Нямам доверие на гаджето си.

  • 19 952
  • 228
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 7 325
ами обяснението е лесно - така са намерили. що да работи като има кой да му поднася докато той лежи. бившият ми мъж беше такъв. преди да се появя му е слугувала майка му, после аз, после пак тя, като през това време си е намирал и по някоя заблудена. такива индивиди са елементарни за разбиране. повечето са с амбицията да са държанки на богати лели, но тъй като няма за всички тези дето не могат да се вредят предпочитат жени с деца, защото са на ясно - че майката гледа и издържа детето и покрай него се намазва и паразита.
гнусничко звучи, но е самата истина.

# 211
  • Мнения: 58
Аз също не си го обяснявам, защо млади здрави мъже разполагащи с време не искат да работят и да се развиват. Аз съм била без работа преди и направо полудявах в къщи, място не си намирах от нерви по цял ден. Въпреки че в къщи съм имала куп други задължения и за детето грижите... Но като го питах моя готованко защо не си потърси работа и той ми казваше, че не искал  
да влиза в работния сектор защото трябвало да има време за срещи и да правел сделки. Така по имал шанс все да се случела някоя добра сделка и да изкара много пари. Пък  след това щял да се развива и да си направи свой бизнес... Тинтири минтири, в началото се връзвах но след това вече ми беше смешно като го слушах как разсъждава. Според мен такива хора трябва съвсем да ударят дъното и да нямат никакъв избор и никаква помощ от никого и чак тогава може би да се осъзнаят че който не работи не яде
 

Последна редакция: вт, 20 мар 2018, 13:09 от klarins

# 212
  • Мнения: 20 169
Не знам, от друга страна млади и накипрени девойки пък са склонни да се хващат с брутално прости мъже... пък уж са убедени в качествата си. До човек си е.
А, това е съвсем другата крайност. Меркантилни празноглавки, които смятат, че заради единия задник и *ици целия свят и особено мъжката половина от него, им е длъжен. Нека не ги бъркаме с действителни личностни качества. То там пълнеж няма, има само "искам, искам, искам".Simple Smile

# 213
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 441
С най-добри чувства, но ми боде в очите:
https://rechnik.chitanka.info/w/изкарам

Относно паразитиращия господин - така ще си кара, докато има кой да го хрантути.
И съм сигурна, че скоро няма да си вземе багажа.
Хубаво е, че вие имате ново начало.

Последна редакция: вт, 20 мар 2018, 16:17 от isa_pisa

# 214
  • Мнения: 5 273
Не се отваря линка .

# 215
  • Варна
  • Мнения: 36 778
Ми да си му стои багажа в мазето, кво ти пука. Скоро ще мухлясат нещата и ще викнеш няколко циганина да ги изнесат или лично ще го откараш до контейнера.

# 216
  • Мнения: 58
Да абсолютно, обяснила съм какво ще се случи..... Нямам думи как може мъж на 38 год да стигне до такова положение......

# 217
  • Мнения: 7 325
е чакай де, много бързаш. дай му време да намери следващата жертва.

# 218
  • Мнения: 3 049
Те такива хора нямат много багаж и нищо ценно. Свикнали са да са навсякъде и за малко. Добре, че му се е видяло края с този и урока е научен.

# 219
  • Мнения: 3 615
И аз не мога ,но щом има такива жени да ми звънне някоя да видя как е
 да си от другата страна.Айде аз ще готвя понеже ми е страст голяма!

# 220
  • Мнения: 3 615
Да абсолютно, обяснила съм какво ще се случи..... Нямам думи как може мъж на 38 год да стигне до такова положение......
Че какво му е на него той си е екстра.

# 221
  • Мнения: 58
Струва ми се доста унизително. Как би имал човек самочувствие в такъв случай и то пред жена

# 222
  • Варна
  • Мнения: 36 778
Не го мисли, заминал си е, отървала си се. Плюй в пазвата и продължавай напред.

# 223
  • Мнения: 58
Да така е. Нещо до колкото схващам там където се е настанил, нещо жената на приятелят му хич недоволствала и май няма да му е дълъг престоя.... То се приема човек в нужда, поседи някой друг ден пък е време и да си ходи.

# 224
  • София
  • Мнения: 17 890
Не го мисли. Такива паразити винаги намират от кого да смучат.

Жените, склонни да търпят такива, не са се увеличили, просто паразитиращите мухльовци са се.
Къде се е чуло и видяло преди двайсет- трийсет години прав здрав мъж на 35 да седи и да си чеше корема, вместо да бачка с всички сили.

Общи условия

Активация на акаунт