Откраднат живот - ТЕМА 35 Критична точка... Животът е всичко!

  • 50 358
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 818
sharpy, може да гледат в различни посоки, но са хванати за ръка-виж снимката.
Това и аз щях да кажа - хванати са за ръка, въпреки всичко. Ще имат сътресения, но ще оцелеят.

Галя не ми се вярва да забременее от Фотев, даже изобщо не мисля, че ще стигнат до повод за забременяване.

# 736
  • София
  • Мнения: 12 466
Много лесно отписвате Галя. Аз мисля, че вече е сериозна и си обича Петър истински.

# 737
  • Мнения: 3 818
Много лесно отписвате Галя. Аз мисля, че вече е сериозна и си обича Петър истински.
Абсолютно. Освен това Галя през миналия сезон доказа любовта си към него по недвусмислен начин. Изтърпя всичките му дивотии и въпреки това остана до него. Каквито и амбиции за издигане да има, не вярвам, че са чак толкова големи, че да се съгласи да се продаде за тях. Галя е човек с достойнство и ще си го съхрани. Но очевидно ще има сериозни проблеми с Кръстника Grinning

# 738
  • Мнения: 2 384
Аз просто се чудя какво ще измислят за отсъствието на Галя като й напредне бременността или се надяват до приключване на сезона да не й проличи много. Това със специализациите в чужбина ще стане вече банално:)

# 739
  • Мнения: 3 818
Аз просто се чудя какво ще измислят за отсъствието на Галя като й напредне бременността или се надяват до приключване на сезона да не й проличи много. Това със специализациите в чужбина ще стане вече банално:)
Няма за кога да ѝ проличава. Ако не са приключили със снимките, то те са на привършване, така че има още много малко време за снимки. С подходящ ъгъл на снимане и по-широки дрехи изобщо няма да се стига до намекване за бременност на героинята за този сезон. Пък следващ сезон я има, я няма Grinning

# 740
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
НОВА ТЕМА :  http://www.bg-mamma.com/?topic=1025144.msg36431224#msg36431224

Общи условия

Активация на акаунт