Тренировки в домашни условия - 92

  • 71 044
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 111
Да, мислих си да спомена височината й, но после се отказах Grinning

# 31
  • Бостън
  • Мнения: 13 525
Kate, знаеш, че не е само височината, а някак всички пропорции (вкл. ширина на рамене и таз), които влияят на възприятието на "височината". Има миниатюрни жени, които никога не изглеждат ниски, има и средно високи такива, които определено изглеждат ниски. Аз от височината на 170 см (а бяха и 171 някога) като застана до Непо се чуствам огромна и непохватна например Simple Smile Днес гледах при руснаците тренировките на полякинята Ева Ходаковска - страхотна, страхотна - и имаше една фраза "тя е само 1,66 висока, но понеже е много стройна и стегната изглежда много висока"
Цитирам: "На своих видео и фото она кажется очень высокой, но по факту это за счет стройности и подтянутости. Рост Евы всего 166 см, а вес — 54 кг. "

Имах една кенийска колежка преди години, мой ръст, но краката и свършваха там, където при мен е пъпа и за капак дупето и беше почти 80 см, а гърба и раменете наполовина на моите. Тя изглеждаше с равни обувки с 10 см по-висока от мен на ток, а това бяха годините преди децата и по всякакви стандарти и аз бях супер стройна. Тънки дълги кости и супер елегантни мускули - масайска принцеса!

Последна редакция: сб, 10 мар 2018, 01:15 от Agent Provocateur

# 32
  • Мнения: 3 342



Добре дошли в трета фаза на 80 Day Obsession Flutter

# 33
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117

п.п. Непо, според мен чак 4 санта не можеш да се смалиш.
И аз така си мислех, но е факт. Затова питах тук някой дали "страда" от същото или аз съм феномен. Mr. Green
Агент, при мен и пропорциите са неблагоприятни.  Rolling Eyes Широк ханш и то не само от сланина, но и от кокъл, който няма начин да се стопи. Ама нищо не мога да направя по въпроса, примирила съм се. Иначе и ММ се смята за висок като застане до мен с неговите цели сто седемсет и нещо си... hahaha

# 34
  • Мнения: 111
И аз съм с широк ханш , а също широки рамене и къси крака Grin,и няма как да ми се получи да изглеждам по-висока . И независимо от това колко килограма съм ,винаги ще си изглеждам curvy като  Violin или по-скоро Misc Hourglass Flowing Sand . Правя каквото мога ,но няма как да променя гените си

Последна редакция: сб, 10 мар 2018, 11:37 от kate-aqua

# 35
  • Мнения: 1 669
Момичета, изпуснала съм ви. Аз сега почивам, че съм пипнала стомашен вирус  и се чувствам ужасно.
Иначе напоследък основно пилатес правих.

# 36
  • Мнения: 2 818
Дами, здравейте!

Можете ли да препоръчате някоя пилатес-програма?

Благодаря предварително Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 067
За височина си говорите, а?
Аз съм висока и стройна, като табуретка - хем съм ниска, хем тантуреста, хаха няма какво да придава оптична измама за "снага топола".
Официално приключих 21 дей фикс. Понащраках се днес, ама ако показвам нещо, ще е след 21 дей фикс. Ще си позволя да направя някаква равносметка за 4 седмици, последната с двойни тренировки
Позитиви:
- харесва ми, че си възрвъщам навиците. По едно време се бях уплашила, че съм станала лигла. Помните, че си мрънках за Фитнесблендъра, може би за онзи период и онази психическа настройка, наистина не са били моето, което не значи, че някой ден няма да бъдат.
- От фитнес блендера си мислех, че една тренировка гори околи 250-300 калории. Техните може би, гривната ми даде малко реална обратна връзка, до колкото може да й се вярва - горя между 150 и 220 калории на тренировка. С кардио повече, с тежести по-малко.
- Станала съм по-издръжлива.
- целулито подобното ми нещо (слава Богу, природата поне от това ме е лишила) е намаляло.
- спрях да мрънкам и си сритах задника да тренирам Wink След две години и половина, това май е най-хубавото нещо, което направих за себе си.

Не-толкова-позитивни:
- лекичко съм разочарована от липсата на визуален ефект върху тялото ми - няма намаление на см., нито на килограми. Но и нямам супер стриктен хранителен режим, така че не съм очаквала чудеса.

И те така, продължаваме на пред Grinning Аз де, ахаха аз продължавам на пред.
А да, приключих с Дърти 30 и пилатес. Ръчичките ми омекнаха накрая.

# 38
  • Мнения: 1 009
Zvezdichka, благодаря от сърце, че ми обърна внимание. Много старателно прегледах първа страница, в рутракер дейли фикс екстрийма  е изтрита, има само дейли фикс програмата. По тази причина попитах, ще погледна още веднъж.

# 39
  • Мнения: 3 067
Момичета, искам да ви помоля, ако някоя от вас си е изчислявала колко калории изразходва на ден, може ли да сподели? Върти ми се нещо, една теория за мен самата и би ми било полезно. Зная, че е оносително, но е ориентир, ще съм много благодарна Simple Smile

# 40
  • Мнения: 4 406
Не четете Непо, сланина се продава по магазините. И ханшът да й е най- много 90.

Аз не съм се мерила наскоро. От ученичка съм 162. То не ми пречи на вратата с черта, ама ме мързи.
Днес мотаене по Благоевград, качване на едно връхче - 1346 ккал изгорени. А що наваксани😂

Обещавам и го искам. Ако не ме вземат на пълен щат във фитнеса си взимам 2 дрешки и отивам да преподавам в университета в Охрид.

# 41
  • Мнения: 6 324
Оп, обърках. Старата тема не е заключена и писах там. Пренасям си въпроса тук. Blush


АЛО- то е подготвителната програма към 80 ДО. Само една седмица ли е? Защо бях останала с впечатлението, че е по- дълга?  newsm78
Аааааа, от Power Plate имам само хубави впечатления аз.  Peace Ама това по времето, когато посещавах фитнес зала в Сф и в целия град имаше само един или два такива уреда. Но говорим за истински ПП, а не за Вибро- плате и подобните реплики /така любима моя дума  Laughing/. Идеята е, чрез вибрациите се активира работата на всякакви мускули- на всевъзможни нива.  Wink Разработка на НАСА е. А, да- и то не е само да стоиш и да те тресе, а докато си на платформата се правят комплекси уплажнения, които в съчетание със зададеното време и честота на импулсите увеличават ефективността на тренировката в пъти. Започва се със серии от 30 сек, като постепенно се увеличава интензитетът на ипулсите и времето. И не- не е опция да се тренира само с ПП, по- скоро тези сесии са един вид буустър към тренировъчната програма. Знаете ли какъв зор може да е 1 минута планк? Чудесно се съчетава с LPG процедури за цяло тяло след това.  Peace
ТиЛи, признавам, че никога не бях чувала за Power Plate, докато не го прочетох от теб, а изведнъж се оказа, че една жена тук наблизо иска да се отърве, а преди години го била купувала за 20 хил. шв.франка. Flushed Ми да я отървем, викам, ама ако може първо малко повече да ми разкажеш? Simple Smile)) Kissing Heart

# 42
  • Мнения: 10 012
Момичета, искам да ви помоля, ако някоя от вас си е изчислявала колко калории изразходва на ден, може ли да сподели? Върти ми се нещо, една теория за мен самата и би ми било полезно. Зная, че е оносително, но е ориентир, ще съм много благодарна Simple Smile

Според фитбита ми изгарям около 2250-2500 на ден. С дълго бягане и 3000. Определило ми е храната на 1600кал, въпреки всичко, гадината. Не му вярвам много на сметките.

# 43
  • Мнения: 2 878
Ох, Дези, твоят фитбит да не би да иска да докаже, че фотосинтезата е възможна и при хората?
Паганне, не съм правила 21ДФЕ от много време, но най-вероятно го има поне във вконтакте. В краен случай целият пакет със сигурност се предлага на амазон.
За днес - Party Rockin Step Workout 1 с Кети Фридрих.
п.п. Ева, аз правя отделни пилатес тренировки и единствената пилатес програма, за която знам, е на Andrea Speir. Mari Winsor има доста, но не са структурирани в програма. Тук също има някои пилатес тренировки, дори имат и 21 Pilates Challenge, но реално той включва две-три тренировки, които се повтарят.
https://www.youtube.com/user/cexercize/playlists
Иначе моите любими пилатес тренировки са на Ewa Chodakowska
https://www.youtube.com/watch?v=8BIKde7lfdI

Последна редакция: сб, 10 мар 2018, 23:34 от zvezdi4ka14

# 44
  • Мнения: X
Barbabeau, само едно мога да кажа- ако цената те устройва и има къде да го държиш, взимай го. Но пак казвам- трябва сериозно да се информираш как да си структурираш упражненията на него. Има и противопоказания, при които категорично не трябва да се ползва /някои видове операции, състояние на вените и потенциален риск за тромбофлебит..., никога да не стискаш зъби докато си правиш сесиите, т.е. винаги да си с леко притворена уста и т.н./ Навремето усилено се рекламираше и като "уредът, който Мадона има в спалнята си и на който дължи невероятния си външен вид"- цитирам по памет. Разпитай я твоята съседка, тя трябва да има доста инфо, предоставена й от дистрибутора, може би е минала и обучения. Или се свържи директно с някой дистрибутор, посети зала, в която го има и в която имаш вяра на инструкторите, говори с тях, разпитай ги. И да се похвалиш после!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт