"София - Ден и Нощ" - 26

  • 94 584
  • 858
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 478
Мне, не става ясно. И съжалявам, че нямам нужното свободно време, за да търся снимки. Даже тук в темата бяха показвани преди време кошмарно изградените ѝ нокти. А и има ли значение? Това е наше мнение, длъжна ли съм да се съобразявам с това, че някой не мисли като мен? Не виждам защо е нужно чак такъв грандиозен проблем да се прави от нищото.

# 181
  • Мнения: 6 604
На мен и Галя и Стела ми създават такова усещане- на неподдържана жена.
Или по- точната дума е свежа, чиста.
Тоновете грим не те правят поддържана, а точно обратното- идва ми да взема душа и да й измия лицето. Не си представям как се потиш под тази маска от грим. 🙄

# 182
  • София
  • Мнения: 9 926
Мне, не става ясно. И съжалявам, че нямам нужното свободно време, за да търся снимки. Даже тук в темата бяха показвани преди време кошмарно изградените ѝ нокти. А и има ли значение? Това е наше мнение, длъжна ли съм да се съобразявам с това, че някой не мисли като мен? Не виждам защо е нужно чак такъв грандиозен проблем да се прави от нищото.
Това си е до ген... и не смятам че е похвално да се сочат с пръст физическите  недостатъци на хората  Close

# 183
  • Мнения: 5 478
Кое е ген? Sweat Smile Изкуствено изградените нокти ли?  Sweat Smile

Последна редакция: вт, 20 мар 2018, 11:28 от AraBesqUe

# 184
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Щом така ти отърва AraBesqUe, така да е. Четеш което ти изнася само, явно.
Но всичко е точно. Simple Smile  Приключвам темата.

# 185
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500

... и не смятам че е похвално да се сочат с пръст физическите  недостатъци на хората  Close

Точно за това не се включих в анти- класацията. Доста пошло и кокошкарско ми идва да плюем някой заради външния вид. Виж, за актьорска игра или за герой е друго.

В някои теми съм виждала анкети. Можем ли и тук да направим? Ще е интересно.. даже някои имат опция за по няколко отговора. Бих направила, но не знам как Blush

# 186
  • Мнения: 5 478
Никой никъде не е плюл по физически недостатъци. Защо така лично ги приемате нещата в тази тема? Говорехме за предпочитания по външен вид, нима всеки няма такива? Аз го намирам за напълно нормално. Не може всички да харесваме едно и също. И не държа да са съгласни другите с моето виждане.

# 187
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
AraBesqUe bouquet, лично аз изобщо нямам досег до вашия спор за Галя и коя е мръсна, коя не Joy
Даже предпочитам да сме на различни мнения, че да е интересно.
Но на мен ми е трудно да участвам чак в анти- класация за външен вид и казвам защо. Simple Smile
А за коментарите - не е като да нямаше злобнички.. как да е, писах за да не остана неразбрана. Hands V

# 188
  • Мнения: 5 459
Аз също смятам, че доброто възпитание на жена, уважаваща себе си, не би и позволило да пуска махлянски коментари по повод чистоплътността на друга дама. Всеки коментар определя същността на коментатора си  Simple Smile

# 189
  • Мнения: 6 669
Естествено, че всеки има различни предпочитания по отношение на външен вид, поведение и т.н. и те са свързани по някакъв начин с героите, които гледаме.И самите артисти са наясно, че това ще се коментира.А това, че някой го е изкоментирал, не мисля, че го прави злобен, завистлив и т.н. Да вземем примерно-Боби.Герой с положителни качества, но тива не отменя факта, че е пълен . Общо взето в темата никога не е имало обяснения на тази тема, като в детската градина: Госпожо, а пък Х., каза, че не харесва У !
Някои подскачат, все едно са първи братовчедки на героите от сериала..........

# 190
  • Мнения: 6 604
Аз също смятам, че доброто възпитание на жена, уважаваща себе си, не би и позволило да пуска махлянски коментари по повод чистоплътността на друга дама. Всеки коментар определя същността на коментатора си  Simple Smile
Да, а този коментар като каква те определя?
 П.П. Пише се " махлЕнски".

# 191
  • Мнения: 5 478
Хахаха последните два поста са много свежи и искрено ме усмихнаха  Smile Напълно подкрепям.

По темата - Марио се сбогува сякаш с някой в промото за днес, някаква драма ще има пак... Той от едната не е излязъл още, че и друга ще има...

# 192
  • Бургас
  • Мнения: 909
Хахаха последните два поста са много свежи и искрено ме усмихнаха  Smile Напълно подкрепям.

По темата - Марио се сбогува сякаш с някой в промото за днес, някаква драма ще има пак... Той от едната не е излязъл още, че и друга ще има...

Сигурно с Теодора и любовта им хахаха

# 193
# 194
  • Мнения: 266
Галя с червена коса. Какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт