На пазар в Лозенград и Одрин - 13

  • 149 039
  • 735
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 39
записвам се и аз с ходене на 9-ти март. Обиколихме пазара, хранителните магазини, магазините  за дрехи. В Уайкики имаше много хубави детски пролетни дрехи от новата колекция на приемливи цени. Доволно. Сега април в Истанбул, че после пак Одрин Simple Smile
Скрит текст:
Май април всички се в Истанбул


Blush май май Simple Smile

# 151
  • Варна
  • Мнения: 4 221
По отношение на границите не ставаше дума какво се разрешава за пренасяне, а че преди време бе създадено впечатление, че като си влязъл от един ГКПП, трябва да излезеш от същия, иначе системата не те "пуска". Което няма логика, но бе причина да се притесняваме, така или иначе.


Sinara, не знам кое е ШП, но определено и аз имам подобни усещания след посещенията на одринските обекти. Докато примерно восъчните фигури в музея в Търново не ми създават подобни.

.... Сега април в Истанбул...
Скрит текст:
Май април всички се в Истанбул


Blush май май Simple Smile

Веднага да си вдигнат ръцете всички заподозрени! Yum

Последна редакция: пн, 19 мар 2018, 17:23 от beljata

# 152
  • у нас
  • Мнения: 5 740
записвам се и аз с ходене на 9-ти март. Обиколихме пазара, хранителните магазини, магазините  за дрехи. В Уайкики имаше много хубави детски пролетни дрехи от новата колекция на приемливи цени. Доволно. Сега април в Истанбул, че после пак Одрин Simple Smile
Скрит текст:
Май април всички се в Истанбул


Blush май май Simple Smile
За фестивала на лалето GrinningHug

# 153
  • Варна
  • Мнения: 4 221
То ясно! И ти ли, Sinara?

# 154
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Дааа,такива са плановете. Grinning
ШП - Шукри Паша /мемориала/

# 155
  • Мнения: 89
Благодаря много, тъкмо ме боли кръст от една седмица, ще го пробвам
може ли името на лекарството за болки в кръста
За болки в кръста съм взимала Камфолин
благодаря, но на мъжът ми камфолина не му понася

# 156
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Някой скоро дали си е купувал шампоан Elseve от 600 мл.? Знаете ли каква е цената?

# 157
  • Мнения: 3 569
Някой скоро дали си е купувал шампоан Elseve от 600 мл.? Знаете ли каква е цената?
Около 9 лири, шампоан +балсам 12 лири от борсата.

# 158
  • Мнения: 7
Някой да е срещал да се продават памперси на борсата на Higgies?

# 159
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Някой скоро дали си е купувал шампоан Elseve от 600 мл.? Знаете ли каква е цената?
Около 9 лири, шампоан +балсам 12 лири от борсата.
Егати! Поръчах да ми купят шампоан и ми искат 11 лв за него.
През 2016 г. си го купувах от Шок и беше 10 лири

# 160
  • Пловдив
  • Мнения: 1 013
На мен пък ми препоръчаха шампоан Ипек - пробвах го,много съм доволна. Последно на 4,5лири го взех. И балсам има,също съм доволна.Взех и един шампоан с чесън,и него ми го похвалиха, той беше на 10лири.Говоря все за големи разфасофки - 600-700мл. Елсев хич не съм го загледа,но не мисля,че е повече от 10-12лири.

# 161
  • Мнения: 1 533
На мен пък ми препоръчаха шампоан Ипек - пробвах го,много съм доволна. Последно на 4,5лири го взех. И балсам има,също съм доволна.Взех и един шампоан с чесън,и него ми го похвалиха, той беше на 10лири.Говоря все за големи разфасофки - 600-700мл. Елсев хич не съм го загледа,но не мисля,че е повече от 10-12лири.
Може ли снимка на този шампоан с чесън? И на мен ми го похвалиха, обаче аз така и не успях да го намеря.

# 162
# 163
# 164

Общи условия

Активация на акаунт