Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 367

  • 69 247
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 20 905


„Желанието да бъдеш необикновен - това е много обикновено желание. Да се отпуснеш и да бъдеш естествен - ето това е наистина необикновено....”
Ошо, духовен учител

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 34 039


Днес пихме студена вода.
Но и тя е необходима, здравословна е...

# 707
  • Мнения: 23 203

Ами момичета, каквото такова.
За пореден път обаче се говори за филм на ужасите.
А аз за пореден път казвам, че Енгин е Актьор и играе неща които са различни.

# 708
  • Мнения: 20 905


"Не знаех какво чувстваш... Но знаех какво помниш...''



Лека да е. smile3524

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 34 039



https://www.youtube.com/watch?v=0EqJz-8EtXs

Като няма Анкара, да изгледаве с превод интервюто на Енгин, Чаан и екипа на "Поверявам ти децата", излъчено по NTV на 22 март.  Приятно гледане.

И тук: http://www.videoclip.bg/watch/787526_22-03-2018-den-i-nosh

# 710
  • Мнения: 23 203

Добро утро момичета!
Хубав и успешен ден, пълен с много усмивки и положителни емоции!
Flowers Hibiscus

# 711
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Момичета,  Hug

Лек и приятен петък.

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 34 039


Здравейте Енгинки.
Да видим ще ни донесе ли нещо ден петък.
Успешен да е.

# 713
  • Мнения: 20 905



       "Да се дава любов, никога не е напразно"

        Мигел де Сервантес, испански романист, драматург и поет.

       

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 34 039




Утре, в 13,30 при журналистката Гизем Ертюрк.
Втората снимка е от 21 март - от гала вечерта.

# 715
  • Мнения: 20 905


„Това, което предлага изкуството, е пространство – глътка въздух за духа.”
 Джон Ъпдайк /амер. писател/

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 34 039


https://www.instagram.com/p/Bg8E_5EhOZt/?taken-by=cocuklarfilm

В акаунта на филма, написаха под този постер:

Това беше първото му убийство, но той не съжаляваше ... Защо?
Какво ли е направил Керем още като дете?
И дали за това става въпрос... Вероятно.

# 717
  • Мнения: 23 203


https://www.instagram.com/p/Bg8E_5EhOZt/?taken-by=cocuklarfilm

В акаунта на филма, написаха под този постер:

Това беше първото му убийство, но той не съжаляваше ... Защо?
Какво ли е направил Керем още като дете?
И дали за това става въпрос... Вероятно.

Anguished Първото...
Това дали предполага и още...
Боже... Какво ще гледаме?

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 34 039


Момичета, ето интервюто на Бирсен Алтунташ с Енгин и Чаан по радио Best fm от 23 март 20187 г.

Бирсен: Сега до мен има двама страхотни хора – Чаан Ърмак и Енгин Акюрек. Добре дошли!
Двамата: Здравейте!
Бирсен: Те са много спокойни хора и сега ще ги разгневя.
Да започнем с Чаан Ърмак. Знам, че да разказвате за филма е скучна работа, вие току-що сте го снимали. Но какво ще кажете на радиослушателите?
Чаан: На слушателите бих разказал за история пълна с надежда. Вероятно те ще бъдат в напрежение, възможно е филмът да ги разтърси, но се надявам, че в края на филма надеждата няма да ги напусне и той ще свърши добре.
Бирсен: От една страна вдъхновяваш надежда, а от друга – унищожаваш.
Чаан: Този път не унищожавам надеждата. Този път малко се вълнувам.
Бирсен: Много сте нервен.
Енгин: Не съм нервен или притеснен. Не съм гледал още филма, затова самият аз съм любопитен. Не съм гледал филма. Харесва ми да го гледам заедно със зрителите.
Бирсен: Бива ли така? Режисьорът Чаан Ърмак, актьорът Енгин Акюрек не са гледали филма. Има ли нещо, което ви е необходимо, някъде този филм да се представи и направи реклама?
Чаан: Този метод основно е в чужбина. При нас засега няма такъв, като продуцентите сега напълно доверяват филма в ръцете на режисьора.
Бирсен: Ако това е така, то кои актьори бихте снимали повече във филм – мъже или жени?
Енгин: Струва ми се, че ако има такъв въпрос, след това във филма всички ще се намесват в чужда област на дейност. Защо тогава има режисьори? Защо винаги се споменават на последното място? Ако вие приемате неговата история, сте длъжни да уважите монтажа му и неговото виждане. Аз като актьор не казвам „нека бъде така и така”. Необходиво е да се прояви уважение към режисьора.
Чаан: Ако имате предвид визуалната страна, то аз познавам много актьори, които с голямо удоволствие искат да изглеждат на екран ужасни и уродливи.
Бирсен: Това е удивително!
Чаан: Да.
Бирсен: Например, ако погледнем Енгин Акюрек, то той е толкова спокоен човек. Как мислиш, от него ще се получи ли убиец или психопат? Струва ми се ще се получи, има и такива в които всички се влюбват. Нима той не е такъв?
Чаан: За убиец и психопат не знам. Но на снимките той изглеждаше много по-зрял, отколкото аз.
Бирсен: Спокоен човек ли си?
Енгин: Много спокоен.
Бирсен: Извън дома не изнасяш нищо?
Енгин: И това е възможно, но по принцип съм спокоен човек.
Бирсен: Значи няма да можем да се скараме с теб? Това съвсем не ми харесва.
Енгин: Да не го правим. Няма смисъл. Но, ако ще се караме, то аз се карам много силно.
Бирсен: Говоря за репортажи, нека поговорим за песните във филмите. Във филма има ли песни?
Чаан: Има. Току-що се сетих. В края на предаването за слушателите на Best fm, бих искал да ги коментираме. Зейнеп Касалини „Траурен сън”.
Бирсен: Отлично. Много обичаме гласа на Зейнеп. Ти много старателно подбираш песни.
Енгин: Не разбирам как съм я пропуснал. Не съм я слушал. Много красива песен.
Чаан: Има и Сеял Танер. Имаме две песни, затова пък имаме прекрасен саундтрак. Те направиха ария.
Бирсен: За Оя Бора ли говорим?
Чаан: Да, Дженк и Оя я направиха. И както се казва, музиката се преплете със самия филм.
Бирсен: С нетърпение чакаме. Не ви попитах нищо за филма, защото той е създаден за това, за да се гледа.
Енгин: Да, това е най-хубавият репортаж. А мен постоянно ме молят да разказвам за героите и т.н.
Бирсен: Не расказвай. Разкажи повече за себе си.
Енгин: Не мога да разкажа, за съжаление.
Бирсен: Ние всички добре познаваме Чаан Ърмак и узнавайки неговите истории казваме „А, това е филм на Чаан Ърмак”.
Чаан: За мен това е голяма чест. Би било добре, всички репортажи да правим с теб.
Бирсен: Ура. Благодаря ти за това. Хайде да се отпуснем. В края на краищата, моите въпроси ще ви влудят, просто не забелязвате това. Даде много интервюта. Ти въобще не даваш интервюта, или даваш много наведнаж. В края на седмицата, четох репортажа на Дженгиз Семерджиолу. По принцип не говориш, а сега когато имате филм, трудно ли се дават?
Енгин: Ако говорим за работа, не е трудно.
Бирсен: Но заглавията са съвсем различни.
Енгин: Това не е по силите ми. Разговарям с тях за филма и отговарям на тези въпроси. Актьорът върши своята работа, връщайки се у дома едва ли е необходимо да говори за това, което  става в работата му. Не виждам необходимост от това.
Чаан:  Тогава, съветвам зрителите да чуят песента на Зейнеп Касалини.
Надявам се, че все някога да я чуете.
Бирсен: Защо да не я чуем сега, в тази програма? Съгласен ли си Енгин?
Енгин: Ако след това, те ще изгледат нашия филм, ще се радвам.

# 719
  • Мнения: 20 905
Здравейте,


Цитат
Това беше първото му убийство, но той не съжаляваше ... Защо?
Какво ли е направил Керем още като дете?
И дали за това става въпрос... Вероятно.
Ужас.Първото.Значи има и други...

Затова е филм на ужасите, може би. Thinking



Момичета, ето интервюто на Бирсен Алтунташ с Енгин и Чаан по радио Best fm от 23 март 20187 г.

Бирсен: Сега до мен има двама страхотни хора – Чаан Ърмак и Енгин Акюрек. Добре дошли!
Двамата: Здравейте!
Бирсен: Те са много спокойни хора и сега ще ги разгневя.
Да започнем с Чаан Ърмак. Знам, че да разказвате за филма е скучна работа, вие току-що сте го снимали. Но какво ще кажете на радиослушателите?
Чаан: На слушателите бих разказал за история пълна с надежда. Вероятно те ще бъдат в напрежение, възможно е филмът да ги разтърси, но се надявам, че в края на филма надеждата няма да ги напусне и той ще свърши добре.
Бирсен: От една страна вдъхновяваш надежда, а от друга – унищожаваш.
Чаан: Този път не унищожавам надеждата. Този път малко се вълнувам.
Бирсен: Много сте нервен.
Енгин: Не съм нервен или притеснен. Не съм гледал още филма, затова самият аз съм любопитен. Не съм гледал филма. Харесва ми да го гледам заедно със зрителите.
Бирсен: Бива ли така? Режисьорът Чаан Ърмак, актьорът Енгин Акюрек не са гледали филма. Има ли нещо, което ви е необходимо, някъде този филм да се представи и направи реклама?
Чаан: Този метод основно е в чужбина. При нас засега няма такъв, като продуцентите сега напълно доверяват филма в ръцете на режисьора.
Бирсен: Ако това е така, то кои актьори бихте снимали повече във филм – мъже или жени?
Енгин: Струва ми се, че ако има такъв въпрос, след това във филма всички ще се намесват в чужда област на дейност. Защо тогава има режисьори? Защо винаги се споменават на последното място? Ако вие приемате неговата история, сте длъжни да уважите монтажа му и неговото виждане. Аз като актьор не казвам „нека бъде така и така”. Необходиво е да се прояви уважение към режисьора.
Чаан: Ако имате предвид визуалната страна, то аз познавам много актьори, които с голямо удоволствие искат да изглеждат на екран ужасни и уродливи.
Бирсен: Това е удивително!
Чаан: Да.
Бирсен: Например, ако погледнем Енгин Акюрек, то той е толкова спокоен човек. Как мислиш, от него ще се получи ли убиец или психопат? Струва ми се ще се получи, има и такива в които всички се влюбват. Нима той не е такъв?
Чаан: За убиец и психопат не знам. Но на снимките той изглеждаше много по-зрял, отколкото аз.
Бирсен: Спокоен човек ли си?
Енгин: Много спокоен.
Бирсен: Извън дома не изнасяш нищо?
Енгин: И това е възможно, но по принцип съм спокоен човек.
Бирсен: Значи няма да можем да се скараме с теб? Това съвсем не ми харесва.
Енгин: Да не го правим. Няма смисъл. Но, ако ще се караме, то аз се карам много силно.
Бирсен: Говоря за репортажи, нека поговорим за песните във филмите. Във филма има ли песни?
Чаан: Има. Току-що се сетих. В края на предаването за слушателите на Best fm, бих искал да ги коментираме. Зейнеп Касалини „Траурен сън”.
Бирсен: Отлично. Много обичаме гласа на Зейнеп. Ти много старателно подбираш песни.
Енгин: Не разбирам как съм я пропуснал. Не съм я слушал. Много красива песен.
Чаан: Има и Сеял Танер. Имаме две песни, затова пък имаме прекрасен саундтрак. Те направиха ария.
Бирсен: За Оя Бора ли говорим?
Чаан: Да, Дженк и Оя я направиха. И както се казва, музиката се преплете със самия филм.
Бирсен: С нетърпение чакаме. Не ви попитах нищо за филма, защото той е създаден за това, за да се гледа.
Енгин: Да, това е най-хубавият репортаж. А мен постоянно ме молят да разказвам за героите и т.н.
Бирсен: Не расказвай. Разкажи повече за себе си.
Енгин: Не мога да разкажа, за съжаление.
Бирсен: Ние всички добре познаваме Чаан Ърмак и узнавайки неговите истории казваме „А, това е филм на Чаан Ърмак”.
Чаан: За мен това е голяма чест. Би било добре, всички репортажи да правим с теб.
Бирсен: Ура. Благодаря ти за това. Хайде да се отпуснем. В края на краищата, моите въпроси ще ви влудят, просто не забелязвате това. Даде много интервюта. Ти въобще не даваш интервюта, или даваш много наведнаж. В края на седмицата, четох репортажа на Дженгиз Семерджиолу. По принцип не говориш, а сега когато имате филм, трудно ли се дават?
Енгин: Ако говорим за работа, не е трудно.
Бирсен: Но заглавията са съвсем различни.
Енгин: Това не е по силите ми. Разговарям с тях за филма и отговарям на тези въпроси. Актьорът върши своята работа, връщайки се у дома едва ли е необходимо да говори за това, което  става в работата му. Не виждам необходимост от това.
Чаан:  Тогава, съветвам зрителите да чуят песента на Зейнеп Касалини.
Надявам се, че все някога да я чуете.
Бирсен: Защо да не я чуем сега, в тази програма? Съгласен ли си Енгин?
Енгин: Ако след това, те ще изгледат нашия филм, ще се радвам.

smile3525

Изглежда, уж, шеговито това интервю. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт