Отговори
# 675
  • Мнения: 809
И според мен резултата ти е супер Шава ! Всичко ще е наред , не се притеснявай . А пък и съм чела че в началото има бързо покачване на чхг   и е нормално . Успех и до финал 🤞
Чакаме такива новини и от теб Дияче .

# 676
  • Мнения: 1 977
Shava, честито! Д, чхг се удвоява, така че Simple Smile

# 677
  • София
  • Мнения: 1 480
Даа, в началото чхг понякога расте по-бързо. За ден преди М, стойността си е екстра.

Дианче, стискам палците! Да пишеш!

# 678
  • София
  • Мнения: 1 268
Супер си Shava , на мен за два ни от 749 ми скочи на 2015 и доки ми каза, че е супер ,като гледам при теб е същото положението , но ти много по рано от мне си почнала със кръвните изследвания .
Честито още веднъж Simple Smile

# 679
  • Мнения: 305
Здравейте момичета, честито на всички които имат +....искам да попитам някоя от вас има ли проблем със слуха или по-точно с евстахиевата тръба, аз имам, но не е фатален и всичко ми е наред, освен обаче когато се разболея веднага хремата ме удря в ушите и с едното закъсвам така се запушва че не чувам. Вече 2ра седмица изпих супер много лекарства. Днес ми е О и се чудя дали изобщо да пробваме, щото пия лекарства.. много мие мъчно, рядко боледувам, но хване ли ме е ужасно дълго и мъчително...мрън, мрън мрън Sad

# 680
  • Мнения: 647
Здавейте момичета. Аз се връщам от преглед,и съм много щастлива. Бебко е малко по-малък отговаря на 6г.с. и 2 дена. Но явно моята късна О. Си оказва влияние. Д-ра каза,че всичко е наред. Сърчицето не го чухме но го видяхме да примигва. Просто нямаше система за звук. За кървенето ми каза,че не е чиста кръв а по скоро като зацапване. Нормално е от разширението на матката. Но да не го мисля. Щом бебчето е добре значи всичко е наред. Simple Smile

Така,че вече Ви наръсвам с неопредел прашец. И дано се заразите !!! Party Time

# 681
  • София
  • Мнения: 1 268
Браво Камъче, много се радвам ,радвайте се на хубавите нови и почивай Simple Smile

Gergana Stefanova_460304, аз не бих била полезна към товето питане , нямам опит , но ако те притеснява по-скоро да се обърнеш към доктор, може да не пречи.Късмет,ако пробвате да хванете О.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 694
Камъче, чудесна новина Simple Smile Овъргалвам се в прашеца и си слагам по джобовете Grinning Пожелавам ти всичко да е наред Simple Smile

Gergana, попитай личния сиили гинеколога си, би трябвалоо да са наясно дали тези лекарства ще попречат или ще навредят. Дано няма проблем и да не изпуснеш О Simple Smile

# 683
  • гражданин на света
  • Мнения: 31
Здравейте момичета. Аз вчера бях на преглед при репродуктивен специалист, за пръв път ми беше. Прегледа мина много добре, на първо четене почти всичко е ОК, започвам да правя изследвания. Ще напиша какво пише в амбулаторния ми лист, ако някой може и иска - да коментира.

Външни гениталии: не раждала - тук всичко ми е ясно Simple Smile
Влагалище: нормално - и тук е ясно
PVCU: конично розово с гладка повърхност, ектопия с диаметър (тук май има нещо недописано) - не го разбирам, но ми изглежда че и това е ОК
OECC: кръгъл - това не знам какво е
Canalis cervicalis: затворен - сигурно и това е ОК
Ex utero: не изтича нищо - предполагам е добре
Матка: в антре ретро-верзио, флексио, с нормална големина, форма и консистенция, с гладка повърхност, подвижна, неболезнена - и тук май е както трябва
Cavum Douglasi - б.о.
Аднекси и параметри - б.о.
УЗИ: Матка с размери 7,46х3,84 см, с хомогенна структура - и това ми изгледжа ОК
Ляв яйчник с размери 3,61х2,96 см с полиповида относително хиперехогенна структура разположена интрагавитарно с диаметър 1 см. - това ми обясни че е киста, но според него се виждал някакъв израстък като полип на нея. Трябва да пусна за изследване два туморни маркера, като очакването е да са отрицателни, но все пак да се провери. И трябва да отида на УЗ преглед на 3-ти ден от МЦ (с кървене), за да се провери как се развива кистата.
Десен яйчник с размери 3,6х1,84 см.
(прави ми впечатление разликата в размерите на двата яйчника, знам че чифтните органи не са симетрични, но все пак...)
Ендометриум: 11,4 мм Cavum Douglasi - б.о. - и това ми се струва добре за 15-ти ден от цикъла.

Диагноза: Киста оварии синистра. Инфертилитет.

По време на прегледа ми взеха проби за PAP, Хламидия, Микоплазма, Уреалпазма. Микробиологично изследване на вагинален секрет, Гонорея. Тези резултати ще са готови за 06.04.

И да добавя - прегледа беше на 15-ти ден от МЦ, според изчисленията това е деня на О, но не съм сигурна дали в действителност бях в О, защото с домашните тестове нещо не мога да я засека.

Последна редакция: чт, 29 мар 2018, 15:21 от FLOWER_ST

# 684
  • Мнения: 396
Камъче чудесна новина , много се радвам , че всичко е наред❤Дано Всичко е наред до щастлив финал!
Минавам под прашеца , дано най- скоро време всички се похвалим с такива новини 🤞🙏😘🌺
flower_st немога да ти дам съвет нито мога да ти кажа дали е добре или не , понеже нямам никакъв опит  , но искрено ти желая много късмет , и дано скоро да стигнеш до мечтаният “+” 😘🙏

Последна редакция: чт, 29 мар 2018, 15:36 от Rozi29

# 685
  • Мнения: 992
Момичета, стойностите на ЧХГ от днес ми са 22,95mIu, за 48часа от 18,25... не знам дали не се повтаря предната ми случка 😔 ще рухна вече...

# 686
  • Мнения: 809
Диди мила прегръщам те ! Аз не съм много на ясно но знам че трябва да расте повече , особенно в началото . Защо не се консултираш с  някой доктор . Порастнало е чхг -то , но май е малко . Нека и другите момичета се включат с мнение . Аз нямам голям опит имам само една БХ при която стойностите не се вдигаха нормално и приключи бързо . Надявам се при теб нещата да не са такива 🤞🤞🤞.
Ти започна прогестерон заради ниската стойност нали ?

# 687
  • София
  • Мнения: 1 268
FLOWER_ST, освен размери на Яйчниците , нищо не споменаваш за Ф, не се ли видя, ако няма Ф , няма О ?иначе Лигавицата е ок .МНого хубаво че ще правиш микробиологията , според мен е много важна , стискам палчета всичко там да е ок. Heart

Диянче, Прегръдки , мила ,много съжалявам..тъй като стойността пада, най-вероятно скоро ще ти дойде.Може да псунеш и ти една микробиология, яко имаш възможност и нямаш правена до сега, защото е видно, че има импланатация, но не се развива.Освен това скоро ти е бил К и пак е имало Б,съветвам те да консултираш с доки , защото се повторя.:*

# 688
  • Мнения: 23
Диди, силно те прегръщам и стискам палци нещата да се оправят. Аз не мога да се изкажя по въпроса, ако обърнеш внимание по - нагоре и аз самата питах за стойности на ЧХГ, но Еуфория е много права да си запишеш час при доктор, за да разбереш какво става.

# 689
  • гражданин на света
  • Мнения: 31
Еуфория, нищо не каза за Ф, ама нали ми беше за първи път този преглед, не се усетих да питам - бях спек Simple Smile Преглеждаха ме двама лекари, и сериозно си бях глътнала граматиката. Следващия път ще поговорим по-спокойно и ще питам.

Общи условия

Активация на акаунт