На пазар в Лозенград и Одрин - 13

  • 148 835
  • 735
  •   1
Отговори
# 165
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 654
Дрехите в Уайкики на значително по-ниски цени ли са от тукашните?

# 166
  • Русе
  • Мнения: 7 076
Дрехите в Уайкики на значително по-ниски цени ли са от тукашните?
Повечето да. Зависи. Някои излизат на същата цена като тук.

# 167
  • Варна
  • Мнения: 80
За уайкики-то, аз лично ги наблюдавам от сайта. Пускам турската версия и гледам цените. Сменям на бг .. и разликата е около 40% на новите колекции, без намаление (гледам детски неща, защото май месец мисля целия летен гардероб на малката, от Одрин да го купя) Simple Smile

# 168
  • на морето
  • Мнения: 1 391
milleva89 как пускаш турската версия, мен веднага ме препраща в българската.

# 169
# 170
  • Nesebar
  • Мнения: 564
Благодаря ви за разясненията

# 171
  • Мнения: 5 128
Здравейте! Аз пак имам въпрос. Като ще ходя за първи път и явно не съм съвсем наясно.
Препоръчаната тук в темата агенция има близки обявени дати за пътуване до Одрин в дни, които се падат в събота. В началната страница на темата чета, че големия пазар на Одрин е в петък. Ако отида в Одрин в събота, има ли смисъл? Иска ми се особено като за първо посещение, да отида, когато наистина има смисъл. Та в събота удачно ли е наистина?

# 172
  • Мнения: 1 521
Здравейте! Аз пак имам въпрос. Като ще ходя за първи път и явно не съм съвсем наясно.
Препоръчаната тук в темата агенция има близки обявени дати за пътуване до Одрин в дни, които се падат в събота. В началната страница на темата чета, че големия пазар на Одрин е в петък. Ако отида в Одрин в събота, има ли смисъл? Иска ми се особено като за първо посещение, да отида, когато наистина има смисъл. Та в събота удачно ли е наистина?
Според мен за първо посещение е по-добър вариант събота. На петъчния пазар ще ви се вземе акъла от гледане и обикаляне, ще си изгубите времето, без да сте видели нищо от Одрин. Отидете в събота, вижте Синия пазар (много по-малък е), разходете се из тунелите, из центъра, опознайте района. Пък следващия път - в лудницата в петък Simple Smile.

# 173
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 788
Да споделя за зехтина, който купих от складовете за 50 лири - 5 литра. Съмненията ми за качеството се потвърдиха (на кантата пише екстра върджин). Не е с такъв вкус, пръска при пържене сигурно вода има в него. Гръцкия, който взех от Тасос беше в пъти по-добре. На коста доро съм ползвала и други скъпи, не са ми пръскали като готвя с тях... ще го ползвам за салати явно Hug

# 174
  • у нас
  • Мнения: 5 731
От Бургас няма екскурзии в петък, само в събота. От други градове има в петък автобуси, които редовно ги виждам паркирани там.

# 175
  • Мнения: 49
Момичета, как стои въпросът с покупки от безмитния магазин на връщане от Турция? Знам, че можеш да внесеш две кутии цигари на човек. Веднъж се втрещих в тоалетната на безмитния като видях жените как се опаковат като камикадзета. За алкохола да речем - ограничение за брой бутилки на човек ли е, как е? Благодаря предварително!

# 176
  • Мнения: 292
За мене идеалният вариант е да пътувам в четвъртък сутрин, а на връщане в събота след обед, с две нощувки. Така има време за почивка, магазини и хамам, в петък пазар за дрешки, в събота сутрин Синия пазар за храни и така. Друг е въпросът какви икономии правим от пазаруването в Одрин, като приспаднем разходите за път. Simple Smile Но те, да речем, отиват в графа "Туризъм и развлечения" Simple Smile

# 177
  • Мнения: 1 333
За шампоана с чесън съм малко в чуденка,вече съм на 2 и някакво чудо не съм забелязала.Косата става като метла,без балсам или маска няма шанс да си среша косата(тя е права като праз),обаче съм упорита и ще си го доизхабя Stuck Out Tongue Winking Eye
За Лайкики,което беше намалено тук в БГ и там беше на същата цена.Специално предния ден обиколих нашето и дори питах дали е възможна замяна от турския в нашия,казаха че може АКО го има  модела и само номер за номер.За момчета нямаше почти нищо -3 пролетни панталона и 2 тениски лакоста,за момиченца си имаше доста избор.

# 178
  • Мнения: 1 521
От Бургас няма екскурзии в петък, само в събота. От други градове има в петък автобуси, които редовно ги виждам паркирани там.
И в петък има, даже и в сряда, но обикновено са малки автобусчета, тип микробуси.

# 179
  • у нас
  • Мнения: 5 731
От Бургас няма екскурзии в петък, само в събота. От други градове има в петък автобуси, които редовно ги виждам паркирани там.
И в петък има, даже и в сряда, но обикновено са малки автобусчета, тип микробуси.
Сигурно има някои частни бусчета,които ходят. Но големи автобуси няма. Питала съм почти всички големи фирми в града. Но пък има всяка седмица петъчни екскурзии от по-далечни градове до Одрин.
Бях си набелязала утрешния ден за пазар, но с това време -  се отлага.

Общи условия

Активация на акаунт