Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 47

  • 97 284
  • 724
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 248
Здравейте,някой има ли мнения за новите бази на Лореал? По-скоро за матиращата и изглаждащата?

# 106
  • Мнения: 20 201
Мерси Крюела.
Кои трамваи върват сега по Стамболийски,  може да хванат някой наблизо до Витошка,  и да отидат до Инглот  Thinking

Последна редакция: пн, 12 мар 2018, 08:18 от Lemy

# 107
  • София
  • Мнения: 2 248
По Стамболийски вървят 8 и 10.

# 108
  • Мнения: 300
Мацки, препоръчайте молив за очи за водната линия. Силиконовия на Импала ми дразни очите. При мен имам само ДМ, нямаме Лили.


И пак да благодаря за препоръките за нощния крем на Нивеа с вит.С. След по-продължителна употреба и аз мога да го препоръчам. Кожата ми сутрин е сочна и я няма сухотата.

# 109
  • Мнения: 5 137
Момичета помагайте на trend it up очната линия с четката, коя е по-добра водоустойчивата или обикновената

# 110
  • Мнения: 2 622
Аз ползвам обикновената и съм доволна - издържа си прилично цял ден без да се маже или рони.

# 111
  • варна
  • Мнения: 684
Щом е тръгнала реч за упътвания ,ще помоля варненки да ми обяснят къде има ДМ във Владиславово.Който е от Варна знае ,че освен в МОЛ-а,другите са на такива места,че е цяло чудо да успееш да паркираш в близост.За Лили ходя чак в Аспарухово по същата причина. Cry

# 112
  • Мнения: 1 196
Щом е тръгнала реч за упътвания ,ще помоля варненки да ми обяснят къде има ДМ във Владиславово.Който е от Варна знае ,че освен в МОЛ-а,другите са на такива места,че е цяло чудо да успееш да паркираш в близост.За Лили ходя чак в Аспарухово по същата причина. Cry
ДМ има във Фулмакс Центъра, точно преди моста за А-во. Има два паркинга. ДМ на "Сливница" срещу общината също е удобен, когато си на центъра. Лили, което е точно преди входа на Морската градина също е удобно, когато решиш да се разходиш там винаги може влезеш. ДМ и Лили на Владислав също не бих казала, че са неудобни с паркирането, може да пообиколиш, но все ще намериш къде да спреш, освен ако не държиш да е в непосредствена близост до магазина.

# 113
  • варна
  • Мнения: 684
Благодаря,но все пак аз искам да знам къде е ДМ-В-во.За Фулмакс научих скоро... Embarassedтам наистина е супер удобно,но за другите ДМ не мога да се съглася....много е трудно намирането на място за паркиране.

# 114
  • Мнения: 2 634
На пазара срещу Магнолия, до Булмаг.

# 115
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Момичета, някоя от вас  ползва ли  #100 Ивори на този ФДТ  Искам да знам с какъв подтон е-розов,жълт... newsm78

# 116
  • София
  • Мнения: 2 248
На мен ми беше прекалено блестящ. И тежък го усещах, някак плътен. Не го харесах и го изхвърлих след известно време.
Мисля че има и розов и жълт подтон.

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Момичета, някоя пробва ли вече захарните ексфолианти на Л'ореал? Интересува ме най-вече този по-долу. Влюбена съм в ексфолиантите на Рефан, но на лицето не мога да си ги представя някак, не е ли много грубо? newsm78

# 118
  • Мнения: 325
Аз днес си взех ексфолианта на Лореал с киви и съм страшно доволна! Ще си взема и този с какаото! Heart Eyes

# 119
  • Мнения: 3 216
Момичета, някоя пробва ли вече захарните ексфолианти на Л'ореал? Интересува ме най-вече този по-долу. Влюбена съм в ексфолиантите на Рефан, но на лицето не мога да си ги представя някак, не е ли много грубо? newsm78


Точно този си взех, но още не съм го пробвала

Общи условия

Активация на акаунт