Парфюмни размисли и страсти - 216

  • 146 517
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 874
Търся парфюм с аромат на чист лимон, не искам да се усеща нищо друго. По възможност бюджетен, но не е задължително. Simple Smile

Сещам се за този:
  https://www.fragrantica.com/perfume/Betty-Barclay/Pure-Pastel-Lemon-43471.html       
Мирише на свеж лимон, поне за мен.                                                 

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Ох,аз да си излея душицата,все повече и повече залитам по Пантерата на Картие.Зная,че сега не му е времето нито да го купувам,нито да го нося,но не мога да чакам до есента.Приятелката ми преди малко и тя го хареса страшно.Четох в блога на Денс за другата негова версия,но не я познавам,а и мисля я няма в Бюти Зонката,а така искам да я пробвам.Разкошна Пантера,величествен парфюм,упойващ и страстен.Purple HeartRevolving HeartsSparkling HeartBlue HeartCupid

# 678
  • Мнения: 31 426
А, има я Соар пробвай я задължително, защото е омен парфюм. По-животински и сложен е.

# 679
  • София
  • Мнения: 6 502
Особено в дни като днешния ( в София се изсипа страхотен порой преди малко), Пантерата ми се струва идеална, за ЕДП говоря.
Иначе аз се наслаждавам на Mahora днес, снощи я напръсках и след 2 душа още се усеща, а сега и като ме понамокри дъжда все едно сега съм я напръскала. Чак ми  е малко неудобно да я разнасям по клин, спортно горнище и маратонки. Joy

# 680
  • Мнения: 2 839
Guerlain Insolence с каква опаковка е всъщност? В Бюти зоун видях една, а в сайтовете откривам друга. Сменена е визията ли?
Това е в БЗ.

Това в Бг сайтове


Виждам, че на последната снимка има два варианта на бутилката - EDP и EDT. В такъв случай ароматът еднакъв ли е?

# 681
  • Мнения: 31 426
Да, сменена е.

# 682
  • Мнения: 2 839
Денси, коя е новата? Предполагам първата? Благодаря за отговора.
Някой ползвал ли е Insolence? Чудя се между него и mon guerlain. Пръснах и от двата, но след като си ги сложих в чантата, сякаш Insolence надделява и mon guerlain изобщо не го усещам.

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Денс,мерсаж ще го пробвам,някъде съм бляла и не съм го видяла.Blue Heart Първата показана е новата версия на Инсоленс.Аз лично съм за Мон,но не харесвам Инсоленс и двата парфюма са сериозно трайни при мен.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 6 000
Bright Crystal, Пантерата на Картие прилича ли на La Panthere Legere? Известно време притежавах втория, но не можахме да се разберем с него. Твърде нахален и главоболен ми идваше, а и ретро нотки се намесваха.

# 685
  • Мнения: 912
Аз не оставам без Инсоленс.За мен е невероятен парфюм.Предпочитам едт,по-траен е и прави невероятен шлейф ❤

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Лили,за мен La Panthere Legere запазва днк на ЕДП,по-лека версия е и аз лично чувствам сърцето на парфюма по-флорално.Харесвам категорично повече ЕДП,но ти щoм не си се разбрала с Legere едва ли с този ще стане чудото,но пробвай все пак.

# 687
  • Мнения: 435
От Пантерата започнах вчера  в Дъглас. Омагьосващ е, много стил  и на ниво Картие.
След това минах през почти всички Гарлени (за кой ли път),  Ермеси, колекцията на Дюпонт (нито един не ми хареса), Клое заради Номад, Булгари. Накрая си обобщих, че три парфюма ме спечелиха – Пантерата, Суфлето на Гарлен и Twilly на Ермес.  Пантерата ще почака след лятото. Но, „никога не се знае“ Simple Smile

# 688
  • Мнения: 3 644
Здравейте. Можете ли да ми помогнете да установя възрастта на този Escada pour Homme?
Скрит текст:

КК008



# 689
  • Мнения: 721
Денси, коя е новата? Предполагам първата? Благодаря за отговора.
Някой ползвал ли е Insolence? Чудя се между него и mon guerlain. Пръснах и от двата, но след като си ги сложих в чантата, сякаш Insolence надделява и mon guerlain изобщо не го усещам.

Insolence е запомнящ се аромат докато mon guerlain е един от многото. Няколко пъти съм го душила, ами не се сещам и сега какъв му беше аромата. Аз бих гласувала за Инсоленс...

Общи условия

Активация на акаунт