КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - Сезон 6, тема 2 /11. - 25. 03. 2018/

  • 50 418
  • 690
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
 Не харесвам Рачков. Изнервя ме и ми докарва главоболие. Прекалено много говори, прекалено много подскача и се кокори, невротичен като пренавита пружина е, приказките му са отегчителни и безсмислени и има логорея. Изобщо не ми е нито забавен, нито весел, нито интелигентен. Не харесвам плоските напъни за хумор тип читалищна халтура от времето на соца.

# 676
  • софия
  • Мнения: 135
Харесва ми Вашето мнение, въпреки, че харесвам Рачков. Аз лично не харесвам Фънки. За мен този човек е невъзпитан и олигофренясал. Simple Smile

# 677
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Без коментар.

# 678
  • Мнения: 3 961
ЗА първи път виждам някой да харесва мнението на Моралка.

А по въпроса харесвам Златка, защото ме изненада приятно.

# 679
  • Мнения: 11 547
Относно скечът със Салвадор Собрал - според мен не се присмиваха на състоянието му, а на появилите се слухове след Евровизия, че само заради болестта са му дали наградата, а не заради самата песен. Не че това ги оправдава, пак беше доста грозно, но чак такива изроди не са от шоуто.
Да, и аз така го разбрах.  Peace
Според мен, нито продуцентите, нито сценаристите, нито водещите са чак толкова цинични и дебилни за да се подиграят със сърдечният порок на когото и да е било.  Peace
Скрит текст:
За осмиване е  по-скоро екипът на Евровизия от португалска страна, които използваха едно момче нуждаещо от сърдечна трансплантация, само за да се доберат до заветното домакинство.  Tired Още тогава се чудех, що за хора са тези родители, организатори и лекари, подложили го на такъв стрес. Чак стая за реанимация му бяха подготвили.  Rolling Eyes Отделно самият Салвадор се държеше като палячо през цялото време имитирайки ментални проблеми, каквито всъщност няма, което само по себе си е гнусно и обидно за хората с такива проблеми.   Confused И всичко това само за една статуетка.

# 680
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 810
Ако не са Рачков и Зуека рейтинга на предаването няма да е толкова висок, това определено трябва да го признаем. Има моменти в които преиграват и дразнят,  но в края на краищата  ни е ясно, че има сценаристи и режисьори  чиито наставления артистите изпълняват.
От таз годишните участници най - много не харесвам  Константин и Гери-Никол, не понасям постоянното им тикане към първото място. Всички останали ги харесвам и противно на много мнения тук харесвам Марги Хранова.
Ако променят изцяло журЕто ще бъде много добре. Хумористично предаване е и нека журират хора с чувство за хумор, не е задължително да бъдат артисти  и то  такива като Сърменов.

# 681
  • София
  • Мнения: 22 769
Представете си шоуто без Рачков, за мен би било много скучно.

Представям си шоуто без Рачков. Би било чудесно ако го няма! С него шоуто изпростява още повече!  Mr. Green

# 682
  • Мнения: 5 903
Представете си шоуто без Рачков, за мен би било много скучно.

Представям си шоуто без Рачков. Би било чудесно ако го няма! С него шоуто изпростява още повече!  Mr. Green
Представям си Рачков без Шоуто. Леле, този човек направо не го виждам. Един и същи репертоар, маниери и жестове от години. В Откраднат жиеот беше толкова дървен като актьор, че дано дружбата му с Халваджиян да пребъде. Иначе не знам как ще си изкарва хляба.
Дано е умен като онази мумия Галя от На кафе. Тя няма сменяне, братко. Истинска Цола Драгойчева.

# 683
  • Мнения: 15 601
Момичета, на кое изпълнение Калин Сърменов е замерил Рачков с химикалка? Пропуснах го и искам да го гледам, но не ми се гледа цялото шоу

# 684
  • Испания
  • Мнения: 37 503
След Константин Гери-Никол се сближи и с Благой



http://life.dir.bg/news.php?id=26984808

# 685
  • Мнения: 11 547
Гери-Никол е всичко, което искам дъщеря ми да не бъде.  Peace

# 686
  • Мнения: 1 209
След Константин Гери-Никол се сближи и с Благой



http://life.dir.bg/news.php?id=26984808

Опасно близки.  Грозно е.

И аз мисля същото.

Не знам как родителите й спят спокойно.

# 687
  • Мнения: 5 903
А какво могат да кажат родители на 20 годишно момиче?

# 688
  • Мнения: 15 601
Като цяло поведението на ГН наистина на моменти е много брутално. Но съм й гледала интервюта, в които много ми е харесвал начина, по който се изразява, спокойствието, с което говори и т.н. Според мен още е прекалено млада и не успява бързо да превключи, за да се адаптира спрямо ситуацията.
Доста хора й се дразнят, защото демонстрира самочувствие, но според мен това самочувствие е напълно покрито. В момента тя е във вихъра си - една от най-търсените и известни певици е, млада е ,красива е, може да пее, изкарва пари, прави хубави /според повечето тийнове/, хитови песни, прави хубави /пак според тийновете/ клипове и т.н. и т.н. Ами нормално е да има самочувствие. Мен лично повече ме дразнят такива, като Светлето, които са известни, защото са известни, чудят се къде да си покажат екстрите, за да се пише за тях, а самочувствието им лети в небесата без да има никакво покритие

# 689
  • Мнения: 1 209
И преди съм казвала,че в интервюта Гери-Никол говори прилично,за разлика от "безДАРната" си колежка.
Разбира се ,че между родители и 20 годишната им дъщеря има търкания, но аз виждам самия проблем в Гери, а по-точно в нейните родители.Поне за мен като родител! Не мога да си представя как майка й ,която е нейна стилистка я обича по този начин  и дори насърчава  това й поведение. Не мога да го разбера това и туйто.

Иначе, по темата засега изненадващо най-много симпатизирам на Софи и Боби. И двамата толкова се радват на това ,което правят ,а в повечето случаи просто ги правят на клоуни, но факт е ,че и те самите се забавляват преди всичко.

Общи условия

Активация на акаунт