Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 47

  • 97 194
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 31 197
И на мен не ми харесва как стои въобще. За зеленото и тъмно кафявото да не говорим.

# 76
  • София
  • Мнения: 438
И на мен не ми харесва как стои въобще. За зеленото и тъмно кафявото да не говорим.

Зеленото и тъмно кафявото, гледах, стоят нелошо на тъмни кожи, но по нашите ширини тъмнокожите дами са голяма рядкост.

# 77
  • Мнения: 20 172
От тези червила, само трите розови цвята ми се виждат нормални, а някои от останалите стоят направо плашещо.  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 11 мар 2018, 09:35 от Lemy

# 78
  • Мнения: 31 197
Двата светли нюда стоят зле и са с кофти качество.

# 79
  • Мнения: 20 172
Двата светли нюда стоят зле и са с кофти качество.
Не се учудвам, предвид останалите цветове...

# 80
  • София
  • Мнения: 2 232
Ами това балсамче в бурканче на Catrice, на мен май не ми действа добре. Устните ми бяха в перфектна форма като го пробвах, но днес са твърди и имам раздърпани кожички. И на вкус не ми допада.
Но бурканчето е симпатично хаха

# 81
  • Мнения: 12
От козметиката на Essence съм много доволна, марак че фон дьо тена Camouflage  ме избиха пъпки. Явно си е до типа на кожата, тъй като е по-чувствителна, но този проблем се появи след 1 месец употреба горе-долу. Иначе за покриване и текстура не мога да се оплача. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 82
  • София
  • Мнения: 6 258
Някой има ли четката за почистване на лице от Лили? Чудя и се.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 421
За база за сенки препоръчвам тази на катрис prime and fine и тази на римел magnif'eyes. И двете са ми фаворити, но тази на катрис е по-скоро за насищане на цвета. Цветовете стават много красиви с тази база, много по-пигментирани. Сработва се идеално със бляскави сенки, стоят прекрасно с тази база отдолу. И с най-скапаните сенки може да работиш ако отдолу е тази база.Тази на римел пък от своя страна е страшно издръжлива. Тази способност си проличава при нанасянето й. Има лек лепкав момент и задължително трябва да се сложи някаква пудра или нюд сянка отгоре и чак тогава да се продължи с нанасянето на другите цветове. В противен случай няма да може да прелеете цветовете, защото ще "залепнат" върху базата и няма да мръднат. Тази на катрис пък губи ефекта си ако се нанесе пудра или нюд отгоре и тогава да се продължи с нанасянето на други сенки. При нея няма проблем за директно нанасяне.
Като заключение мога да кажа, че ако някой търси издръжливост на сенките то тази на римел предлага точно това. За засилване на цветовете тази на катрис ще ви свърши прекрасна работа.

# 84
  • Мнения: 1 483
Тази на Буржоа е още по-лепнеща. Но и римелската става, като за половината цена.

# 85
  • Мнения: 1 196
Аз случайно си взех базата на Тренд Ит Ъп, и също съм доволна. Самата база е кремообразна в бурканче, вътре изглежда като много бледо розова и има озаряващи частици. Цветовете с нея изглеждат добре, работи се лесно, преливам лесно, независимо дали съм сложила или не някакъв нюд на целия клепач. Сенките ми издържат винаги, случвало ми се е да съм се гримирала за работа сутринта, а след работа да съм ходила някъде и да се прибера направо към 11-12 вечерта и грима не е мръднал. Вероятно пак бих си я купила като свърши, макар че е доста икономична и по- скоро ще ми се наложи да я хвърля, заради това, че е минало дълго време, откакто я имам, а не защото съм я приключила.

# 86
  • Мнения: 1 186
Благодаря за мненията за базите за очи Flowers Hibiscus ще погледна и трите които сте ми препоръчали.

# 87
  • Мнения: 7 569
С базата на Римел сенките ми издържат точно 5 часа, не виждам какво й е дълготрайното. Другите 2 не съм пробвала, но съм пробвала много други бази. И от всички тях най-доброто е базата в черното бурканче на Артдеко, с нея на моя мазен клепач сенките издържат над 12 часа. Малко по-скъпа е, но определено си струва, защото е много икономичен продукт. Препоръчвам.

# 88
  • Мнения: 3 214
Мицеларният измиващ гел на Балеа почиства ли добре грим?
Търся такъв, който се справя с неводоустойчив грим и не изсушава кожата.
Взех скраба на Лореал и аз - този за кожа без блясък. Още не съм го пробвала обаче.

# 89
  • Мнения: 20 172
Ивче, взех и аз един молив от серията на червения Катрис, обаче не се върти отзад, като автоматичен, като гледам не се и остри, не мога да разбера Rolling Eyes
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 11 мар 2018, 14:47 от Lemy

Общи условия

Активация на акаунт