"София - Ден и Нощ" - 26

  • 94 685
  • 858
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 311
Защо не и Галя 😂😂

 П.С Теодора беше много Фешън днес .. С тази перука 😀

# 331
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Още следващият епизод се изнасят от санаториума на Боби!

# 332
  • София
  • Мнения: 4 732
А сега да видим коя ще си падне по бащата на Кети. Мисля си за Калина? Или Теда? Миха? Джула? Стефка?
Залагам на Калина или Джулия

# 333
  • Мнения: 164
А аз мисля,че Миленита ще хареса бащата на Кети,а може и Зара

# 334
  • Мнения: 3 311
А аз мисля,че Миленита ще хареса бащата на Кети,а може и Зара
Ааа, вярно.. Дали е възможно Зара да го хареса Grinning .. Ако има къде да се запознаят, де.. Но пък той е приятел на Боби, следователно годините му ще са някъде, колкото на Боби.. Не знам дали Зара би искала толкова голям..

Последна редакция: пт, 30 мар 2018, 00:18 от DebSs

# 335
  • Бургас
  • Мнения: 909
Нали Зара я сватосваха вече с един 30 годишен...За тях той беше дърт, пък кво остава с някой който има дъщеря колкото нея горе долу

# 336
  • Мнения: 288
Изгледах сериите малко със закъснение.
И няма как да не спомена, че беше адски малоумно това да кажат, че Коки не е виновен, че дал парите на измамниците и прочие. Ама всички на чело с Коки затъпяват.. Angry
Интересно Кети и баща й къде ще живеят - в хостела?
Тази на Сашо нещо започна да ме дразни.
Митко и той голямо оплакване на Стела, напоследък само хленчи в този сервиз.

# 337
  • Мнения: 6 265
А аз мисля,че Миленита ще хареса бащата на Кети,а може и Зара
Миленита няма да е,тя харесва мъже с пари Mr. Green

# 338
  • софия
  • Мнения: 135
Е защо Коко да е виновен, че е дал парите на възрастни хора ? В епизода наистина той се показа добър и даде парите, аз не мисля че е направил нередно.

# 339
  • Мнения: 5 478
Редно щеше да е, ако беше извадил от неговия си джоб. Не е редно да се разполага със служебни пари. Ако това се случи в реалността, такъв служител директно ще изхвърчи и ще си плаща после...

Само на мен ли ми се струва, че възрастта на бащата на Кети не е адекватна, за да ѝ бъде баща?! Flushed

# 340
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Само на мен ли ми се струва, че възрастта на бащата на Кети не е адекватна, за да ѝ бъде баща?! Flushed
Кети нали е на училище още. Трябва да е 18годишна, щом отиде спокойно да работи. Таткото ми изглежда около 40.
Ако съм права- бива Grinning

На теб на колко ти изглежда?

# 341
  • Мнения: 5 478
И аз така го смятам, ама ми изглежда на 30 Joy

# 342
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 017
И аз така го смятам, ама ми изглежда на 30 Joy
Бащата на Кети ли? Не е в никакъв случай на 30. Мисля, че около 40 му е ок!

# 343
  • Мнения: 1 497
Боби не е ли на 39? Значи и този трябва да е там някъде. Но между него и Боби има такава разлика, че никога не бих казала, че са връстници. Тоя ми изглежда по-скоро около Ясен на възраст. Simple Smile А за Кети казаха, че е на 17. И аз не знам къде ще живеят, ма що не в хостела, щом ще работи бащата там? На мен ми е чудно Марио и Джулия какво правят на това място. И кое му е изгодното. Ако приемем, че са около 25 годишни, значи плащат по 25 лв на вечер. 30 дена по 25 лв са си 750 лв на човек!!!!! За половината на тия пари могат да си намерят супер апартаментче за живеене.

# 344
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Знам, че при нас, като живееш в хотел, цената далеч не е като нощувките. Или плащаш фиксирана цена- наем, или сумата на вечер е по- малка. И все пак не плащат никакви консумативи.
Боби навърши 40 вече. Grinning За три години един рожден ден. След още три ще стане на 41. Grinning
На мен по- скоро Боби ми изглежда на повече от 40. Ама то е заради тоз корем! Мъжете с шкембета винаги изглеждат по- възрастни. Иначе на таткото на Кети 38-39-40 са му точни Grinning
Точно за Ясен щях да ви питам аз. Преди ми харесваше, но откакто и той качи килограмите ми е толкова безличен, че чак ми напомня на трътлест чичак. Той е над 35 със сигурност.

А Миленита на колко е според вас? На мен ми прилича на 30+.
Какво стана с тръгването и от хостела? Боби свърза ли се с нея?

Общи условия

Активация на акаунт