Приятелството между мъж и жена

  • 42 289
  • 685
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 18 414
Ами никой не е "решил", а дотогава е укривал това обстоятелство.
Най-вероятно за да не прекъсне контактите другият. Съвсем разбираемо е. Ако се изповядаш, а знаеш, че насрещният няма да сподели чувствата ти, ще го загубиш изцяло.

# 616
  • Мнения: 683
Странно нещо е това "приятелство с мъж". Някога го разбирах да сме близки, да си говорим и споделяме, да мога да разчитам, ако се наложи. Имала съм такива приятелства, но не съм сигурна, че отсрещния човек не е влагал сексуален подтекст. След време се оказа, че нямам нужда от такива приятелства, ако мъжът ми ми е приятел, както е в настоящия момент. Нито имам нужда да споделя, да разчитам или някой друг да ме счита за близка. Та, всичко зависи от това на кой километричен камък се намираш по своя път.

# 617
  • Мнения: 3 767
Странно нещо е това "приятелство с мъж". Някога го разбирах да сме близки, да си говорим и споделяме, да мога да разчитам, ако се наложи. Имала съм такива приятелства, но не съм сигурна, че отсрещния човек не е влагал сексуален подтекст. След време се оказа, че нямам нужда от такива приятелства, ако мъжът ми ми е приятел, както е в настоящия момент. Нито имам нужда да споделя, да разчитам или някой друг да ме счита за близка. Та, всичко зависи от това на кой километричен камък се намираш по своя път.
Подкрепям. Една неомъжена или разведена жена трябва да има приятели мъже, които да й помагат когато има нужда. Примерно един бояджия, един автомонтьор, един да прави ремонтите в жилището й, един за с*кс, като е неизбежно някои от приятелите съща да са с "екстри". Семейна жена с кадърен мъж няма нужда от много приятели, защото съпруга ще съвместява горните дейности.
 Лично аз в чистото и без задни мисли приятелство между мъж и жена не вярвам.

# 618
  • Мнения: X
Недейте така, приятелите не са само, за да ги ползваме като ни дотрябва услуга, независимо от пола!

# 619
  • Мнения: 3 767
Недейте така, приятелите не са само, за да ги ползваме като ни дотрябва услуга, независимо от пола!
А ако имаш нужда от услуга, няма ли да се обадиш първо на приятел?

# 620
  • Sofia
  • Мнения: 15 644
Една неомъжена или разведена жена трябва да има приятели мъже, които да й помагат когато има нужда. Примерно един бояджия, един автомонтьор, един да прави ремонтите в жилището й, ...

Ние, с мъжа ми, живеем в 21 в. и си плащаме за професионална помощ (важи за почти всичко). Не ми е минало през акъла да карам съпруга ми да ремонтира колата, например. Предпочитам специалист да свърши тази работа.

# 621
  • Мнения: 10 498
Аз също си плащам, но ми е трудно да си измеря маслото, например. За това не се ходи в сервиз. А и често не знам къде да отида. Винаги е добре да имаш мъж под ръка, който да те насочи.

# 622
  • Мнения: 15 960
Е, то едно е да те насочи, друго да го накараш да ти направи ремонт.

# 623
  • Мнения: 6 313
Бе то така се почва, първо насока, после ремонт и накрая заварката станала.

# 624
  • София
  • Мнения: 35 332
Аман от такива приятелства - трябва ми, искам, донеси, пренеси и прочие “мога и сам, но съм длъжен да ангажирам цял свят със себе си”.
Аз ползвам приятелите си за хубави разговори, пътувания, обмяна на емоции и радост. Останалото си го плащам.

# 625
  • Мнения: 10 498
Аз също така разбирам приятелството, а не като низ от услуги. И аз мога да насоча приятел за нещо, от което разбирам, но това не е основа за отношения.

# 626
  • Мнения: X
Недейте така, приятелите не са само, за да ги ползваме като ни дотрябва услуга, независимо от пола!
А ако имаш нужда от услуга, няма ли да се обадиш първо на приятел?

За ремонт ще се обадя на майстор, приятели монтьори и бояджии нямам. А и да имах, бих им платила за положения труд и време.

# 627
  • Мнения: 6 711
Аман от такива приятелства - трябва ми, искам, донеси, пренеси и прочие “мога и сам, но съм длъжен да ангажирам цял свят със себе си”.
Аз ползвам приятелите си за хубави разговори, пътувания, обмяна на емоции и радост. Останалото си го плащам.

Секи плаща както може и с квото има.
В наличност.

# 628
  • Мнения: 18 414
Дай пример ти как? Nerd

# 629
  • Мнения: 6 711
Е, тя темата не е за такива като мен.
Аз съм като студента,дето го спрели мильоцонерите и му искали подкуп, а той им отговорил : - Имам желание, но нямам възможност.

Общи условия

Активация на акаунт