Отговори
# 660
  • Мнения: 992
Peoney,  на 4-ти април имам запазен час от преди месец и половина, надявам се да ми е на късмет и да се види всичко наред тогава. Реално ще съм с 10дни закъснение.
Солей, не ми се щеше да засилвам дозата без консултация с лекар, но смятам ако утре се е повишило ЧХГ както трябва да вдигна поне на 2*2.
Срети, благодаря, успех на всички ви 🍀🍀❤

# 661
  • Мнения: 2 571
Отварям темата и гледам DiyanaCh пак пред чуденка 😉
Ще вземеш ли мерки да е до финал или ....? Хайде да не се караме вече деее 🤗 ...каква психика се иска за такива ситуации🤔

Да попитам имунологични изследвания правила ли си ?
(Не следя често и се извинявам ако си писала за тях)

Честито за + на всички видели ги скоро 👼
Не познавам проблемите на повечето от вас , но от сърце пожелавам късмет!🍀
Успех на всички!

# 662
  • Мнения: 992
Отварям темата и гледам DiyanaCh пак пред чуденка 😉
Ще вземеш ли мерки да е до финал или ....? Хайде да не се караме вече деее 🤗 ...каква психика се иска за такива ситуации🤔

Да попитам имунологични изследвания правила ли си ?
(Не следя често и се извинявам ако си писала за тях)

Честито за + на всички видели ги скоро 👼
Не познавам проблемите на повечето от вас , но от сърце пожелавам късмет!🍀
Успех на всички!

Хах, Ливче, вече станах като нарицателно Wink
Не знам какви мерки да взема без да имам яснота какво се случва. Моят док при който ходя го няма в страната до края на март. Имам час при него на 4ти. А лекарите, които са около мен предния път ги видях колко струват. Налага се да пътувам до Пловдив, за читави лекари, а в момента няма как. Надявам се утрогестана да зафържи нещата поне още няколко дни 🤞🏼

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
DiyanaCh, стискам палчета!  Hug
Еуфория, прекрасна втора чертичка! Тихичко честито и до финал! Heart

# 664
  • Мнения: 2 340
Не успях да изчета всичко назад.. Как сте момичета, виждам много нови персони, но пък и доста + тестчета...

Дияна, нисък е този прогестерон.. не успях да разбера какво приемаш и колко, но го увеличи.. и повтори теста..

Чакам старите муцуни, Хулиганка, Ливчето, Лаленце, Сън, Скорпи, Аксения тук ли ? скоро да се похвалитеееееее!!!

Замервам ви с наакани памперси от тримесечната София, дългочакано бебе на Бебеправене Wink Късмет!!

# 665
  • София
  • Мнения: 1 480
Тончеее Kissing Heart как сте? Грабя с пълни шепи от нааканите памперси!!! Много целувки и на двете ви!
Аз засега само наглеждам темичката!
От другата седмица почвам изследвания и записвам консултации. Ще се запиша в късметлийското списъче чак в края на май! На Сънчето стискаме палци тези дни !

# 666
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Тонче беба е невероятна зяпкам ви инстаграмче и много ви се радвам Heart Eyes много да сте здравички сега ще се стопли и ще имате многооо разходки прекрасни:heart_eyes:
Благодаря за пожеланията , станаха архаична ама с мойта орисия като гледам може още дълги години да съм тука Joy

# 667
  • София
  • Мнения: 1 268
Цитат на: Госпожа Лаленце link=topic=1024160.msg36405030#.msg36497862#msg36497862 date=1522174579
Скъпи момичета, Ангелът хранител на темата ме подсети, че е време да мислим заглавие за новата тема.
Давайте предложения, че сега ще се изтъркулят 7 страници.



Хайде записвайте се в късметлийското списъче, дами ❤️

# 668
  • Мнения: 647
Този година щъркела реши и мен да надари.Ето,че и пред моята врата бебчето се спря.
Едно предложение и от мен хехе.

Последна редакция: чт, 29 мар 2018, 00:04 от Kamache.yo

# 669
  • Мнения: 992
Великденският заек ще дари на всяка от нас две черти!!

Великден празник е голям, аз чакам моят беборан!

За рано сутрин това успях да измисля, хубав ден желая на всички! 🍀

# 670
  • Мнения: 809
Диди стиснати палци за днешния тест 🤞🤞🤞

# 671
  • Мнения: 577
Много сте изписали, само попрехвърлих и се връщам да чета по-задълбочено 😉

 Диянче, чакаме те с категорично положително ЧХГ днес Hug
Скорпи, дано пък твоя мъж да те изненада и да си дойде на време за О.
Камъче, палчета да чуете хубаво сърчицето!

Ако пропускам нещо важно, извинете, четох набързо 😕

# 672
  • Мнения: 23
Момичета, днес направих отново кръвен тест и резултата е 116,4 , преди два дни беше 28,45, дали е нормално толкова много да се е повишило само за два дни? Притеснявам се да няма някакъв проблем.

# 673
  • Мнения: 992
Страхотен ти е резултата, шава! Няма място за притеснение. Кой ден закъснение ти е?

# 674
  • Мнения: 23
Страхотен ти е резултата, шава! Няма място за притеснение. Кой ден закъснение ти е?

Още нямам закъснение, датата на Ц ми е утре 30.03.2018 г..

Общи условия

Активация на акаунт