Откраднат живот - ТЕМА 35 Критична точка... Животът е всичко!

  • 50 405
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Изненадват ме с този конфликт между Наталия и Калин, който анонсират. Разбирам Наталия - през няколкото дни в болницата се чувстваше сред свои.

# 706
  • Мнения: 9 374
Че то и Мазови могат да ги опандизят заради Ваня, друг сезон беше пък продажбата на бебета, Петър дето помогна на постреляния го прави съучастник, те доста от персонала трябва да имат досиета до сега. Единствения проблем, който ще имат Зорница и Тони ще е когато Марио разбере  Joy
И Галка има провинения нали уби пациентка без да иска .Зорница веднъж вече наруши правилата като тайно лекуваше разпрания корем на Банков .
И не забравяйте най-голямото нарушение, от което всичко започна - размяната на Калин и Александър като бебета от Генадиев. Той се оттърва макар и после да умря. Всички са нарушавали правилата, има мнооого да ги изброяваме, няма да ни стигне темата. Joy
Да така е Кръстева му беше години наред съучастница,  Жени едва не го уби когато научи истината,  София осакати едната си дъщеря,  за да спаси другата , Виолета докрай въртеше мръсните си игрички и пак и се размина .
Биляна направи евтаназия на пациент, Виолета също умря така, Лора записа дете от сурогатна майка с чужда лична карта, Александър пък унищожи едни доказателства и ей така до безкрай мога. Grinning Да не говорим колко машинации е извършил и Генадиев старши, не му е била чиста работата със сигурност.

Последна редакция: чт, 15 мар 2018, 11:14 от yanitsa.s

# 707
  • Мнения: X
Тони просто се придържа към правилника за вътрешния трудов ред в болницата, това е JoyJoyJoy Де що щуротии са ставали, тук за едно морфинче сме се хванали Joy

# 708
  • София
  • Мнения: 14 820
Абе цялата болница, начело с фамозния собственик са за пандиза. 😆 Следващия сезон - затвор "Свети Кирил".

# 709
  • Мнения: 9 628
Нали, нямаше да са колеги, а съкилийници, да търкат наровете в затвора, начело с шефа Joy

# 710
  • Мнения: 3 818
Ахаахха, добре, успокоихте ме, от пандиза ще се измъкнат, само от Батко - не Joy

# 711
  • Мнения: X
Ахаахха, добре, успокоихте ме, от пандиза ще се измъкнат, само от Батко - не Joy



 Е то точно той ще ги измъкне! Предлагам идея за спин оф на сериала - Бягство от централен софийски Wink Сезон 2 ще бъде  - Да изчезнеш от Сливенския за 60 секунди (че и там ще има лекари от болницата).

Честно казано, Батко ми изглежда по-страшен от затвора  Joy

# 712
  • Мнения: 667
Вяра за малко не кастрира пациент,  Галя прикрива Лора и Стефчо за Ванчето , Пешко  евтаназира тайно Виолета .

# 713
  • Мнения: 9 374
Абе цялата болница, начело с фамозния собственик са за пандиза. 😆 Следващия сезон - затвор "Свети Кирил".
Той Фотев беше капакът просто, черешката на тортата. Joy Дето вика Пенев - "Абе друго си е да работиш за олигархията" Joy

# 714
  • Мнения: 9 628
Fairy, ще им се ще да ги опандизят Зорница и Тони отколкото да отговарят пред Марио Joy

# 715
  • Мнения: X
Снимки на открито - разходка до затвора, може би? хахаххахахха

# 716
  • Мнения: 9 167
Изгледах епизода и аз накрая.
Впечатлена съм от играта на мама Гочева-желязна лейди Simple Smile
Тони също, страхотна игра и любим аутфит.
А Фотева,много сладка жена Simple SmileХаресаха ми с Тасев.
Тези нарушения на правилата,малко са ми фантасмагории,ама карай  .

# 717
  • Мнения: 9 374
Снимки на открито - разходка до затвора, може би? хахаххахахха


На покрива са май, ще им дойде с учебна цел, да се научат как да минат през него, за да избягат от затвора. Joy

# 718
  • Мнения: 3 818
Fairy, ще им се ще да ги опандизят Зорница и Тони отколкото да отговарят пред Марио Joy
Абсолютно. Grinning На Тони не му пука особено, той така си е свикнал цял  живот. Зорница обаче ще бере ядове с Марио, защото той по принцип е супер недоверчив и с това съвсем ще му се срине зрънцето положителни мисли към нея Joy Но пък може и да ни изненадат, снощи например, последното, което очаквах, беше точно по този начин да стопят ледовете Калин и Марио. Но признавам, че беше много добре замислено.

Фотева и на мен ми хареса вчера и ми изглежда като момиче, което има нужда от това да бъде обичана и ценена. Сякаш е заела ролята на някаква лейди, която роля обаче не ѝ носи никакво щастие.

Мама Мазова е жестока, много ме кефи как Мазов иначе дуе перки, ама като я види и веднага ги свива Grinning

Наталия, според мен, е видно, че изпитва носталгия. Което е нормално, Калин там си има работата, ама тя е съвсем сама с бебето. Вижте, че ѝ се иска по цял ден да кисне в болницата, само и само да е до близките си хора. Така че въобще не ме изненадва това, че ще се скарат за заминаването.

# 719
  • Мнения: 5 846
Ахаахха, добре, успокоихте ме, от пандиза ще се измъкнат, само от Батко - не Joy



 Е то точно той ще ги измъкне! Предлагам идея за спин оф на сериала - Бягство от централен софийски Wink Сезон 2 ще бъде  - Да изчезнеш от Сливенския за 60 секунди (че и там ще има лекари от болницата).

Честно казано, Батко ми изглежда по-страшен от затвора  Joy
Laughing

Общи условия

Активация на акаунт