Откраднат живот - ТЕМА 35 Критична точка... Животът е всичко!

  • 50 388
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X

Мама Мазова е жестока, много ме кефи как Мазов иначе дуе перки, ама като я види и веднага ги свива Grinning


Мама Мазова откровено ме плаши Joy Като героиня на Стивън Кинг е тази жена Simple Smile
Искам да я срещнат с Фотев - ще е епично!

# 721
  • София
  • Мнения: 8 154

Мама Мазова е жестока, много ме кефи как Мазов иначе дуе перки, ама като я види и веднага ги свива Grinning


Мама Мазова откровено ме плаши Joy Като героиня на Стивън Кинг е тази жена Simple Smile
Искам да я срещнат с Фотев - ще е епично!

Може пък да пламне любов, а не война Simple Smile

# 722
  • Мнения: 3 818
Така като прочетох ретроспекцията на всички провинения на знайни и незнайни лекари в болницата, мисля, че е било крайно наложително Фотев да им стане собственик и съответно да може да ги измъква от всякакви заплахи за затвор Joy

# 723
  • Мнения: 9 374
Ами честният и некорумпиран Банков изобщо не подхождаше май на тая чудна болница. Joy Аз като се замисля Фотев вече е започнал. Пешко се размина със затвора задето разби болницата и наруши заповед. Joy Не е трудно да се досетим кой го е измъкнал от пандиза.

# 724
  • Мнения: X
Алгея, мама Мазова е малко твърде старичка за Фотев. Той ако не хареса Стаменова, Мазова съвсем няма да му е по вкуса.

А Захариев дали осъзнава, че Фотев го е измъкнал? Май трябва да му се напоимни - още повече ще се спече Joy

# 725
  • Мнения: 737
И аз най- накрая изгледах епизода. Друго очаквах след промото, но често така се случва.
Марио и Калин са много готин тандем. Дано и Огнянова пие текила с тях следващия път. И без това са си приятелки с Наталия.
За мама Гочева очаквам да завърне малко Мазов в правият път, но там са толкова омазани нещата, че радост задълго скоро не се очертава.
Тони изобщо не ми се коментира какви ги забърка. Обаче тия внезапни просветления на Огнянова просто ме изпълват. Само сценаристите си ги разбират тях. Накрая батко ще оправи работата и Огнянова ще го отнесе.
Фотева и Тасев бяха много сладки до кафемашината. Тя как се смути, като и хвана ръката.

# 726
  • Мнения: X

Тони изобщо не ми се коментира какви ги забърка. Обаче тия внезапни просветления на Огнянова просто ме изпълват. Само сценаристите си ги разбират тях. Накрая батко ще оправи работата и Огнянова ще го отнесе.


Аааа, моля, моля! в последните 2-3 страници установихме, че Тонито е ангелче неземно Stuck Out Tongue Winking EyeJoy

ех, Фотева и Тасев са ми толкова ясни, че чак са ми безинтересни

# 727
  • Мнения: 737
Донна за мен Тони е от тези, които хем искаш да ги нашляпаш, защото не слушат и хем после да ги нагушкаш, защото е по детски сладичък. Общо взето май само майчински чувства събужда в мен.

# 728
  • Мнения: 3 818
Ъх, кога сме го уточнили това за Тони, че съм го пропуснала? Аааа, на фона на останалите ли? Ама останалите поне самостоятелно си правеха бакии, а той забърка и невинни жертви. Не че някой е бил през ръцете Огнянова да му помага, де, тя сама си носи отговорността за това.

Мелани, то май и у Зорница само майчински чувства събужда Joy Тони е типичното добронамерено, но безотговорно същество, свикнало някой друг да ходи и да замита по него.
Иначе, аз снощи очаквах Зорница да се появи в бара. Особено, когато Калин обясняваше на Марио, че любовта сама ще го намери. Ама цъ. Докато стигнем до заветното сближаване на тия двамата, косите ни ще обелеят.
Иначе внезапните ѝ просветления са единствени по рода си Joy Тя се просветли, защото асистентът там нещо ѝ дръпна реч за приятелството и тя реши, че трябва да е верен приятел.


За довечера с най-голямо любопитство очаквам Фотев и Галя, много ми е интересно какво  точно ще стане между тях, за да се стигне до такова неприлично предложение.

# 729
  • Мнения: 5 846
Добре, че Батко е толкова тъмен, че да не му личи, когато се изчервява, когато Калинчо флиртува с него 😁😎

# 730
  • Мнения: 2 393
Нищо не казвате за теорията ми, че Галя може да забременнее от фотев Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 731
  • Мнения: 4 601
Галя е нормално да изглежда уплашено - не е очаквала такъв развой на нещата. Мисля си, че Фотев против волята ѝ няма да направи все пак нищо, но пък достатъчно ще я сплаши. А сега се сещам и за пилотната реклама - там Галя избутва Захариев и на него му се пропуква под краката. Няма да се учудя всъщност ако стане любовница на Фотев.
Аз все си мисля, още откакто видях снимката, която е най-отгоре в темата, че ще разделят Галя и Петър.
Само като видях как са застанали в противоположни посоки, ми стана ясно, че ще има раздор тук.
Скрит текст:

# 732
  • София
  • Мнения: 12 541
Не мисля, че ще има интимен контакт между Галя и Хорейшио Mr. Green. Той само ще я изплаши, за да му се подчинява.

# 733
  • Мнения: 3 916
sharpy, може да гледат в различни посоки, но са хванати за ръка-виж снимката.

# 734
  • Мнения: 4 601
sharpy, може да гледат в различни посоки, но са хванати за ръка-виж снимката.
Абе видях го и това, но съм сигурна, че ще ги разделят. Мисля си, че на този етап Галя няма да поддаде на мафиота, но малко по-късно ще го направи. Ще предаде Петър и той може би ще сложи края на връзката им.

Общи условия

Активация на акаунт