"Сега и Завинаги" Asla Vazgecmem Тема 6

  • 69 778
  • 741
  •   1
Отговори
# 315
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 032
Понеже винаги успявам да издремя поне половината епизод по БТв, като ми мине дрямката, гледам повторението по Лейдито.  Laughing

Ами хич не е добър дублажът на Фикрет! Crossing Arms Още по-голяма гад е в действителност, когато я чуваш как говори. То е притворство, то е коварство, то е имитиране на страдание, то са интонации ... Жесток и безскрупулен манипулатор. Леле, леле! Ако не сте я чували в оригинал, нямате представа колко е гадна.
С по едно изречение вся съмнение у две толкова чисти и близки души.
И тези резки смени на емоциите, май наистина са някаква психо диагноза, както някой беше писал. Идея си нямам каква.
Дори Айтюл прецени, че има нещо не читаво. А Иджлял, като удавник за сламка, се хвана за "предложението", че и продължи да се самонавива.

Мише  Hug, като кацне ще разберем.  Laughing Peace
Поне знаем, че на 3 април ще е в Ангола.  Wink

# 316
  • Мнения: 13 862
Това намерих току-що

from Tolgahan sayisman official account on Facebook
Translation👇
Hello to all my friends in angola, I'm Tolgahan Sayisman (yiğit) I will be with you on April 3rd in angola in a mega festival. I hope to see you all .. a special kiss for women .. see you ..🇦🇴
Translation By my page . . .





# 317
  • Мнения: 1 042
Леле, Еми тази къща ми е слабост, дойде и времето, в малкото сцени в които я показваха в Дръзки и красиви все си представях Нур и Ийт на тяхното място.


А така, верно ли я показват и в други сериали? Машалла,. комшиите се изложиха. Толкова имения на разположение, те се повтарят...

# 318
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ох Профи колко си права - дублажа много от неприятността на Фикрет прикрива - и все пак толкова е подмолна и гадна “ ох Нур извинявай, не ме е разбрал правилно, аз нямах това предвид .... и после ама ако знаеш как му се промени изражението на Ийт в колата” ох направо ми става лошо, като знам какво следва и че това в едв капка в океана и от зловредност ☹

Ето ги колко са хубави и обичащи се 😍
https://instagram.com/p/BcnNImfhp1m/

Последна редакция: вт, 20 мар 2018, 09:24 от МарМиши

# 319
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Ох Профи колко си права - дублажа много от неприятността на Фикрет прикрива - и все пак толкова е подмолна и гадна “ ох Нур извинявай, не ме е разбрал правилно, аз нямах това предвид .... и после ама ако знаеш как му се промени изражението на Ийт в колата” ох направо ми става лошо, като знам какво следва и че това в едв капка в океана и от зловредност ☹
Драсни ми моля те два реда какво следва. Тя защо го прави всичко това?

# 320
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро на всички!
Какъв сняг се сипе навън само, откачено време.

Ето, че Фикрет си хвърли въдицата в морето и Иджлял "горката"  взе, че веднага се хвана. Като игнорирам змиите имаше много любими моменти в новата къща. Само малко се подразних на Нур, че постоянно отваря темата Фикрет, като обсебена от нея. Иначе и двамата бяха в синьо Blue Heart и ми бяха много красиви. За жалост ужасът започва и трябва да стискаме зъби в следващите епизоди.
nadibuchi въпреки, че се повтаря и в друг сериал, тази къща ми е мноооого красива, както и  природата около нея, приказка направо. Изпълва ми се душата като я покажат, а  съм си голяма фенка на турските къщи като цяло:smiles:. Намира се в едно малко селце до Истанбул доколкото успях да разбера от Дръзки и красиви.


И да се стоплим в това студено време

# 321
  • Мнения: 3 373

velvet,
къде вали сняг?

# 322
  • Мнения: 13 862
Здравейте, момичета!


Усмихнат, спорен и емоционален ден!



# 323
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Ох Профи колко си права - дублажа много от неприятността на Фикрет прикрива - и все пак толкова е подмолна и гадна “ ох Нур извинявай, не ме е разбрал правилно, аз нямах това предвид .... и после ама ако знаеш как му се промени изражението на Ийт в колата” ох направо ми става лошо, като знам какво следва и че това в едв капка в океана и от зловредност ☹

Ето ги колко са хубави и обичащи се 😍
https://instagram.com/p/BcnNImfhp1m/

МарМишиbouquet за клипчето! Моментът с мятането в колата ми е много любим! Grinning Peace

# 324
  • Мнения: 1 042
Добро утро на всички!
Какъв сняг се сипе навън само, откачено време.

Ето, че Фикрет си хвърли въдицата в морето и Иджлял "горката"  взе, че веднага се хвана. Като игнорирам змиите имаше много любими моменти в новата къща. Само малко се подразних на Нур, че постоянно отваря темата Фикрет, като обсебена от нея. Иначе и двамата бяха в синьо Blue Heart и ми бяха много красиви. За жалост ужасът започва и трябва да стискаме зъби в следващите епизоди.
nadibuchi въпреки, че се повтаря и в друг сериал, тази къща ми е мноооого красива, както и  природата около нея, приказка направо. Изпълва ми се душата като я покажат, а  съм си голяма фенка на турските къщи като цяло:smiles:. Намира се в едно малко селце до Истанбул доколкото успях да разбера от Дръзки и красиви.


И да се стоплим в това студено време


Velvet, няма спор, аз също много харесвам 🏠, после като си спомня как жълтия диван ще плува в басейна и Ийт с него, как Нур ще къса чорапогащник на камъните пред къщата, ми домъчнява. Малко главоблъсканица за тези, които не са гледали до края...

# 325
  • Мнения: 13 862
Скрит текст:
Скрит текст:
Ох Профи колко си права - дублажа много от неприятността на Фикрет прикрива - и все пак толкова е подмолна и гадна “ ох Нур извинявай, не ме е разбрал правилно, аз нямах това предвид .... и после ама ако знаеш как му се промени изражението на Ийт в колата” ох направо ми става лошо, като знам какво следва и че това в едв капка в океана и от зловредност ☹
Ето ги колко са хубави и обичащи се 😍
https://instagram.com/p/BcnNImfhp1m/
МарМишиbouquet за клипчето! Моментът с мятането в колата ми е много любим! Grinning Peace
Този момент и аз много го харесвам! Какво запознаване ... бурно и нестандартно, каквато е и любовта им!


# 326
  • Мнения: 13 862
Скрит текст:
Добро утро на всички!
Какъв сняг се сипе навън само, откачено време.
Ето, че Фикрет си хвърли въдицата в морето и Иджлял "горката"  взе, че веднага се хвана. Като игнорирам змиите имаше много любими моменти в новата къща. Само малко се подразних на Нур, че постоянно отваря темата Фикрет, като обсебена от нея. Иначе и двамата бяха в синьо Blue Heart и ми бяха много красиви. За жалост ужасът започва и трябва да стискаме зъби в следващите епизоди.
nadibuchi въпреки, че се повтаря и в друг сериал, тази къща ми е мноооого красива, както и  природата около нея, приказка направо. Изпълва ми се душата като я покажат, а  съм си голяма фенка на турските къщи като цяло:smiles:. Намира се в едно малко селце до Истанбул доколкото успях да разбера от Дръзки и красиви.
Скрит текст:

И да се стоплим в това студено време
Velvet, няма спор, аз също много харесвам 🏠, после като си спомня как жълтия диван ще плува в басейна и Ийт с него, как Нур ще къса чорапогащник на камъните пред къщата, ми домъчнява. Малко главоблъсканица за тези, които не са гледали до края...
     И за да не се натоварваме още сега с тези тежки моменти да си спомним къщата и така:





     Но докато стигнем до този момент има още да си късаме нервите с Фикрет и фамилия Козан. Не само гледането и коментарите вървят трудно, аз вече не зная какво да напиша, за да изразя гнева си. Този сериал толкова ми въздейства, ама  не спирам да го гледам и да се наслаждавам на тези прекрасни влюбени.

# 327
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Скрит текст:
Добро утро на всички!
Какъв сняг се сипе навън само, откачено време.
Ето, че Фикрет си хвърли въдицата в морето и Иджлял "горката"  взе, че веднага се хвана. Като игнорирам змиите имаше много любими моменти в новата къща. Само малко се подразних на Нур, че постоянно отваря темата Фикрет, като обсебена от нея. Иначе и двамата бяха в синьо Blue Heart и ми бяха много красиви. За жалост ужасът започва и трябва да стискаме зъби в следващите епизоди.
nadibuchi въпреки, че се повтаря и в друг сериал, тази къща ми е мноооого красива, както и  природата около нея, приказка направо. Изпълва ми се душата като я покажат, а  съм си голяма фенка на турските къщи като цяло:smiles:. Намира се в едно малко селце до Истанбул доколкото успях да разбера от Дръзки и красиви.
Скрит текст:

И да се стоплим в това студено време
Velvet, няма спор, аз също много харесвам 🏠, после като си спомня как жълтия диван ще плува в басейна и Ийт с него, как Нур ще къса чорапогащник на камъните пред къщата, ми домъчнява. Малко главоблъсканица за тези, които не са гледали до края...
    И за да не се натоварваме още сега с тези тежки моменти да си спомним къщата и така:





    Но докато стигнем до този момент има още да си късаме нервите с Фикрет и фамилия Козан. Не само гледането и коментарите вървят трудно, аз вече не зная какво да напиша, за да изразя гнева си.
Този сериал толкова ми въздейства, ама  не спирам да го гледам и да се наслаждавам на тези прекрасни влюбени.

Да, Еми, двамата са прекрасни наистина, няма как да не ги гледа човек и да им се радва, още и другите двама сладури - Емин и Ямур, останалите са хвани единия, удари другия и от трън, та на глог!
 Всичките са за трепане, някои по-малко, някои много повече! Grinning Peace

# 328
  • Мнения: 3 373

[/quote]
Да, Еми, двамата са прекрасни наистина, няма как да не ги гледа човек и да им се радва, още и другите двама сладури - Емин и Ямур, останалите са хвани единия, удари другия и от трън, та на глог!
 Всичките са за трепане, някои по-малко, някои много повече! Grinning Peace
[/quote]

Това, че в едни от героите сме "влюбени", други харесваме, трети мразим и ненавиждаме се дължи на великолепната игра на всички артисти в сериала. Евала!!:cherry_blossom:

# 329
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Да, Еми, двамата са прекрасни наистина, няма как да не ги гледа човек и да им се радва, още и другите двама сладури - Емин и Ямур, останалите са хвани единия, удари другия и от трън, та на глог!
 Всичките са за трепане, някои по-малко, някои много повече! Grinning Peace
[/quote]

Това, че в едни от героите сме "влюбени", други харесваме, трети мразим и ненавиждаме се дължи на великолепната игра на всички артисти в сериала. Евала!!:cherry_blossom:
[/quote]

Безусловно, великолепни актьори са! Точно те ме задържаха на турските сериали, иначе в началото им бях дала игнор. Ей, така, набързо реших, че не струват и няма да ги гледам. Стана: да, да, ама не! Simple Smile Peace

Общи условия

Активация на акаунт