Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 47

  • 97 365
  • 724
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 478
Ще ме карате да го купувам този с кивито... Smiley Какво е количеството? Тоест размерът на кутийките като тези на прословутите маски с глина ли е?

# 121
  • Вестерос
  • Мнения: 38 379
Аз точно на кивито съм хвърлила оЧо

# 122
  • Мнения: 1 196
Размерът е като на маските, да. Иначе и на мен ми грабват интереса като ги видя, но няма да избързвам да си купувам, защото миналата година така импулсивно си купих и трите им маски. В началото много ми харесаха, в последствие ми допадна само черната, но и тя не е изразходвана. Така че ще изчакам да се натрупат повече мнения, а и Клиник имаха намаление и онзи ден се презаредих с любимия ми скраб, та би трябвало да успея да се въздържа и аз да грабна този с кивито, че и мен май най- много ме влече.

# 123
  • Мнения: 2 015
Момичета, някоя от вас ползвала ли е от новите спирали на Catrice и Essence? Можете ли да споделите мнение? Търся спирала за обем и извиване Rolling Eyes

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 423
В лили вече е зареден fit me коректора на мейбълин.

Нямаше цена, но в сайтове съм го виждала около десетина лева. От тестера останах с впечатление, че е леко сух. Все пак мисля, че ще го тествам.
Щанда на катрис е най-сетне зареден с нови неща и има доста интересни продукти като червило за потъмняване на червила, за изсветляване, които изненадващо наистина правят това. Както и lip plumpers и червило, което се напасва спрямо цвета на устните. Имат и фиксиращ спрей, който със сигурност ще отнеса другата седмица. Имат нови цветове от серията ultimate matt и са прекрасни. Набелязах си 3 цвята, които със сигурност ще взема. Идалното матово червило е според мен. Наситен цвят, не прекалено сухо, плъзга се като масло. Много красиви, беше любов от първо нанасяне.
При есенс има нов фон дьо тен, в доста необичайна опаковка за есенс (стъклено шишенце с помпа). От тестера се заинтригувах, защото финиша не беше много сочен, но не и прекалено мат и ми се стори лек и лесен за разнасяне. Също бих го добавила съм списъка с неща, които бих пробвала.

Накратко казано - има твърде много нови неща и ще се отрази трагично на портмонето ми. Joy

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Мерси за новата тема, Heart Eyes bouquet и аз мисля да си купя ексфолианта на Лореал с киви тези дни.

# 126
  • Мнения: 1 140
Даа, зареден е фит ми коректора, цената е 9,99. Има даже и новия цвят 05, който е много светъл и с розов подтон. Заредили са и от фон дьо тена пак от тази линия 05, както и от хайлайтърите Master Chrome на 16 лева.

# 127
  • София
  • Мнения: 247
Да ви попитам, ползвали ли сте розовият коректор на Катрис , който е в малка кутийка като Камуфлажа.
Стои ли много сух под очите?

https://goo.gl/images/8nAezG

# 128
  • Мнения: 17 546
Сухичък е, да, освен това особена файда от него не виждам да има... Rolling Eyes

# 129
  • СОФИЯ
  • Мнения: 345
Момичета случайно някой да е връщал парфюм в Лили? Rolling EyesИмам подарък , който не е с аромат който харесвам. Само е отворен и помирисан. Имам и касова бележка.

# 130
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
На мен ми беше прекалено блестящ. И тежък го усещах, някак плътен. Не го харесах и го изхвърлих след известно време.
Мисля че има и розов и жълт подтон.

Благодаря,но това не отговаря на въпроса ми. Hug

Интересувам се конкретно #100- Ивори с какъв подтон е?

# 131
  • Мнения: 5 478
Днес гледах фиксиращия спрей на Катрис... ако някой го е пробвал вече, ще се радвам да сподели Simple Smile

# 132
  • Мнения: 3 216
Аз искам да похваля фиксиращия спрей на Есенс с блестящи частици

Озарява лицето без да омазнява и наистина фиксира. ББ кремът ми не мръдва цял ден.
Пробвах днес скраба за лице на Лореал - този за блясък. На първо четене е приятен. Нищо повече не мога да кажа засега.
И пак да питам за мицеларния измиващ гел на Балеа - справя ли се с измиването на ежедневен грим (ББ/СС крем, спирала и руж)? Или препоръчайте нещо друго, което да НЕ изсушава кожата.

# 133
  • Мнения: 248
Чувала съм много пъти че на Garnier розовия мицеларен гел е хубав,но не съм го пробвала лично.

# 134
  • Мнения: 5 478
Чувала съм много пъти че на Garnier розовия мицеларен гел е хубав,но не съм го пробвала лично.

Приятно е гелчето, не мога да кажа, че е нещо супер впечатляващо, но върши работа и ми сваля грима успешно.

Общи условия

Активация на акаунт