КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - Сезон 6, тема 2 /11. - 25. 03. 2018/

  • 50 417
  • 690
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз нямам нищо против,някой от миналите участници пак да участва.Но може би регламента не го допуска?

# 661
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз нямам нищо против,някой от миналите участници пак да участва.Но може би регламента не го допуска?

Не, не го допуска. Единствено и само като специален гост.

# 662
  • Мнения: 15 592
Защо трябва да викат стари участници? Тези са си екстра. Проблема е във водещите, които с всеки сезон вадят все по-тъпи лафове, скечове и закачки, и в журито, което този път съвсем явно подпира един участник, вечно е кисело и обижда масово всички подред.

# 663
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 807
Проблема е в сценаристите и продуцентите.

# 664
  • До морето
  • Мнения: 7 072
Абе аз верно се сетих, че преди няколко години когато Райна в ББ разправяше как и с кого й е изневерявал Константин, спомена и Златка. Тя също беше в къщата тогава. Мисля, че Маги Желязкова я пита как така двете се държат нормално и Райна каза: Е, то аз иначе не трябва да си говоря с половин София.
Та сега се сетих, че са стари познайници Златка и любимеца на Фънки.

# 665
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Е, и?

# 666
  • Мнения: 3 961
Представете си шоуто без Рачков, за мен би било много скучно.

# 667
  • Мнения: 338
Мен ме заболява главата от напрежението на непрестанното му дрънкане... много харесвах шоуто, 2, 3 сезона пропуснах и вече никак не ми понася това "водене". Знам, че е забавно шоу, но за мен е прекалено.

# 668
  • Мнения: 1 804
Аз 2-3 сезона ги пропуснах именно заради лиготиите на водещите. Голяма част от скечовете са ми плоски и безинтересни, но не мога да отрека, че Рачков е невероятен импровизатор. Способен е да излезе от всяка ситуация и да разсмее публиката, но на моменти пресолява манджата, става груб или досадно лигав. Въпреки всичко продължавам да следя шоуто с интерес заради самите участници и образите, които им се падат. Голяма част от "пълнежа" го превъртам.
Искам да видя сезон с победителите от всички сезони.

# 669
  • Мнения: X
Рачков е направо досаден на моменти. Но едва ли сам е решил против волята на сценаристите да си прави такива закачи, да прекъсва журито итн. Ако се изрежат тези моменти от предаването, сигурно ще стане по-кратко с поне 1 час. Не знам, толкова ли им е важно предаването да е толкова дълго.

# 670
  • Мнения: 15 592
Представете си шоуто без Рачков, за мен би било много скучно.

Изобщо не си го представям това шоу без точно тези водещи. Харесват ми, като цяло. Но определено сценаристите са за бой от време на време. Като скеча с победителя от Евровизия или прекаляването с шегите насочени към Маги. Всъщност единственото, което ме дразни е това, че прекъсват журито, когато се изказва за изпълнението на участниците. Другото ми е забавно

# 671
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Аз пък предпочитам да прекъсват журито. Даже, ако може, изобщо да не им се дава думата. И без това в последно време имам чувството, че и коментарите им са плод на предварителен сценарий. Crossing Arms То не бяха побутвания, то не бяха хвалби на бездарни изпълнения - самата обективност. Naughty

# 672
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 807
Особено когато в журито е Маги, при други не се получава нещо. Миналата година очаквах, че с Виктор Калев ще направят комбина, но не стана. Предполагам, че в понеделник ще се получи добро трио - Рачков, Зуека и Геро.

# 673
  • Мнения: 1 209
Съгласна . Журето си разтяга локуми.

Също ме дразни и как Водещите се подиграват на Софи за английския й! Грозно ми е много! А тя е неподправена като дете.

# 674
  • софия
  • Мнения: 135
Здравейте от мен на всички. Присъединявам се към тази тема, защото много харесвам това шоу. Харесвам Рачков , защото вдъхва у зрителя позитивизъм и веселие. Кой от участниците Ви харесва и допада най-много и защо е моят скромен въпрос към Вас ? Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт