Защо всички ме мразят ?

  • 12 408
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 036
Няма никакъв смисъл да пиша, но ще го направя за последен път. Каза, че си се лекувала. Не е помогнало и ти трябва още време. Смени лекаря или психолога ако трябва. Смени си средата. Нормалните бъзпитани хора не обиждат и не нагрубяват. Това, което описваш е ненормално и съм виждала подобно поведение само в много долнопробна среда.

# 16
  • Мнения: 18 504
Не винаги има пълна взаимност в човешките отношения. Х смята У за приятел, но не е задължително У да смята Х за приятел, за него може да е просто познат.
Разбирам, че сте работили с психолог - явно трябва да продължите, докато намерите начините да се справяте поне с такива ежедневни стресови ситуации.

# 17
  • Мнения: 2 600


Много драма и тревожност виждам. Да, трябва още да се работи с психолог.
На мен почти не ми дреме какво мислят другите за мен.

Кой кога и как те напада? Дай поне една конкретна ситуация.

Ще ви дам ситуация от четвъртък вечерта. Бях на кафе с още 4 човека, двама от тях мои приятели, други двама момчета, които излязоха с нас и аз не приемам за приятели. Те двамата седяха срещу мен и не преставаха да говорят против мен, че съм грозна и не знам какво още не чух гледах си в телефона. Поне да си бяха запазили коментарите за след един час, когато си тръгнем


Ти си се захванала здраво с неподходящи хора и не ги пускаш. Какво толкова те привързва към тях? Да не ти плащат, че да стоиш с тях?
Първото, което трябва да направиш, е да се отдалечиш от тези всичките.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Защото сигурно си задник и се държиш като задник. Много успокоително подхождат съфорумките, обаче е твърде вероятно да си неприятен човек.

# 19
  • Мнения: 21
Няма никакъв смисъл да пиша, но ще го направя за последен път. Каза, че си се лекувала. Не е помогнало и ти трябва още време. Смени лекаря или психолога ако трябва. Смени си средата. Нормалните бъзпитани хора не обиждат и не нагрубяват. Това, което описваш е ненормално и съм виждала подобно поведение само в много долнопробна среда.

Дори и да не се лекувам да си сменя средата е достатъчно

Защото сигурно си задник и се държиш като задник. Много успокоително подхождат съфорумките, обаче е твърде вероятно да си неприятен човек.

Благодаря за мнението, но твърдо заявявам, че не съм. Никога не съм се държала лошо с никой. Държала съм се учтиво с хора, които дори не понасям и никой не е разбирал за това докато самата аз не съм казала, че не харесвам определен човек. Ако проблема беше в мен нямаше да страдам толкова. Щях да си кажа "Аз нарочно правя така, за да се държат така, аз това искам". Ако беше така, нямаше да се запитвам до вас, нямаше да ми е толкова гадно. Именно, защото съм добър и лъчезарен човек се измъчвам

# 20
  • Мнения: 21
Ти си се захванала здраво с неподходящи хора и не ги пускаш. Какво толкова те привързва към тях? Да не ти плащат, че да стоиш с тях?
Първото, което трябва да направиш, е да се отдалечиш от тези всичките.


Така и ще направя. Явно моя е грешката, че допуснах до себе си хора с не много високи принципи и интелект, за да могат чрез тях да се доберат до мен и тези отрепки

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Защото сигурно си задник и се държиш като задник. Много успокоително подхождат съфорумките, обаче е твърде вероятно да си неприятен човек.

Благодаря за мнението, но твърдо заявявам, че не съм. Никога не съм се държала лошо с никой. Държала съм се учтиво с хора, които дори не понасям и никой не е разбирал за това докато самата аз не съм казала, че не харесвам определен човек. Ако проблема беше в мен нямаше да страдам толкова. Щях да си кажа "Аз нарочно правя така, за да се държат така, аз това искам". Ако беше така, нямаше да се запитвам до вас, нямаше да ми е толкова гадно. Именно, защото съм добър и лъчезарен човек се измъчвам
Дори да не си по природа неприятен човек може да се държиш неприятно.

# 22
  • Мнения: 21
Дори да не си по природа неприятен човек може да се държиш неприятно.

Не се държа неприятно, именно затова се питам защо точно аз

# 23
  • Мнения: 22 036
Дори да не си по природа неприятен човек може да се държиш неприятно.

Не се държа неприятно, именно затова се питам защо точно аз

Защото мислиш твърде много, а и се събираш с утрепки. Опитай да останеш малко сама, смени си средата, ходи на специалист, тренирай нещо и спри да се вглеждаш в отношението на другите. Приеми, че ти не си им важна, нека и те не са за теб. В един момент ще намериш хора, с които ще си паснеш и тогава няма да има тъпи въпроси.

Уф, иде ми да те ошамаря. Ебаси пуберските драми.

# 24
  • Мнения: 2 039
Явно става въпрос за психчески проблем.Авторката звучи като 14 годишна.Не разбрах,дали момчетата,които са си позволили негативни коментарии са познати или случайни,но за подобни случай е добре да има няколка отработени реплики,а не да си рови в телефона.И да прекрати всякакви срещи с подобни екземпляри.

# 25
  • Мнения: 3 122
Българските индивиди от мъжки пол, които са пълни с комплекси много обичат да обиждат жените на "грозна". Помня като бях пубер един искаше да ходим да пием кафе заедно и като го отрязох ми заяви, че съм грозна. Не че наистина го мисли, а за да ми стане гадно, защото той не умее да губи с достойнство.
Тези твои приятели ако не са те защитили, когато някой те обижда в тяхно присъствие, не са ти никакви приятели. На твое място щях веднага да си тръгна, а не да седя там и да си ровя в телефона.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 992
Нормалната реакция в описаната ситуация е да станеш и да си тръгнеш. И повече да не се срещаш с подобни слабовъзпитани индивиди. Изобщо не става дума за омраза, а за липса на възпитание. Имаш сериозна нужда да се научиш да разграничаваш поведението на харата и да подбираш обкръжението си. Не знам на колко години си всъщност, но тия умения се отработват до към 15-годишна възраст.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 088
Тази четвъртъчна ситуация ми е направо нереална. Как някой полупознат ще седи срещу теб и ще те обижда без повод, че и по такъв примитивен начин?! Това не си го представям за възраст над 10.

Ако такива са ти обичайните ситуации с познати, имаш нужда рязко да смениш средата. И повече самочувствие де.

# 28
  • Мнения: 21
Вече е решено. Няма да излизам с тези мои приятели, които ме свързват с негативни хора. Цял ден го обмислям, какво да направя ... Аз просто искам да имам спокоен живот без излишни драми

# 29
  • На планетата земя
  • Мнения: 759
Вече е решено. Няма да излизам с тези мои приятели, които ме свързват с негативни хора. Цял ден го обмислям, какво да направя ... Аз просто искам да имам спокоен живот без излишни драми

Да ги зачеркнеш,ей такова!!!И да спреш да ги мислиш.

Общи условия

Активация на акаунт