Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #15

  • 92 516
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 541
Зарани Hug, голяма съм разсейка Joy Joy Joy Joy Joy
Аз докато не загледам сериал, бъркам тотално заглавията, щото ми се напомнят епизодично, аз не съм решила ще гледам или не или пък защото съм склероза hahaha Мерси Peace

Моят фрагман ли, що ли от арабите се отнася за DIP Laughing

Последна редакция: нд, 18 мар 2018, 17:56 от lia-martin

# 121
  • Мнения: 654
Привет на компанията!
Понастигнах ви със сериалите, които се дискутират, та да драсна няколко реда:
Малките убийства - подкрепям Лиа, фаворитът ми е Мерве! Тази актриса забелязах още в Кьосем, гледах я за пръв път, но ми хареса, тук ролята и пасва като ръкавица.
Виждам дискусия за и против поведението на Ойя, аз определено не оправдавам поведението и. Тя, в контраст с останалите, е представена като чиста, неопорочена от интригите силна и независима жена, нали? Първа изтича при Арзу, за да и съчувства и успокоява, когато съседната къща се продаваше на Бурджу. За каква докторска етика говорим в случая? Първо: премълча лъжата, че е преглеждала Бурджу. премълча и при прегледа, странно четене на списание или каквото и да е там. Защо трябваха 3 седмици време на Бурджу, за да признае истината??? Сети се да бяга в последния момент, за да информира Мехмет бей!!!

Защо взе чувала от Пелин? За да предпази Серхан ли , нещо ми се виждаше много решителна в този момент, но се разколеба или огъна пред Мерве???
Ойя определено се опитва да играе играта на другите с позата на добрата.... За мене вече се оформи като противоречив образ.
 

Последна редакция: нд, 18 мар 2018, 19:59 от perfectr

# 122
  • Мнения: 9 541
Скрит текст:
Привет на компанията!
Понастигнах ви със сериалите, които се дискутират, та да драсна няколко реда:
Малките убийства - подкрепям Лиа, фаворитът ми е Мерве! Тази актриса забелязах още в Кьосем, гледах я за пръв път, но ми хареса, тук ролята и пасва като ръкавица.
Виждам дискусия за и против поведението на Ойя, аз определено не оправдавам поведението и. Тя, в контраст с останалите, е представена като чиста, неопорочена от интригите силна и независима жена, нали? Първа изтича при Арзу, за да и съчувства и успокоява, когато съседната къща се продаваше на Бурджу. За каква докторска етика говорим в случая? Първо: премълча лъжата, че е преглеждала Бурджу. премълча и при прегледа, странно четене на списание или каквото и да е там. Защо трябваха 3 седмици време не Бурджу, за да признае истината??? Сети се да бяга в последния момент, за да информира Мехмет бей!!!

Защо взе чувала от Пелин? За да предпази Серхан ли , нещо ми се виждаше много решителна в този момент, но се разколеба или огъна пред Мерве???
Ойя определено се опитва да играе играта на другите с позата на добрата.... За мене вече се оформи като противоречив образ.
 

+ 1 newsm10

https://vk.com/video216111991_456239084

Добавям материал на haberturk.com за Аслихан /Мерве/ :thinking

Аслихан Гюрбюз е отговорила на коментар на фен/хейтър Rolling Eyes, който разкритикувал излишните килограми на актрисата:



Скрит текст:
Актриса, сыгравшая Халиме-султан в историческом проекте "Империя Кесем", ответила своему нетактичному подписчику прямо в духе героини, которую она играет сейчас. Аслыхан является одной из самых обсуждаемых фигур из-за великолепного исполнения роли светской королевы Мерве в сериале "Маленькие преступления". От природы Гюрбюз никогда не была худенькой, однако считается одной из самых красивых женщин актерского мира.

Комментарий плохо воспитанного подписчика выглядел так: "Что же делать с этими килограммами? Надо срочно что-то решать". Ответ Аслыхан был таким: "Дорогой(ая), а что делать с твоей зацикленностью на весе посторонней женщины? Тебе нужно срочно найти себе другие проблемы".

Через некоторое время в аккаунте актрисы появился новый пост с обращением к тем, кто считает себя вправе навязывать другим свои стереотипы.

"Я равнодушна ко всем строгим моделям и предрассудкам. Я хотела только уточнить, что в этом теле я выполняю свою работу 10 лет и это сделало меня тем кто я есть (известной, как вы это называете). Это привлекло сюда тысячи подписчиков, которым также нравится то, что я делаю.

Именно поэтому, на этой странице у меня больше фотографий цветов, насекомых, моря и солнца. На большинстве из них я без макияжа или очень красивой блестящей одежды, поэтому я пишу долго и иногда думаю, что была бы счастлива, если бы это помогло хотя бы одному человеку.

Продюсер, сценаристы, режиссеры, считающие, что мне подходит персонаж, доверяют мне, и я стараюсь служить этому доверию как можно дольше. Учитывая, что эти роли подходят моим бровям, моим глазам, моему лицу, моим волосам, моему телу, моему возрасту, они принимают решение - я говорю об уважаемых людях.

За 10 лет мне ни разу не предлагали сыграть балерину, модель или больную туберкулезом. Я не смогла бы быть физически правдоподобной и убедительной! Как 35-летняя женщина , у которой 38-40 размер и со взрослым макияжем.

Помните, что это признают и знают как я, так и те профессионалы, которые работают со мной.

До всего остального мне нет никакого дела.

У меня нет проблем с тем, чтобы делать свою работу наилучшим образом, быть хорошим человеком и быть в гармонии с природой.

Я думаю, счастье намного проще, и быть хорошим не так уж и сложно".

Последна редакция: нд, 18 мар 2018, 22:06 от lia-martin

# 123
  • Мнения: 654
Супер Аслъхан!!!Достоен отговор!!!
За мене например Баде ( Пелин ) е доста анорексична!!!

# 124
  • Мнения: 12 818





Мерт Фърат е участвал в кулинарно шоу.Водещата  останала удивена от неговите способности в кухнята.Сготвил за зрителите Кайсери катмери
Скрит текст:

Водещата е попитала Мерт кой ще умре в МУ
Мерт -Това го знае само сценаристката
Водещата - Помислила в началото, че Серхан ще го развият като психопат newsm78 било момента със започналите  пристъпи на паническите атаки
Мерт- Радва се че са му дала такава роля.Скучно е да играе обикновен човек. Серхан е интересен персонаж.
Не зная още какво са коментирали , затова  слагам клипче от ТВ предаването та който разбира да допълва и поправя това което преведох от рускините.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=w4JZMG4lhO8

Последна редакция: нд, 18 мар 2018, 22:36 от eliNIM

# 125
  • Мнения: 9 541
Супер Аслъхан!!!Достоен отговор!!!
За мене например Баде ( Пелин ) е доста анорексична!!!

Роси Hug, май всички мислим като теб Peace

Музика от Гюлизар /в по-стара версия/ за лека вечер на всички Simple Smile Heart Eyes


https://www.youtube.com/watch?v=29KSrIyAkXM

Ben Gene Sana Vurgunum

# 126
  • Мнения: 8 416
Добър вечер  wavey wavey wavey
Ели Hug:Лиа HugХъши HugЗарани HugХелънче HugВанинка Hug perfectr  HugВаня Hug мерси за всичко споделено  smile3521
Ели брата на Есра е точно същшия актъор ,който играеше и брата на Зейнеп в "Буря""  smile3521Оооох в "Буря" не го слушаше главата брата ,нооо тук в Невестата направо си е много ,много зле братчето на Есра -лелееее как си цапна стъклената чаша в главата  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyи се държи така все едно не само кучето го е хапало ами и цял рояк комари също са го ожилили  Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyШегата на страната обаче Есра и Фикрет ще си имат сериозни проблеми с него .
Та така почнах с брата на Есра сега ще продължа с другите Невестени герои от 40 епизод   smile3521
Ипек-това момиче според мен има психически проблеми и вместо майка и само да охка ,вахка и поощрява да вземе и да я спре да не продължава по този път.
Есма-малко ми е тъжно за нея ,но съвсем ,съвсем малко защото тя си е виновна за всичко което и се случва .Жена на толкова години станала ,толкова много житейски опит придобила ,а продължава да прави все едни и същи грешки ето това на мен ми е странно ,тъжно и непонятно.Иска да получи разбиране от децата си ,но самата тя продължава да не разбира и да не прощава действията и грешките на своите деца.Познавала била Мурат  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78да познаваш го ,но от къде може да знаеш може пък да се промени ,може да покаже нещо ново ,може да порасне и да поеме отговорност за действията си .Ти го подкрепи този твой син ,пък ако се издъни ами пиши я в графа житейски опит тази издънка и продължи на пред .Много път имат още да извървят и Есма и синовете и ,много болка ще трябва да изживеят докато на края прогледнат и не разберат ,че всеки трябва да живее живота си така както му харесва без да пречи на другите естествено и че трябва да има повече прошка и по-малко гордост в отношенията им .
Много са ми интересни Адем ,Фикрет и Джан защото  тримата  много здраво се манипулират и настройват срещу Фарук ,а Фарук пък от своя страна намери слабото място на Адем и накрая ми се струва ,че и четиримата ще бъдат прецакани от новия играч изрвоен от миналото на Адем . Всъщност Джан си играе отделна игра де -ох как само настройва Адем срещу Фарук мръсника му с мръсниииик .Ще видим на края от всичките игри какво ще излезе ,но ми се струва ,че този мафиот от миналото хич няма да стои мирен ами ще подпали не само Адем ами  и всички Боран барабар с него.
Бурджу и тя почна да се заиграва и да върви в грешната посока и с тоя кукундрел Ипек няма да свърши добре ама да видим на къде ще избие работата при нея  newsm78.
Много ми хареса Гарип -много хубав и положителен образ е понеже успя да надмогне гнева и егото си ,прости на Есма ,искаше да продължи на пред ,но след като не успя се оттегли с достойнство  smile3501Ще видим какво ще стане сега след като едва не умира ,да я видим Есмата и нейните синове какво ще направят .
Такааа ами това мисля е за Невестата  newsm78 ,а само ще прибавя и музиката на Металика ,която много умело са вкарали в сериала естествено с друг аранжимент по мек някак ,но все пак си е от там или поне аз така си го оприличавам  smile3521

https://youtu.be/GdU6snztM0A

Много ми харесаха фрагманите и на Самоличност и на Дъно ,а рускинчетата вече са превели трите епизода на Самоличност.Вие предполагам вече сте ги видели ,но да сложа линк все пак  smile3521

https://topcinema.tv/turkey-serials/lichnost-subtitry-sahsiyet.html

Мерве от Убийствата хич не ми е любимка ,ноооо актрисата която я играе много ,много я харесвам и и казвам едно голямо браво  за хубавия отговор за килограмите  smile3501Да Аслихан е пълничка ,но е много красива и талантлива и се справя перфектно с ролята си ,а след като са я избрали именно тя да бъде Мерве значи точно такава са я искали да изглежда .Между другото много ми харесва как обличат Мерве и всички други ми харесват  де ,но Мервето я обличат винаги в много хубави тоалети и в страхотни цветове  smile3521
Такаааа какво остана да изкоментирам  newsm78,а да за Баръш  smile3521Според мен пък ще се справи в драматична роля ,а   ако не се справи много много просто ще си съблече блузката ,ще премигне няколко пъти с тия хубави черни очи ,може и да се усмихне и хооооп вече на никой няма да му прави впечатление ,че не се справил с драмата  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaОх шегата на страна ,но наистина мисля ,че би се справил  само трябва да му се даде възможност и да поработи още върху драматичното изпълнение защото например малко в повече гримасничи като страда ,просто трябва да си стои и да си изглежда тъжно без гримаси и да не плачи ,че и това му е с повечко гримасничене придружено ,Просто трябва да действа повече с очи и по-малко да гримасничи и ще му се получат нещата  smile3521Младо е още момчето ,няма опит ама ще го видите след някоя и друга година  как ще се справя и никой няма да вика ,че е просто хубавец с късмет  smile3521Малиииииии ма как го рекламирам самоооо  smile3521хонорар трябва да ми плаща за усилията ми хонорар  smile3521
Тъй стига приказки малко снимки да ви сложа  smile3521
1-во миличкия ,сладък и много любим Синеочко  smile3521

Скрит текст:






сериала му започва на 25 март  smile3521 дано да има мноооого  голям успех smile3521



2-ро сладките и също много любими ЕлБар  smile3521
Скрит текст:


и 3-то нашето момче Емир  smile3521



Последна редакция: нд, 18 мар 2018, 23:41 от Eny87

# 127
  • Мнения: 12 818
 HugЕни Hug Hug позитивна както винаги Hug

Попогледнах последния епизод на Невестата на руски,нещо което по принцип не го правя но ми беше любопитно какво се е случило, най-вече с вечерта на къната на лелята. Имаше доста коментари в ТТ още  перди излъчването, но с гледането не ми хареса. И не толкова идеята на самото тържество, веселата  пееща дамска компания от конак Боран. Напротив интересно хрумване, но изведнъж Есма се появява като паднала от небето престаряла жена. Така го почуствах. И всички се хикикат от изненадания и поглед след появата на три момчета ,които можеха да и бъдат синове. Цялата картина ми заприлича на унижение -
 султанката шашардисана. Дано с превода и гледането на целия епизод това впечатление изчезне.

Ени, Фарук провежда  много хубав разговор с Есма относно Гарип, който му помага да промени отношението спрямо адвоката, но до тук . Не  иска да сяда в къщата на масата с братята. Преразказвам го по смисъл.
Есма обясни,че след смъртта на Февзи се отдала на грижи за синовете. Сега е вече уморена. Нуждае се от човек с който да сподели остатъка от живота си, има нужда от човек с който да вървят по един и същи път. Децата растат и всеки създава семейство, а тя остава сама. Гарип е необходимия спътник в живота и.
 
Снимката на Емир и Баде е много хубава 

# 128
  • Мнения: 8 416
Ели Hug мерси за инфото  Hug
Мдааа трудно ще им е на братята Боран да приемат Гарип да застане до майка им .Трудно и почти невъзможно ,но до края на сезона има още бая серии така че и братята ще имат време да си променят мисленето  smile3521

# 129
  • Мнения: 9 541
Здравейте дружки Hug

Очаквах денят да е много по-суров, но времето се понася newsm78
Изгледах МУ, че то дойде време за следваща серия /утре/....мога само да повторя Ели Hug - последните 10-тина минути стана интересно newsm78
Д-р Ойя сериозно взе да ме дразни! По нощите взела да пише СМС на Мехмет Mr. Green Че такива неща съобщават ли се по този начин?
Не че ми е жал за него, заслужава си съдбата, но толкова важна новина да се засилиш да кажеш и да се отнесеш, защото любимият Серхан ти подава бележка от плика за плащане на резервация за конгреса? Чудя и се как изобщо работи и не си забравя занаята, след като види Серхан ooooh! Mr. Green

И тоя учител, дето се върна да отмъщава....какво търси в къщата на Мерве нагоре-надолу? Много жалък образ, накрая цапардоса невинната домашна помощничка по главата, дано не я е убил Mr. Green

Иначе цялата серия се състоеше от погледи, премерване на силите и словесно между 4-те "приятелки" и нищо съществено!

Впечатлиха ме думите на Арзу към Ойя: " Искам да ти кажа нещо, Ойя. Ти си мислиш, че много се отличаваш от Мерве. Струва ми се, че това съвсем не е така. ...... и по-късно:
 ... да казваш, че си смела, съвсем не значи, че с казването ставаш такава..... newsm10

Ето го и фрагман 2 от утрешната серия:


https://www.youtube.com/watch?v=OUxeJdSzsNM

Ени Hug, благодаря за линка на "Самоличност" с превод на руски. bouquet Сега чакам някой да каже харесва ли ви? Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 19 мар 2018, 11:06 от lia-martin

# 130
  • Мнения: 12 818
 Привет!
Фрагманът на 42 еп на Невестата
Ще ходим на сватба.
 Каква ли ще е изненадата, не вярвам че случайно я вписват във фрагмана. Има цел.
https://m.vk.com/video65115615_456240913?list=506fc0572d578d7aea … l-78538620_114286

# 131
  • София
  • Мнения: 6 287
Ени Hug, благодаря за линка на "Самоличност" с превод на руски. bouquet Сега чакам някой да каже харесва ли ви? Joy Joy Joy Joy

На мен да.  Grinning
Обаче аз по принцип си харесвам такъв тип сериали.

Времето ми стигна само за първите два епизода. По-късно ще се постарая да изгледам трети, че ме гложди отвътре.  Laughing

Има и логика в това да пуснат три епизода наведнъж. Първият е като въвеждане. Запознават ни най-вече с двамата главни герои (на Халук и Джансу), след това останалото.

Лиа, на теб може и да не ти хареса. Най-вероятно и него ще наречеш психо... като "Фи".  Mr. Green  

Онур Сайлак ми харесва като режисьор. Музиката е много хубава и пасва идеално на сюжета. Джансу е чудесна в тази роля, сякаш за нея писана, а и доста е задобряла в играта.
Не липсват и комични моменти. Е, поне за мен някои бяха такива.  Joy
Не се сещам за повече в момента.... ааа, Метин  Heart Eyes Heart Eyes
Ако го загледат повече хора, ще е хубаво да се заформи дискусия, защото определено има какво да се коментира. Но не би се харесал на всеки. И добре, че е интернет сериал, защото подобна продукция, така представена, щеше първо да е страшно орязана/цензурирана откъм сюжет и режисура, и едва ли щеше да изкара и 5 епизода. Вместо алкохол, цигари и секс, щеше да има чай, боб и леща.  Joy  hahaha  За убийствата пък да не говорим. Трупове нямаше да има почти никакви, кръвта замазана....

Олях се, ама наистина ме грабна.



Яяя, какъв фрагман на Невестата само  Shocked
Фарук разбира, че Осман е влюбен в Сюрейа.

# 132
  • Мнения: 9 541
Зарани Hug, страхотна реклама му хвърли на сериала hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

..."Вместо алкохол, цигари и секс, щеше да има чай, боб и леща. За убийствата пък да не говорим. Трупове нямаше да има почти никакви, кръвта замазана....
"

Значи сега има от всичко по много и то съвсем натурално Laughing
Е, ще се пробвам Joy Joy Joy

# 133
  • Мнения: 12 818
Лиа, мерси за фрагмана на МУ Peace
Преводът

Второй фраг к 21-ой серии «Маленьких преступлений».

- Господин Мехмет, Вы должны знать кое-что.
- Что же это? Что происходит?
- Я скажу. На самом деле все предельно ясно. И сейчас все по струночке разложет нам Бурджу, не так ли?
- Эти сумасшедшие вставляют мне палки в колеса, Мехмет.
- Все поверили в большую ложь.
- Что за подстава? Я ничего об этом не знаю.
- У Бурджу был выкидыш.
- Никакого выкидыша не было. Ребенка вовсе и не было.

Бурджу пак е правила театър, а Ойя най-накрая си е отворила устата пред Мехмет


Лиа, много ми хареса музиката от Гюлизар, както и изпълнението на Фарах.
Има мелодичен ,мек тембър



https://www.youtube.com/watch?v=2TUemnDl9K4


  И добре, че е интернет сериал, защото подобна продукция, така представена, щеше първо да е страшно орязана/цензурирана откъм сюжет и режисура, и едва ли щеше да изкара и 5 епизода.

Същото си помислих и аз като започна,но не успях да го догледам,беше доста късно.


И какво  newsm78 newsm78 newsm78 В Невестата излизат истини Wink  Бурджу избухва,както и която и да е на нейно място. Лабилна  двойка от самото начало,не вярвах че Осман ще успее да е щастлив с нея. Тя не е неговата половинка,колкото и да се опитваше да избяга от себе си.
И защо трябва  да се случи на сватбата подобна хистерия от Бурджу. Още една Ипек не бива да се появи в конака. Есма голям късмет има със снахите
Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 19 мар 2018, 19:40 от eliNIM

# 134
  • София
  • Мнения: 6 287
Значи сега има от всичко по много и то съвсем натурално Laughing
Е, ще се пробвам Joy Joy Joy

Е, чак по много не, но има.
По натам може вече да стане и по много.  Joy

Бурджу и Баде са ми като огледални образи на Ипек и Сюрейа.

Не вярвам да го бъде този брак между Осман и Бурджу. Съдейки по фрагмана, май изобщо няма и да се стигне до такъв. Но е доста кофти, че се стигна до разкриването на тази тайна. Искаше ми се да си остане скрита.

Общи условия

Активация на акаунт