Пролет се задава, ОКТОМРИйчето усмивки ни раздава - Тема 6

  • 55 539
  • 780
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 639
Оу аз от балкона видях че нещо дими

# 736
  • Мнения: 203
Хихихи тук май съм 1 идея по активна.. иначе за седенето по корем докато го оставя и се е обърнал, но много връща като се застои така.

# 737
  • Мнения: 4 005
Богомил стои само по корем... Няма как да му обясня, че трябва да изчака малко, след като е ял и тогава по корем , нооо..
И моят.Много ме дразни понякога.Редовно има бонус-върнато мляко. Вече се научи и от корем по гръб,което до скоро не можеше.Вирва дупето нагоре и прави нещо като салто,за да се завърти. Simple Smile

# 738
  • Мнения: 1 872
Оу аз от балкона видях че нещо дими

Нещо ми се върти в главата, че ти беше в Гео Милев. Прави си сметката за какво става дума, ако до там се вижда. Горките пожарникари Sad

# 739
  • Мнения: 627
Изтървах бебчетата, дано някой ден ги срещнем на живо нашите наборчета Simple Smile
Утре пътуваме с кола за Варна, а ще го прибирам със самолет. Има ли вече някой летял с бебе да сподели как е минало, чудя се количката дали се чекира и те ли дават колан за бебето или трябва да си взема кенгуруто?

# 740
  • Мнения: 18 392
Колан - дават удължител за твоя. Количката -не знам, най-добре се обади и питай компанията. Знам, че е хубаво на излизатане и кацане бебето да суче, за да изравнява налягането в ушите, че тях ги боли. Да кажеш как е минало, аз планирам юни да литнем.

От днес и ние сме в отбора на шестмесечните. Дано това е била по-трудната половина.

# 741
  • Мнения: 1 872
Честити шест месеца и на бебка на wild poppy!

# 742
  • София
  • Мнения: 5 613
Честита половинка, попи! Да се почерпите с бебка Simple Smile

# 743
  • Мнения: 18 392
Нея ще я почерпя на обяд с морков, но мен такъв глад ме гони тия дни, че заобикалям шоколад и тестено отдалече. Grinning

# 744
  • София
  • Мнения: 685
Тони работя на летището, с коя авиокомпания летите за да ти кажа за количката ?

# 745
  • Мнения: X
Попи, честита месечинка на бебси ! Да е много здрава и спокойна Heart

# 746
  • Бурса
  • Мнения: 647
Александра ти сигурно най-компетентно ще се изкажеш, но аз като летяла доста пъти с каката като бебе и с различни компании ще кажа от моя опит. С количката винаги съм стигала до самолета, преди да се качиш, вземаш си бебока на ръце а служители ти качват количката в багажното. В самолета бебето стои в теб, дават ти колан към твоя. Може да му дадеш да суче или да пие водичка при излитане и кацане. Като кацнете чакаш си за количката пред автобусчето или ако сте на ръкав непосредствено до изхода. Можеш да вземаш течности за бебето на полета. Само трябва да ги извадиш от чантата си като минаваш чек ин.

# 747
  • София
  • Мнения: 685
Да, тели така е. Само съветвам ако пътуваш с нискотарифна компания, които не предоставят чували за количката ако имаш някакъв да я сложиш в него, за да не я съсипят

# 748
  • Мнения: 1 639
Дам, Малдини е Гето Милев съм и единия ми балкон гледа към Витоша и понеже сме на последен етаж високо и видях някъв супер гъст дим и ми беше ясно че нещо се е запалило.
Да ви се оплача нещо от 2 ден удрям на камък, неще да яде пюрета и то и тези на Хип. Може би отначало му е било интересно ама сега му писнаха, то аз тиква и морков само съм въвела ама с тия пусти ваксини, утре ако всичко е наред сме на ваксина и немога да му дам нещо ново...
Имахте ли и вие буйкот на пюретата, най-тъпото е че аз бях много горда че съм му го заместила даже без мляко слд това и сега съм тъжна че явно буйкот:)

# 749
  • Мнения: 1 639
Исках да ви питам вашите бебоци колко спят? Защото моя много трудно заспива, винаги са ревове, разнасяници на ръце по 30 минути по някой път и по час. Като излезнем обаче с количката няма мрънкане, по някой заспива за секунди буквално. Много се чудид да не би аз да го слагам да спи а на него да не му се спи, но това с количката ми доказва че има още нужда от доста сън. Той няма някакъв много конкретен режим изграден но общо взето 1х и 30 след като е бил буден вече е нервен и мрънка и нищо не иска да прави. Горе долу сутрин ако стане към 7,8 прави един сън от 1 час и половина, след това по обед пак около 1 час и половина и после вече следобед пак по около час. Това е ако сме вкъщи, ако е навънка може да спи и по 2 часа и повече...Та се чудих колко спят вашите бебчовци през деня и през какъв интервал? Спомням си че големия вече към 7-ми месец имаше само един сън следобед, но той спеше вечер от 8 до 8 сутринта, докато този мъничкия не е така. Вчера пробвах хапване с просъница, никога повече:) Събуди се и после 1 час неможеше да заспи:)

Общи условия

Активация на акаунт