Парфюмни размисли и страсти - 216

  • 146 509
  • 749
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 10 033
И двата!
Габриелето за сега, Мадмоазела по-късно. Не ни слушай, тука нормални с по един парфюм няма!😁

Точно така. И двата един след друг. Хареса ли ти аромат, хич не се мъчи.

Днес заведох Лолита Лемпика на половин маратон. Супер настроение ми създаде, приказно ми се тичаше с него, дори си подобрих личния рекорд.
Не знам защо се спряга за зимен аромат. Сегашното време повече и подхожда. Пудрата отстъпва, а нежните пралинки излизат на преден план. Чудна, чудна. Пак усетих Черния Опиум по трасето, много е популярен сред бягащите. Grinning

# 361
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Аз съм само за Габриел,Мадмоазел много хубаво го пробвай преди покупка аз лично не го харесвам никак!Кой нов имаш предвид на Carolina Herrera Good girl legere ли? Ако е той е прекалено сладък и нахален,задължително първо проба и хубаво разносване.Първата версия на Обувката е класи над новата за мен.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 18:38 от Bright Crystal

# 362
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Da , Carolina Herrera Good girl legere Simple Smile

Коя я първата версия ? ( изпуснала съм )

Последният на Carolina Herrera ми е Carolina Herrera VIP 212 (изключително малко съм го ползвала (не е мой)  , ще отиде за няко познат или роднина  в Бг като се прибера Wink )
Любим си ми остава Carolina Herrera 212 NYC ( няколко пъти съм си го купувала , т.е. до край съм го ползвала Yellow Heart )

Сега повече от 12 часа избора ми отива за Габриел , Мадмоазел ми натежава една идея в повечко Simple Smile

# 363
  • София
  • Мнения: 420
Питане за Guerlain Chamade по-скоро зелен или пудрен?

# 364
  • София
  • Мнения: 4 364
Как бягате напарфюмирани Simple Smile!?! Черният Опиум ми е много умиротворяващ шекер и не бих посегнала към него за полумаратон. 

# 365
  • София
  • Мнения: 13 785
Аз пък се сдобих случайно с новия Жадор. Отидохме в петък да хапнем нещо сладичко в мола и имаше представяне на парфюма. Аз охках, пъшках и накрая съпругът ми ме обзаведе с него. В руската фрагрантика са го пооплюли, но аз го харесах. Отваря се като класическия Жадор и след половин час изскачат мускус и жасмин, а аз съм любителка и на двете нотки. Малко прекалено цветен идва, когато е наситен, но отдавна свърших оригинала и планирах да подновя, та сега съм доволна.
Дъщерите ми се сдобиха с розовия Мерцедес, но те го хатесват отдавна и този им е 3-то шише. Simple Smile Деца на майка си!

# 366
  • Мнения: 10 033
Как бягате напарфюмирани Simple Smile!?! Черният Опиум ми е много умиротворяващ шекер и не бих посегнала към него за полумаратон.  

Аз се парфюмирам дискретно (или поне така мисля) с нещо което ме успокоява (Лолита) или дава енергия (AA Mandarine Basilic, Covet).
Black Opium и аз не бих сложила, но явно на някои им действа добре. А може би съвсем стратегически го използват за разпръскване на тълпата. Laughing

Fever Ray, честит J'adore!

Питане за Guerlain Chamade по-скоро зелен или пудрен?
Безумно зелен и ретро, пудрен, с метален привкус и зли зюмбюли. Това по спомен. Имам още останал чист парфюм, не съм посягала от години. Страх ме е. newsm43

# 367
  • София
  • Мнения: 420
https://Благодаря! И мен ме достраша от злите зюмбюли.
Христос Воскресе! Здраве, мир и любов!

# 368
  • Мнения: 2 964
 easter
Христос Воскресе!
Мир в душите и любов сърцата!

Днес празнично съм на работа  Sad.
А навън една пролет, едно слънчице, под прозореца цъфналата джанка ухае приказно...красота! И в унисон с всичко това решавам че така или иначе трябва да излизам, поне да се офъщя с нещо пролетно, свежо и зелено та да ми слънчево и в душата. Мислих над избора си поне половин час докато си пих кафето. Клечах още толкова пред шкафа с парфюми, премествах, размествах, душих и накрая като в транс се изправих пред огледалото, взех бутилката с Guerlain Shalimar Souffle de Parfum и се полях по Врачанси, а такова поливане за мен е голяма рядкост. Ей, в мозъка ме е заседнал този парфюм, знам че и на вас вече ви писна да опявам за него, ама а де! Мисля за втора бутилка и се паникьосвам, че се приближавам към дъното му, а последно свърших парфюм може би преди две години. Дайте идеи за отърваване на зависимосмост към аромат, че моите свършиха а имам да нося толкова други любимци, които са най-красиви в това време.   newsm12

Към мен пътува Дииор Адикт и го чакам с нетърпение, но и лек страх. Не го разносих подабавщо и може и да има изненадка.  Misc Bomb

Harpalike, прекрасно си описала La Collection Yvresse!С кеф да си носиш! И честно да си призная малко ме хвана яд, че преди месец изпуснах първообраза му https://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/Yvresse-C … ampagne--101.html и то на смешна цена. Стресна ме кокоса в него, а как да знам че харесвам кокос (!?) като разбрах едва като тествах Солей Бланк ТФ. (Той е вторият аромат, към който в момента имам зависимост )Не съм шматка, нали!?  smile3555

Fever Ray, честит ти Жадор! Много положителни емоции и настроение да ти носи!

На всички с нови придобивки, да са ви честити!  Hug


Последна редакция: нд, 08 апр 2018, 10:59 от Sysly

# 369
  • София
  • Мнения: 39 161
Честит Великден! Живи, здрави и ароматни!
Май празниците на поръчки ни карат? Аз минах тънко, поръчах си един Green tea Nectarine EA на сляпо.

# 370
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Христос Воскресе! Не,не пречиш опявай си за Шалимарското Суфле,един от топ парфюмите ми е той.Purple Heart Ето първата Обувка-https://www.fragrantica.com/news/Carolina-Herrera-Good-Girl-8224.html Fever Ray,честит Жадор и от мен,много късмет да ти донесе.Аз не издържах и си поръчах https://www.fragrantica.com/perfume/Chloe/Love-Story-Eau-Sensuelle-42130.html Не зная защо чаках и не го купих веднага щом го пробвах,неземно красив е за мен.Revolving HeartsTwo HeartsSparkling HeartBlue Heart

# 371
  • София
  • Мнения: 2 512
Христос Воскресе!  Heart Eyes Светлина и любов на вас, парфюмни!  Hug
Днес след многото мислене /понеже "няма какво" да си сложа  Laughing/ реших да разходя прекрасния ми Eau Trouble Brecourt  Heart Eyes Толкова свобода, лежерност ми носи ...шик и финес ...и ми се връзва страхотно с аутфита днес  Flutter

# 372
  • София
  • Мнения: 6 502
Христос Воскресе!

И аз чакам  два парфюма  Aoud Leather Montale и Prada La Femme Intense Prada. През последния месец малко се олях в пазаруването, но пък всичко новопридобито ме радва много.

Bright Crystal, и аз съм влюбена в това Chloe, може би ще е следващия.

Sysly, аз парфюмна зависимост към един конкретен парфюм нямам и не съм имала,понеже съм лакома, а и честно казано обонянието ми бързо привиква и ако нося едно нещо повече от 2-3 дни спирам да го усещам отчетливо. Но все пак съвета ми е да не бориш твоята зависимост към Shalimar Souffle, а да и се наслаждаваш.

Вчера бях с Le Baiser Du Dragon EDP,  днес съм с S.T. Dupont pour Femme

# 373
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 171
Христос Воскресе! Бъдете здрави и щастливи!

Празника посрешнах с LVEB L'eclat.
Ходих на парфюмна разходка и тествах J'adore InJoy и го харесах много. Харесах и Dolce & Gabbana The One Edt както и Dolce Garden Dolce&Gabbana.
Много съм любопитна за Alien Flora Futura Mugler. Ще се радвам ако някой сподели нещо за него.
Честити парфюмни придобивки на всички! Със здраве да ги ползвате!

# 374
  • София
  • Мнения: 604
Христос Воскресе! И аз обичам да тичам или да ходя във фитнес напарфюмирана! Все пак съм доста внимателна какво ползвам във фитнеса, че не искам да издуша народа! Хаха!  Laughing

Аз пък накрая се наканих да се сдобия с Fruits du Mouvement Lalique! Отдавна чакан аромат!  Blush Heart Eyes Лошото е, че докато ми го доставят то сезона му свърши. Не е никак летен!  Thinking 

Общи условия

Активация на акаунт