Откраднат живот - ТЕМА 35 Критична точка... Животът е всичко!

  • 50 418
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 034
Ще й иска сметка защо прави тези глупости - все пак тя е по-голямата и уж по-здравомислещата.

Тони пуши, а не трябва. А пие ли си хапчетата?

# 676
  • Мнения: 2 655
Дано онзи, дето му даде метадона на малкия, да се обади на Марио и да го предупреди.

# 677
  • Мнения: 5 846
Още не съм успяла да гледам серията,  но пък имам нов подпис 😁😎

Новата любовна двойка на Свети Кирил JoyJoy Ще засенчат Банков и Огнянова  Wink
😍😎😁Амин 😃

# 678
  • Мнения: 3 818
Ще й иска сметка защо прави тези глупости - все пак тя е по-голямата и уж по-здравомислещата.

Тони пуши, а не трябва. А пие ли си хапчетата?
Така като гледам, си ги пие редовно, защото батко му ги поднася в шепичка Grinning
Изключително ме подразни това, че Тони в залата за рапорт едва ли не се закле на Марио, че незаконни глупости няма да прави и след това направи точно обратното. Ейй, как мразя такива изпълнения и момченца, дето лъжат и мажат!

# 679
  • Мнения: 667
Развалиха сериала с вкарването на тия мутри в него . Дано поне Фотев го махнат в края на сезона едвам го трая !
 Пешката пълен провал като директор подчинените му никакъв авторитет нямат към него . За сцената с пациента явно сценаристите ни подготвят за предстоящ инцидент с Калин . Зори дано не загази покрай Тони . А професор Гочева беше желязна веднага и стана ясно с един поглед каква е ситуацията  чувствам как скоро Ванчето ще си намери майстора .

# 680
  • София
  • Мнения: 12 585
Тони ме дразни, че се държи като абсолютно бебе. Все брат му да му дава хапчетата. Има втори шанс за пълноценен живот, вместо сам да се грижи за себе си, разчита, че бати ще го дондурка до пенсия.

# 681
  • Мнения: X
Ще й иска сметка защо прави тези глупости - все пак тя е по-голямата и уж по-здравомислещата.

Тони пуши, а не трябва. А пие ли си хапчетата?
Така като гледам, си ги пие редовно, защото батко му ги поднася в шепичка Grinning
Изключително ме подразни това, че Тони в залата за рапорт едва ли не се закле на Марио, че незаконни глупости няма да прави и след това направи точно обратното. Ейй, как мразя такива изпълнения и момченца, дето лъжат и мажат!

Отчаян е, затова го прави. И се опитва да изкупи някаква стара вина.
Може да е лекар и да е свикнал със смъртта на пациентите си, но когато става дума за смърт в личния му кръг, не успява да се справи. Вече се е случило веднъж при смъртта на родителите им.

# 682
  • Мнения: 5 698
Grinning за наказването на Зорница в банята и на мен ми хрумна като идея Grinning.

Галя - толкова е амбициозна, че няма спирка. Сигурно като е говорила със Захариев и той ѝ е дал уклончив отговор, тя срещайки Фотев се е светнала, че всъщност той назначава хората в болницата и е поискала среща с него. Ама не се усеща, че Фотев не е Захариев. И искаш ли услуга от такъв човек, то трябва да предложиш нещо насреща. Той няма да я назначи заради големите ѝ кафеви очи.

# 683
  • Мнения: 2 365
Тони до някаква степен се опитвам да го разбера. Mона му е много близка до сърцето, нормално е да му е замъглен разсъдъка и да се опитва да направи и невъзможното, за да й помогне. А го прави и заради себе си. Hо Зорница може ли да постъпва толкова лекомислено и безотговорно. Hадявам се, все пак, да не се стигне до експерименти от страна на Тони, не е много етично посланието на сценаристите, ако позволят това да се случи. Да намерят начин да я изпратят в Германия, ако искат да продължат сюжетната линия в тази посока.
Mазови ме развеселиха снощи  Laughing Проф. Гочева май се досеща за какво става дума и имам чувството, че накрая ще се окаже от страната на Лора.
Hадявам се тази вечер да има продължение на историята с червената обувка. Бележката е ясно от кого е, но Зорница дали разбра  Grinning

# 684
  • Мнения: 9 628
Нали знаете, че ада е постлан от добри намерения, Тони просто иска да погне, Зорница на него също. Да я пращат Мона в Германия, тея там са чудотворци Joy
Аааа, Тони си изпи хапчетата вчера без милото му братче да му ги давa Grinning

Галя изглеждаше изплашена в колата, дано не се стигне до някоя грозна картина.

Последна редакция: чт, 15 мар 2018, 09:11 от maichetoo0o

# 685
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 034
Каква вина да изпитва Тони, освен това, че е имал брат, който го е спасил. Онази му е дала наркотика, макар и с негово желание. Друсали се и накрая Мона го зарязва полуумрял.

# 686
  • Мнения: 3 818
Вина има да изпитва единствено към брат си, а той пак него прецаква.

# 687
  • Мнения: 5 698
...
Галя изглеждаше изплашена в колата, дано не се стигне до някоя грозна картина.
Галя е нормално да изглежда уплашено - не е очаквала такъв развой на нещата. Мисля си, че Фотев против волята ѝ няма да направи все пак нищо, но пък достатъчно ще я сплаши. А сега се сещам и за пилотната реклама - там Галя избутва Захариев и на него му се пропуква под краката. Няма да се учудя всъщност ако стане любовница на Фотев.

# 688
  • Мнения: X
Нали знаете, че ада е постлан от добри намерения, Тони просто иска да погне, Зорница на него също. Да я пращат Мона в Германия, тея там са чудотворци Joy
Аааа, Тони си изпи хапчетата вчера без милото му братче да му ги давa Grinning

Галя изглеждаше изплашена в колата, дано не се стигне до някоя грозна картина.

И, разбира се, ще изпратят Мона в не коя да е болница, а при едно определено семейство Joy

Изпитва генерална вина - затова, че е започнал с наркотиците и че са се случили всички неща след тях.
тони осъзнава какво е направил брат му рпез годините и сигурно изпитва вина и спрямо него, но не смята, че го прецаква в момента.

# 689
  • Мнения: 3 818
Е как да не смята, бе, Доне, не е на 15, все пак, 30-годишен мъж, лекар, човек с отговорности и задължения. Би трябвало да е наясно какво може да последва от действията му. Прекрасно е това, че иска да помогне на Мона, но не може да не помисли за последствията от всичко това. А и да забърква други хора. Които пък страдат от синдрома на изоставянето и затова вършат същите глупости! Persevere

Общи условия

Активация на акаунт