Избор на сушилня - Тема 10

  • 95 861
  • 757
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 10
Здравейте, спрели сме се на тази сушилня https://www.technomarket.bg/sushilni/electrolux-ew-8h358s-09157486
някой има ли такава, доволни ли сте? И като цяло от марката

# 151
  • Sofia
  • Мнения: 4 123
Здравейте, спрели сме се на тази сушилня https://www.technomarket.bg/sushilni/electrolux-ew-8h358s-09157486
някой има ли такава, доволни ли сте? И като цяло от марката

Имам друг модел на Електролукс, супер е.

# 152
  • Мнения: 568
Ей я моята "Електролукс", на предната страница. Имам я от месец вече и я въртя постоянно. Много съм доволна, засега.
Отделно, подкрепям по принцип тази марка, защото имам само положителен опит с нея. Цялата ми едра техника в кухнята е "Електролукс". Е, имам леки забележки към хладилника, но тук не става въпрос за това.

# 153
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, харесали сме Пералня със Сушилня AEG L7WBE69S, някой има ли отзиви за този или друг такъв уред на марката?
Знаем, че сушилня с термопомпа е по-добрият вариант, но в момента това можем да си позволим.

Благодаря предварително!

Едит: Извинявам се много! Видях, че съм писала в грешната тема.

# 154
  • Мнения: 140
Въпрос към имащите сушилни. Има ли някой, който е вградил "буквално" сушилнята м/у шкафовете в кухненското обзавеждане и каква марка е ? Въпросът ми е свързан с отделящата се температура и конденза.

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 16:03 от hienata76

# 155
  • Мнения: 1 677
Въпрос към имащите сушилни. Има ли някой, който е вградил "буквално" сушилнята м/у шкафовете в кухненското обзавеждане и каква марка е ? Въпросът ми е свързан с отделящата се температура и конденза.

Това и мен ме "вълнува", че съм замислила вграждане в кухненски остров.

# 156
  • Мнения: 1 187
Въпрос към имащите сушилни. Има ли някой, който е вградил "буквално" сушилнята м/у шкафовете в кухненското обзавеждане и каква марка е ? Въпросът ми е свързан с отделящата се температура и конденза.

Това и мен ме "вълнува", че съм замислила вграждане в кухненски остров.
[/quote

Сушилните на принципа на конденза,трябва да имат някакво отстояние от стени,поне отзад и отгоре,за да може парата да се отвежда нормално.Моята е в шкаф тип гардероб и не е вгпадена.Когато работи,оставям вратата на шкафа отворена. Това -за нормален модел сушилня.Вече ако има специални модели за вграждане-не знам.Иначе с парата и влагата нямам проблеми.Не е толкова много.Но виж,излъчването на топлина,особено през лятото е др. работа☺

# 157
  • София
  • Мнения: 12 006
Въпрос към имащите сушилни. Има ли някой, който е вградил "буквално" сушилнята м/у шкафовете в кухненското обзавеждане и каква марка е ? Въпросът ми е свързан с отделящата се температура и конденза.

Това и мен ме "вълнува", че съм замислила вграждане в кухненски остров.
Вграждат се тези, които са за вграждане. Другата иска малко място около себе си, не може да се набута като уред за вграждане.

# 158
  • Мнения: 140
Въпрос към имащите сушилни. Има ли някой, който е вградил "буквално" сушилнята м/у шкафовете в кухненското обзавеждане и каква марка е ? Въпросът ми е свързан с отделящата се температура и конденза.

Аз имам поглед м/у две сушилни
1. Горение монтирана в/у пералнята-циркулацията на въздух отвсякъде и грее отзад.
2. Аристон Аквалтис монтиран м/у шкафовете и долу, като отворя вратичката при кондензатора има конденз, също има влага по страниците. Този проблема съм разрешил с допълнителен вентилатор м/у шкафовете. Но въпросът ми е такъв, че тук.. притежаващите сушилни казват: Няма греене, няма духане,няма конденз. Кои са тези марки машини, или само си чешим езиците?

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 09:42 от hienata76

# 159
  • Мнения: 4 709
Но въпросът ми е такъв, че тук.. притежаващите сушилни казват: Няма греене, няма духане,няма конденз. Кои са тези марки машини, или само си чешим езиците?
whirlpool с термопомпа не духа, даже се чудя какво може изобщо да й духа, конденз също нямам, стои в коридора, срещу нея има огледало, все щеше един път да се изпоти.  Излъчва някаква топлина отпред, но върху нея не, миналата седмица даже се надявах да загрее, че да ми доизсуши една тениска с картинка/лепенка/, която сложих върху сушилнята докато работеше, но не, не трепна за 2ч.

# 160
  • Мнения: 140
Но въпросът ми е такъв, че тук.. притежаващите сушилни казват: Няма греене, няма духане,няма конденз. Кои са тези марки машини, или само си чешим езиците?
whirlpool с термопомпа не духа, даже се чудя какво може изобщо да й духа, конденз също нямам, стои в коридора, срещу нея има огледало, все щеше един път да се изпоти.  Излъчва някаква топлина отпред, но върху нея не, миналата седмица даже се надявах да загрее, че да ми доизсуши една тениска с картинка/лепенка/, която сложих върху сушилнята докато работеше, но не, не трепна за 2ч.

Духането го стави , беше образно казано Simple Smile
От предната страна е нормално загряването, но отзад никакво ? Няма такъв неизолиран уред, който два часа да нагрява и да не излъчва топлина около себе си.

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 13:31 от hienata76

# 161
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Моята е Siemens и също не съм забелязала да се нагрява или да духа от някъде за година и половина експлоатация.

# 162
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 100
И аз съм със Сименс, няма духане и топлина, ползвам я целогодишно, поне лятото щях да усетя жега в кухнята.

# 163
  • Мнения: 1 320
Здравейте!
Помагайте при избора ми за сушилня, която да е с термопомпа, да се събират мъхчетата от дрехите, да не мачка дрехите, да има програми за сушене на ризи и на пуловери и ако може и да е на добра цена  Laughing
Много ли искам  Laughing

# 164
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 100
Сименс 7 серия имам, мисля, че отговаря на условията ти 🤗.
Виж и други мнения, почти всички сушилни отговарят на условията ти, само цена /качество трябва да гледаш.

Общи условия

Активация на акаунт