Откраднат живот - ТЕМА 35 Критична точка... Животът е всичко!

  • 50 387
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 655
Не ми се мисли Марио като разбере....
Направо си го представям RageRageRage

# 691
  • Мнения: 9 628
Защо да го прецаква, само Тони и Зорница ще са виновни ако ги хванат какви ги вършат. Марио трябва да разбере, че не може да контролира всеки аспект от живота на брат си, колкото и да го е страх какво може да стане. Понякога да се научиш да плуваш трябва да започнеш да се давиш и сам да изплуваш на повърхността, без чуждата помощ, иначе не се научаваш.
Ще бъде бесен и на двамата, но ще бъде по-сърдит на Зорница.

# 692
  • София
  • Мнения: 8 154
Много скучен епизод. Тази история с Мона ми е много излишна.
Ето затова съм на мнение, че съпруг и съпруга не трябва да работят на едно място. За Мазови говоря.

# 693
  • Мнения: 2 393
Аз не мога да разбера защо толкова се възмущавате от постъпката на Тони? Нима всичко, което е законно е логично, разумно, най-моралното? Става дума за човешки живот и някаква светлина шанс за оцеляването му. Пред лицето на смъртта човек не мисли за службицата си.

Галя да не забременнее от Фотев Joy Нали пишеше някъде, че щяла да играе бременна в сериала, и в живота Simple Smile

# 694
  • София
  • Мнения: 14 777
Да бе, "службица" - ако ги хванат ще загубят лекарски права и ще работят като санитари в болницата. 😂 Направо се чудя малкия брат как е станал лекар изобщо, толкова е несериозен.

# 695
  • Мнения: 3 818
И не само това - подлежат на разследване, могат да отидат в затвора.

# 696
  • Мнения: 9 628
Че то и Мазови могат да ги опандизят заради Ваня, друг сезон беше пък продажбата на бебета, Петър дето помогна на постреляния го прави съучастник, те доста от персонала трябва да имат досиета до сега. Единствения проблем, който ще имат Зорница и Тони ще е когато Марио разбере  Joy

# 697
  • Мнения: 7 237
И аз не разбрах мотива на Тони да помага на Мона - вина. Каква вина пък има той към нея, нали тя го е тласнала към наркотиците?! Да беше казал, че в името на старата връзка, има още чувства, близък човек, не иска да я загуби и т.н., пък то - вина...

Романова му се сопна на Захариев, ама и той не й остана длъжен хич. Отговори й подобаващо. Въобще, дразни ме таз жена. Ако я дават по-малко, ще съм много доволна.

# 698
  • Мнения: 667
Че то и Мазови могат да ги опандизят заради Ваня, друг сезон беше пък продажбата на бебета, Петър дето помогна на постреляния го прави съучастник, те доста от персонала трябва да имат досиета до сега. Единствения проблем, който ще имат Зорница и Тони ще е когато Марио разбере  Joy
И Галка има провинения нали уби пациентка без да иска .Зорница веднъж вече наруши правилата като тайно лекуваше разпрания корем на Банков .

# 699
  • Мнения: 3 818
Всъщност в двубоя Романова-Захариев последният излезе победител и я постави много хубаво на мястото й Grinning

Тони има вина не към Мона, но с лечението й иска да изкупи другите си грехове - добро срещу лошото в миналото.

# 700
  • Мнения: 9 374
Че то и Мазови могат да ги опандизят заради Ваня, друг сезон беше пък продажбата на бебета, Петър дето помогна на постреляния го прави съучастник, те доста от персонала трябва да имат досиета до сега. Единствения проблем, който ще имат Зорница и Тони ще е когато Марио разбере  Joy
И Галка има провинения нали уби пациентка без да иска .Зорница веднъж вече наруши правилата като тайно лекуваше разпрания корем на Банков .
И не забравяйте най-голямото нарушение, от което всичко започна - размяната на Калин и Александър като бебета от Генадиев. Той се оттърва макар и после да умря. Всички са нарушавали правилата, има мнооого да ги изброяваме, няма да ни стигне темата. Joy

Последна редакция: чт, 15 мар 2018, 10:37 от yanitsa.s

# 701
  • Мнения: 5 694
Според мен Тони се е примирил със съдбата си, че ще умре и затова иска да направи нещо преди това. Това нещо се оказва Мона - има нещо, което може да се направи за нея, макар и експериментално, но има шанс за оцеляване. Тя е обречена така или иначе и нищо не губи в случая. Малко черен хумор, така да го кажа, но какво може да ѝ се случи, освен да умре. Та го разбирам Тони. Той си и живее като за последно - пуши си, не отиде в чужбина, остана в България и иска да си работи при колеги, които не знаят за състоянието му, съответно не го съжаляват.

# 702
  • Мнения: X
Именно! Тони не е първият, който ще направи нещо незаконно в тази болница, да не се нахвърляме така срещу него. Сещам се за онзи монолог на Захариева, когато разказа всичко на новопристигналия Банков.

В това отношение не смятам, че е по-лош от останалите, извършили престъпление в Св. Кирил. Взаимоотношенията му с Марио и вината там е друго нещо.

Последна редакция: чт, 15 мар 2018, 10:55 от Анонимен

# 703
  • Мнения: 667
Че то и Мазови могат да ги опандизят заради Ваня, друг сезон беше пък продажбата на бебета, Петър дето помогна на постреляния го прави съучастник, те доста от персонала трябва да имат досиета до сега. Единствения проблем, който ще имат Зорница и Тони ще е когато Марио разбере  Joy
И Галка има провинения нали уби пациентка без да иска .Зорница веднъж вече наруши правилата като тайно лекуваше разпрания корем на Банков .
И не забравяйте най-голямото нарушение, от което всичко започна - размяната на Калин и Александър като бебета от Генадиев. Той се оттърва макар и после да умря. Всички са нарушавали правилата, има мнооого да ги изброяваме, няма да ни стигне темата. Joy
Да така е Кръстева му беше години наред съучастница,  Жени едва не го уби когато научи истината,  София осакати едната си дъщеря,  за да спаси другата , Виолета докрай въртеше мръсните си игрички и пак и се размина .

# 704
  • Мнения: 9 628
Мисля, че изпитва вина за това, че той се е измъкнал и ще живее (ако си пие хапчетата редовно), а нейните шансове за живот са  нищожни, все още чувствата от миналото ги има, обича я , но не е влюбен в нея. Сякаш вижда шанс да изкупи част от вината си за всички глупости, които е направил до сега, е вършейки друга, но е с благородна цел, както разбирам Мазови, вършат престъпление за шанса да имат свое биологично дете и си понасят последствията сега от действията си.

Анонса за тази вечер:
https://nova.bg/accents/view/2018/03/15/209892/%D0%BA%D0%BE%D0%B … 1%87%D0%BA%D0%B0/

Общи условия

Активация на акаунт