Пъпчасват ли бебетата ви в горещините?

  • 1 081
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 227
и моето пъпчаса, а няма даже и 1 месец и затова се притеснявам да го разсъблека. вие как обличате толкова малки бебета?
Аз го обличам моя с едно боди с къс ръкав в тези жеги, иначе по темата и на него му излезнаха някви гадни пъпчици по вратлето. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4 668
Излизали са му веднъж или два пъти - по бузите и отзад на вратлето , но аз го мажа  с Мустела Стелатопиа - много помага , като преди това го измивам с водичка , обличам го възможно най - леко и няма пъпки .

# 17
  • Мнения: 306
Ние имаме на вратлето, а на лицето-възможно ли е да са също от претопляне?

# 18
  • Мнения: 3 447
През уикенда попътувахме доста, а той много се поти в столчето за кола... и резултата е налице - обрив на вратлето и отпред по деколтето. Но не е грапав на пипане, не стои като пъпки, а като червени точици. Засега не мажа с нищо, само го мия по-често.

# 19
  • Мнения: 1 259
Да.Забелязах 5-6 червени  пъпчици по гърдичките.

# 20
  • Мнения: 106
засега не пъп4асва,мажа я на всяко излизане с слънцезащитен крем навсякъде

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И ние имаме много по раменцата,гушката,малко към бузките и на едната ръчичка.Голим се обаче си стоят.

# 22
И на моята буба и излязаха пъпчици-първо отзад на врата и по раменцата постепенно се разпръснаха и отпред по гърдичките.Като попитах педито тя ми каза че е от претопляне(но не я обличам много-само по боди и панталонки).Не я мажа с нищо засега.Ще следя и аз темата с интерес

# 23
  • Мнения: 288
Да, пъпчаса-вратле, раменца, гърдички  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 5 183
Да, пъп4асваше
А и сега ве4е е на 3,5 години, но ако е много горещо му се покрива цялото носле в пъп4ици

# 25
  • Мнения: 1 410
Миналата година от претопляне й бяха излязли такива пъпчици. Тази година не, но и облеклото е съвсем различно вече.

# 26
  • София
  • Мнения: 290
Няма нито една пъпка, но аз я събличам почти гола и мажа със слънцезащитен крем когато е навън и не я държа много на слънце.

# 27
  • Мнения: 4 621
Миналото лято Яна беше съвсем малка и имахме същия проблем. Според педиатъра ни беше от прегряване. Започнах да я обличам по-леко и изчезнаха Peace

Общи условия

Активация на акаунт