Приятелството между мъж и жена

  • 42 088
  • 685
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 630
Норви, да вземем да станем приятели с тебе? После ще пишем в темата.


Ама семейни или как ?
Не,че нещо ама само в ,,семейните,, вярвам пък нямам мъж когото да предложа на жена ти за приятел Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

# 196
  • София
  • Мнения: 38 492
Абе сега ме подсетихте за една странна случка със семейни приятели, за която мм каза, че мъжа си падал по мен. Аз обаче съм голяма шматка и си мисля, че сме приятели.

# 197
  • Мнения: X
Не, искам да пробваме можем ли да бъдем само приятели. Ще гостуваш у нас, не е нужно да имаш мъж. Важно е да сме приятели.

# 198
  • Мнения: 630
Не, искам да пробваме можем ли да бъдем само приятели. Ще гостуваш у нас, не е нужно да имаш мъж. Важно е да сме приятели.


Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

# 199
  • Мнения: 9 196
Не, искам да пробваме можем ли да бъдем само приятели. Ще гостуваш у нас, не е нужно да имаш мъж. Важно е да сме приятели.


Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

Мисля, че е съгласна. Виж как се хили, ще си повреди челюстите. Едвам я нави, трудно, един пост, два но ... то не може само лесното в тоя живот. Simple Smile

# 200
  • Мнения: X
Дано стане, че досега едно приьтелство с жена не мога да завърша...

# 201
  • Мнения: 630
В контекста на темата,предложението наистина е забавно.
Още повече,че на последната страница споделих категоричното си становище по собствената си тема,което май не бях споделяла Simple Smile

# 202
  • Мнения: 9 196
Дано стане, че досега едно приьтелство с жена не мога да завърша...

Ай дано, че аман да обикаляш по темите и да се стараеш да впечатлиш нещо женско. Чак и аз вече започнах да се притеснявам за тебе.

Норви, не бъди егоист, стани му "приятелка", спаси форума!

# 203
  • Мнения: 630
Дано стане, че досега едно приьтелство с жена не мога да завърша...

Ай дано, че аман да обикаляш по темите и да се стараеш да впечатлиш нещо женско. Чак и аз вече започнах да се притеснявам за тебе.

Норви, не бъди егоист, стани му "приятелка", спаси форума!


Е чак толкоз състрадателна не съм ! Imp

# 204
  • Мнения: X
Толкова ли е трудно да се завърже едно приятелство?

# 205
  • Мнения: 9 196
Толкова ли е трудно да се завърже едно приятелство?

Имаш шанс, не се отказвай! "... Ну а дружба начинается с улыбки" - виж я как се хилоти преди малко.

# 206
  • Мнения: 9 152
Да се ' завърже' е лесно . Да се задържи е трудно. Чисто, искрено приятелство.
Защото с тези каламбури дето ги пишете, става ясно какво подразбирате 'под приятелство'.
То не беше "народно творчество" , не беше чудо.
Жалко за хубавата тема.

# 207
  • Мнения: 9 196
Да се ' завърже' е лесно . Да се задържи е трудно. Чисто, искрено приятелство.
Защото с тези каламбури дето ги пишете, става ясно какво подразбирате 'под приятелство'.
То не беше "народно творчество" , не беше чудо.
Жалко за хубавата тема.

Разбрахме за чичо Иван и колко го бива да задържи "приятелство", но с опънмайндеда не е така, той е аматьор. Нека първо да го започнем, пък задържането после. Едно по едно. Яваш яваш.

# 208
  • Мнения: X
Ами то си е по темата - чисто, истинско приятелство, има ли между мъжа и жената?  Кога е чисто едно приятелство??

# 209
  • Мнения: 630
Катерица, нищо лично към теб.
Просто говорих от собствен опит.
А той за съжаление не е в полза на истинското приятелство м/ду мъж и жена.

Общи условия

Активация на акаунт