Пещера
  • Мнения: 35
Какви бурканчета? Моля за снимка?

# 252
# 253
  • София
  • Мнения: 6 010
Ще снимам и ще прикача довечера.
Бурканчетата ми са такива: http://www.ikea.bg/cooking/Food-storage-and-organizing/Spice-and … 5-13162/20152870/

Имат два вида отвор - голям и малък на дупки и са страшно удобни.

# 254
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Какви бурканчета? Моля за снимка?

Ако ще са скрити, може да използваш бебешки бурканчета(от пюре) с етикет на капачката или отпред.

Общи условия

Активация на акаунт