20 години разлика?

  • 25 111
  • 278
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 300
Съвет от мен. Преживях наскоро почти същото, пак разлика 20 години, аз на 22, той 42. Разликата е там, че той е женен...Разделих ги, за което сега съжалявам, ама тогава тъпа глава, мислих си, че съм влюбена и едва ли не не мога да живея без него, но ситуацията коренно се промени. В начолото всичко цветя и рози, обикаляхме, всичко точно, но с времето си показа и лошите черти, когато аз исках да излезна например на бар с приятелки или не ме пускаше, или ако реша самосиндикално да отида имаше поне седмица скандали. Сега разбирам, навярно е имал някакви комплекси от това, че аз съм млада и видиш ли мога да му изневеря... Ситуация продължи да ескалира докато в един момент не започна да ми посяга. Тогава вече ми беше много трудно да се отскубна, не ме оставяше намира. Беше се вкопчил като удавник за сламка. Благодарна съм, че родителите ми бяха до мен в този момент, защото имаше заплахи от сорта, че ще ме убие и т.н. Така че много внимавай, преди да се впуснеш в такава авантюра. Поне се радвам от една страна, че въпросният се събра с жена му само на нея не и завиждам, но все пак тя си знае...

# 61
  • Мнения: 7 006
Какво?, коя зоди е майка ти и колко по-голяма от него?

Ами..Рак,грубо аз съм била на 20,той на 40,мама/лека и пръст/ на 60



Поклон пред майка ти, че му отвъртяла шамар  bowuu

Да ти кажа..Към днешна дата,и на мен някоя 40 годишна лелка,ако ми заяви,че "някой ден,ще съм и благодарна дето е научила 18 годишния ми син, да сменя ремък на колата с дамски чоропагащник",и аз бих и отвъртяла шамар ..  

Последна редакция: нд, 11 мар 2018, 19:18 от Какво?

# 62
  • Мнения: 9 991
Какво?, коя зоди е майка ти и колко по-голяма от него?

Ами..Рак,грубо аз съм била на 20,той на 40,мама/лека и пръст/ на 60

Бойно раче, интересно.

# 63
  • Мнения: 7 006
Какво?, коя зоди е майка ти и колко по-голяма от него?

Ами..Рак,грубо аз съм била на 20,той на 40,мама/лека и пръст/ на 60

Бойно раче, интересно.

О,мама беше от старата гвардия,с манкюра,червилото и перлите на врата.И дама до мозъка на костите си.Фин човек,с деликатни нежни черти..Ноо,стига да не я настъпиш по мазола.. Направо се разгъваше като кобра и можеше да смаже човек само с поглед..

# 64
  • Мнения: 32 567
Жените раци сме номер едно  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 9 991
Какво?, коя зоди е майка ти и колко по-голяма от него?

Ами..Рак,грубо аз съм била на 20,той на 40,мама/лека и пръст/ на 60

Бойно раче, интересно.

О,мама беше от старата гвардия,с манкюра,червилото и перлите на врата.И дама до мозъка на костите си.Фин човек,с деликатни нежни черти..Ноо,стига да не я настъпиш по мазола.. Направо се разгъваше като кобра и можеше да смаже човек само с поглед..

Фенка и станах. Реших, че е моята зодия.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 36 869
Такаа изчетох почти всички мнения и както предполагах повечето са отрицателни,та сега и аз да се изкажа.С моя мъж сме заедно от 5 години и женени от 1.Разликата ни е 21 години.Сега мислим за бебе.Всичко зависи от човека,а не от годините.Нямаме големи различия в интересите и много рядко спорим.Той има голямо дете,което ме приема повече от добре,мойте родители го обожават.Обичаме се и сме щастливи.И знаете ли какво и хора с по 2—3—5 години разлика се разделят и не се разбират,така че когато обичаш някой и усещаш,че това е твоя човек,годините  не са пречка.

Точно вашия пример едва ли е удачен тук. Като навъртите двайсетина годинки ела пак да кажеш, че все така без проблеми я карате. Връзката ви досега е била цветя и рози, но истината лъсва, когато дойдат децата, битовизмите и някой и друг по-сериозен проблем.

# 67
  • Мнения: 26
Такаа изчетох почти всички мнения и както предполагах повечето са отрицателни,та сега и аз да се изкажа.С моя мъж сме заедно от 5 години и женени от 1.Разликата ни е 21 години.Сега мислим за бебе.Всичко зависи от човека,а не от годините.Нямаме големи различия в интересите и много рядко спорим.Той има голямо дете,което ме приема повече от добре,мойте родители го обожават.Обичаме се и сме щастливи.И знаете ли какво и хора с по 2—3—5 години разлика се разделят и не се разбират,така че когато обичаш някой и усещаш,че това е твоя човек,годините  не са пречка.

Точно вашия пример едва ли е удачен тук. Като навъртите двайсетина годинки ела пак да кажеш, че все така без проблеми я карате. Връзката ви досега е била цветя и рози, но истината лъсва, когато дойдат децата, битовизмите и някой и друг по-сериозен проблем.
Дано да навъртим много повече от 20.А ако разликата е малка тогава няма битовизми,скандали и всичко е цветя и рози така ли ?

# 68
  • Мнения: 9 991
Такаа изчетох почти всички мнения и както предполагах повечето са отрицателни,та сега и аз да се изкажа.С моя мъж сме заедно от 5 години и женени от 1.Разликата ни е 21 години.Сега мислим за бебе.Всичко зависи от човека,а не от годините.Нямаме големи различия в интересите и много рядко спорим.Той има голямо дете,което ме приема повече от добре,мойте родители го обожават.Обичаме се и сме щастливи.И знаете ли какво и хора с по 2—3—5 години разлика се разделят и не се разбират,така че когато обичаш някой и усещаш,че това е твоя човек,годините  не са пречка.

Точно вашия пример едва ли е удачен тук. Като навъртите двайсетина годинки ела пак да кажеш, че все така без проблеми я карате. Връзката ви досега е била цветя и рози, но истината лъсва, когато дойдат децата, битовизмите и някой и друг по-сериозен проблем.

Аз бих казала, че след още 5 години тя ще е на 30, а той на 50.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 36 869
Каквото и да й кажеш, тя си знае нейното. Лети в облаците още. Ще слезе.

Някъде да съм написала, че с малка разлика ги няма тия неща? Прочети по-назад, аз не говоря наизуст. Имам дете от мъж значително по-малък от мен. И при нас беше цветя и рози. Отначало. После дойде детето, различните приоритети, някой и друг проблем. И нещата започнаха да лъсват какви са в действителност. Идея си нямаш какви ситуации ще ти сервира живота, а в много от тях значителната разлика в годините си казва тежката дума. Няма обаче да навлизам в подробности, знам, че няма да хванеш вяра. И аз бях така, трябваше сама да си блъсна яко главата я стената и то не веднъж, че да ми уври за някои истини. Поради, което сега си гледам детето сама.

# 70
  • Мнения: 7 006
В интерес на истината,историята помни и успешни връзки с големи възрастови разлики,но има значение самата възраст..Както и по-напред някой отбеляза,едно  20 и 40 ,друго е 40 и 60..
На майка ми първи братовчед,имаше 3 или 4 брака,не съм сигурна,последния му брак,бе с жена 30 години по-млада.Тя на около 35,той да кажем на 60..нещо такова беше когато се взеха..Дамата бе специалист в тогавашната правителствена болница,а той..както и да,комунистически изцепки..Мисълта,ми е,че не бе някоя без бъдеще и само заради положението му..Роди им се дете..Зад гърба им всички цъкаха,но..детето им отряза езиците,защото той имаше три други деца от предходните бракове,и понеже гена им е много силен и специфичен,на всички деца,главите им еднакви,няма мъжко,няма женско..Та,понеже бе очевадно,че той си баща на детето,родата спря с подмятанията..
Живяха до края си заедно,като той я надживя с няколко години.
  

# 71
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
За мен е важно жената да има добра работа и доходи, да има спестявания , за да има самочувствие и да е независима. Това на 19г няма как да стане, понякога и по-късно. И тогава, след известно време мъжът може да се почувства като "чичко паричко" или "шугър деди "

# 72
  • Мнения: 30 802
Не е гаранция, че по-младата жена с пари ще си извоюва позиции. С първия си мъж печелехме наравно, нелошо, имала съм добри месеци с по-високи от неговите доходи. Обаче това не пречеше вечно да съм по-малката и неразбиращата, все в грешка.

# 73
  • Мнения: 9 991
Има и успешни бракове с голяма разлика. Ако не греша самата Селин Дион беше с доста по -възрастен мъж от нея. По принцип има хора, които искат да не порастват. Цял живот да се чувстват като при мама. Друг да носи отговорностите, друг да взема решенията, друг да бъде основното финансово перо в семейството, а те като волни пеперуди и на 30 и на 40, и на 50. И мъже и жени съм ги виждала такива. На 19, той на40, значи всички решения да ги взема другия или поне официално да ги взема, другия да си мисли, че прави нещо. Щом има хармония, лошо няма. Нали си чешем езиците взе пак.

# 74
  • Мнения: 26
Каквото и да й кажеш, тя си знае нейното. Лети в облаците още. Ще слезе.

Някъде да съм написала, че с малка разлика ги няма тия неща? Прочети по-назад, аз не говоря наизуст. Имам дете от мъж значително по-малък от мен. И при нас беше цветя и рози. Отначало. После дойде детето, различните приоритети, някой и друг проблем. И нещата започнаха да лъсват какви са в действителност. Идея си нямаш какви ситуации ще ти сервира живота, а в много от тях значителната разлика в годините си казва тежката дума. Няма обаче да навлизам в подробности, знам, че няма да хванеш вяра. И аз бях така, трябваше сама да си блъсна яко главата я стената и то не веднъж, че да ми уври за някои истини. Поради, което сега си гледам детето сама.
Може и да си права,но аз за себе си знам,че с някой келеш на 25 няма да се чувствам добре просто.Въпреки,че съм на тези години не изгарям от желание всяка вечер да се влача по купони,дискотеки и да се лее алкохол,а виждам всички мъже около мен,които са на тези години,че правят точно това.Според мен един мъж на 25-26 не може да се грижи за семейство и дете.Може и да греша,но това е моето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт