"София - Ден и Нощ" - 26

  • 94 633
  • 858
  •   1
Отговори
# 315
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Кондукторката ли е Ванина?
Не.



П.С. Миленитa ще работи в хостела?!? Grinning

Мерси.

А как се казваше кондукторката?   

Една шантава беше.  Първите еротични сцени в сериала.

# 316
  • София
  • Мнения: 4 718
Даваха Ванина ( едно от бившите гаджета на Коко) в Новините на Нова.
И аз я видях. Еййй, страшно ЦРУ сме Simple Smile(
Дайте линка ,моля !😊

# 317
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Страшни сте...Еййй, как помните неща от преди години.

# 318
  • Мнения: 5 459
И по какъв случай са давали Ванина?

# 319
  • София
  • Мнения: 38 674
Боби живее в квартала ми и си е нормален човек със семейство.

Само ми кажете какво стана в хостела, че не можах да догледам снощи. Върнаха ли си парите?

# 320
  • Мнения: 5 478
Май не, прегледах набързо епизода, но мисля, че нищо не се случи повече по темата.

# 321
  • Мнения: 115
Здравейте. Влизам и аз в темата 😁. Гледам сериала от еп. 1. Изглежда не съм единствената, която не харесва Коко... не знам дали има някой, който го харесва де 😃 Даже мъжа ми само като го чуе иска да смени канала 😁 Миленита и мен не ме кефи грам, даже и в тяло не е кой знае какво. За Боби харесвах София, подхождаха си. Все някакви кифли му намират.

# 322
# 323
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Айде, да не оправдава доверието Миленита и да изчезва, че е супер скучна.

Дано Симона каже на Асен. Все много тайно, все 'знаеш ли какво ще стане ако разбере'. Е дайте да видим какво ще стане Grinning

# 324
  • Мнения: 1 261
Михаела - Елизабет уж има сериозно гадже, беше една от малкото, която не го криеше ( разгледах, че напоследък няма много снимки с него) Продължава да се води обвързана във Фейсбук, а нещо свързват името и с Джино Бианкалана. Четох някаква статия във вестник. Имат общи снимки, а сега тази е сложил на стената и явно върху неговата кола:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1989607867954850&set … ype=3&theater

# 325
  • Мнения: 1 495
Е добре де, Коко защо не работи вече в хостела? Нали му простиха за парите, че даже го и похвалиха?

# 326
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Е добре де, Коко защо не работи вече в хостела? Нали му простиха за парите, че даже го и похвалиха?
Той категорично отказа, а и те не настояваха. Коко цял ден ще лежи и ще яде. А, да- и ще дава акъл.

# 327
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Много важни теми засягат напоследък. Все пак по- голямата част от аудиторията е тийнейджърска.
Темата за анорексията беше добре представена. Хем интересно, хем правдоподобно, а това, което каза Галя на момичето беше право в целта!

За измамниците също беше готино. Не бива да си толкова доверчив, без значение кой е насреща ти.

При Симона също има готин психологически момент. Чувството на безсилие и страх, от които не можеш да се отървеш.

Въобще, интересно е последно време.

Пп. Имаше линкче със снимка на Елизабет Фейм. Коментарите отворих.. Е не може човек да пише "vi6", мен ще ме е срам да се снимам на колата му. Joy vi6 ti

# 328
  • Мнения: 3 306
"Кокошка на мира" 😂
 Лазар: Ще я кръстя на теб!
Стела: Ти кокошка ли ме нарече?! 😂😂

Много се смях.

# 329
  • Мнения: 1 495
А сега да видим коя ще си падне по бащата на Кети. Мисля си за Калина? Или Теда? Миха? Джула? Стефка?

Общи условия

Активация на акаунт