Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 46

  • 110 201
  • 778
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 214
Аз под грим визирам ББ крем и спирала (обикновена, не е водоустойчива). Това включва моят грим, не е тежък в никакъв случай. Та справя ли се този гел на Лидл?
А, междувременно Сникърс е отговорила.
Ще свърши работа значи, благодаря!

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 795
Да, справя се с едно нанасяне Simple Smile

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Благодаря за темата!  bouquet

Доволна съм много от серума на Балея с Q10  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 3 951
На Есенс имах някаква безцветна пудра преди доста време, добра беше, наскоро ми хрумна да пробвам да фиксирам коректора под очите с малко пудра да не се събира... тяхната дали става за тази цел? Мисля че се води матираща и затова се чудя, някой пробвал ли я е под очите?
И всъщност в момента гледам в сайта им и виждам само компактни, а тази беше прахообразна, та съвсем взех да се чудя каква да взема да пробвам. Някакви препоръки?


Аз почти и само заради под очите си я взех, защото така повече ми намаля торбичките. На мен ми действа добре.

# 19
  • Мнения: 12 796
Благодаря, ще си взема пак явно и ще пробвам. Тази компактната ли?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 951
Благодаря, ще си взема пак явно и ще пробвам. Тази компактната ли?


Тази. Друга безцветна не знам да имат.

# 21
  • Мнения: X
На Катрис нямаше ли безцветна матираща пудра?

# 22
  • Мнения: 12 796
Благодаря, ще си взема пак явно и ще пробвам. Тази компактната ли?
Тази. Друга безцветна не знам да имат.
Имах тяхна прахообразна, но беше преди години, може и да е спряна или да е била лимитирана, те имат някакви такива неща от време на време. Ще пробвам тази значи.

# 23
  • Мнения: 514
На Катрис нямаше ли безцветна матираща пудра?
Имах си такава на Катрис, но не мога да кажа нещо за нея, защото почти веднага я изпуснах и кутийката се счупи.))

# 24
  • Мнения: 35 112
Сладкиши, провай някоя на Балеа. Всичко за коса, което съм пробвала до сега ми е допаднало. Имат една черна серия с масла, повече от чудесна е. Мисля че имаше и маска.
Аз от черната серия ползвам олиото. Много е добро!!!

# 25
  • Мнения: 111
Колко струва олиото? Толкова го хвалите, че взех да се чудя дали да не си го купя. Simple Smile
Досега не съм ползвала такъв продукт.

# 26
  • Мнения: 35 112
Май нямаше 10 лв. Купих го отдавна и не помня. Не утежнява косата и я прави лесна за разресване

# 27
  • Мнения: 16
На Катрис нямаше ли безцветна матираща пудра?

На Катрис съм използвала тази матираща пудра https://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=152586 … ice/Loose-Powders и бях много доволна, главно я употребявах за Т-зоната и то през летните месеци, когато лъщенето е дори повече. Справи се чудесно и е пестелива Simple Smile

# 28
  • Мнения: 13 082
Олиото е 5-6 лева. Аз също го ползвам. Без балсама не оставам. Шампоана го сменям понякога. Абе много им хубава тая серия.

# 29
  • Мнения: 9 991
Маска за коса сменям. То хем да не отежнява и да отнема от обема, хем да подхранва, хем да е евтина. В търсене съм ан перфектната.

Общи условия

Активация на акаунт