Жена провеси бебе от осмия етаж

  • 21 194
  • 223
  •   1
Отговори
# 30
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Цигански работи...

# 31
  • Мнения: 403
За съжаление не само цигански.

# 32
  • Мнения: 5 069
Не е жена,а дете,на 12 години...Оставили са бебето на братовчедка му за 10 минути и тя е решила "да си поиграе".
Ужасно е,но има огромна разлика!
Всички имате деца,знаете че мозъчетата им понякога сътворяват страховити неща.
Понякога,от немай къде се случва да оставиш малкото на голямото  за няколко минути,да го наглежда и....се случва това.
Аз направо настръхнах като видях бебето отвън на терасата,добре,че е малко и няма да помни и не се е изплашило.

# 33
  • Мнения: 18 830
Да, имаме деца и не знам за друго подобно 12 годишно.

# 34
  • Мнения: 1 304
За съжаление, подобно безразсъдство може да се види и при по-зрели хора . Помните ли случая с цигуларката, която беше поверила 3 годишния си син на 18 годишни момчета, които го бяха били, почти до смърт и заключвали с възпитателно цел. Човешката глупост няма години, расата, пол или етническа принадлежност, но ходи по хората, не по дърветата.

# 35
  • Мнения: 8 970
Очевидно извършителката е непълнолетна и като такава няма да носи наказателна отговорност. Но обезателно спрямо нея трябва да бъдат приложени мерки по Закона за борба с противообществените прояви на малолетните и непълнолетните. Надявам се по-строги такива. И не на последно място - това момиче има нужда от сериозна специализирана помощ. След като е в състояние да му хрумне подобно забавление. Ужас...

# 36
  • Мнения: 18 830
Цигуларката аз по я разбирам. Тя беше реално поверила детето на свой приятел, а той го беше дал на сина си и друго момче. Пък и вероятността две момчета на тази възраст да се окажат такива изроди не е толкова голяма! Лош късмет! Но тук не е така.

# 37
  • Мнения: 9 804
То най-вероятно вече е изяло боя.
За съжаление и възрастни правят простотии, с които застрашавят децата си.

# 38
  • Мнения: 18 830
Аз не бих допуснала повече това дете до децата си за нищо на света.

# 39
  • Мнения: X
Трудна работа с това недопускане, тези хора живеят заедно:

"Проверка на отдела за закрила на детето към район "Възраждане" показва, че на адреса живеят две семейства. Едното от тях е семейството на бебето и на по-голямо дете, а малолетната извършителка е от другото семейство."

http://dnes.dir.bg/news/dete-terasa-bebe-26956852?nt=4

# 40
  • Мнения: 36 687
Щях да напиша, че след като случаят е публичен, със сигурност ще има последствия заради това, че родителите са оставили детето без надзор (на възрастен). Но проверих новините и се оказа, че вече са взети мерки:
https://nova.bg/news/view/2018/03/15/209887/%D0%BA%D0%BE%D0%B9-% … 1%82%D0%B0%D0%B6/
Проверяват се условията за живот на детето (Ванеса) и ако се установи, че често го оставят на братовчедката, ще им го вземат. За сега няма повече подробности. В заглавието пише, че го извеждат от семейството, но в самата статия не е категорично.
Не ми харесва постъпката на братовчедката, независимо, че тя е дете. Нали имаше случай с някакъв фолк певец и неговите племенници - бяха хвърлили домашния му любимец (прасе) от балкона, за да видят дали ще полети (не полетяло). Идиотщината си е идиотщина и ако детето, което я е извършило не понесе последствия, няма да си вземе поука и да се промени.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 14 736
А изказванията за министъра са ми много грозни. Със сигурност е съсипан от мъка. Как така бил жив...? Ами има семейство, за което да се грижи, въпреки огромната им трагедия. Sad
+1. За един друг баща от Казанлък, обикновен човек, не някой известен, журналята ореваха света колко е невинен, задето с превишена скорост и още някакво нарушение имаше май, макар той да отричаше, налетял през нощта с автомобила си на кон на извънградски път и причинил смъртта на сина си - сега, кой го е пуснал коня там, е отделен въпрос, но може и да е избягал. Човекът беше подсъдим или вече осъден. За Московски само защото е министър - точно обратното. Изберете си една позиция. Иначе аз съм напълно съгласна, че на нормален родител, каквито по всяка вероятност са и този от Казанлък, и Московски, в такива случаи друго наказание не му трябва, по-голямо наказание от вече случилото се няма, но законът няма как да различи нормалните и не толкова нормалните родители, каквито също има.

Колкото до балкона, чак за балкона не знам, но така сте ги подхванали нещата, че съм почти сигурна, че ако кача тук една снимка, на която дъщеря ми на 3 месеца виси закачена на дърво в кенгуру, и аз ще се окажа безобразно оскотяла малоумна майка, на която трябва да и се отнеме детето.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Каква е тая племенница, моята дъщеря е на 12 и никога няма да й хрумне нещо толкова малоумно!!!

А изказванията за министъра са ми много грозни. Със сигурност е съсипан от мъка. Как така бил жив...? Ами има семейство, за което да се грижи, въпреки огромната им трагедия. Sad

Страшно грозно е да се изказват така наистина! Що не е взел да се самоубие, едва ли не! Никой от вас пишещите не го боли за отишлото си детенце повече от майката и бащата, ама давай още наказание, че е малко сякаш...
А хилядите съзнателно безотговорно шофиращи ежедневно по пътя? Или сред вас няма такива?

# 43
  • Мнения: 36 687
Разбира се, че безотговорните шофьори, които причиняват смъртта на свои близки, са отговорни за това и изобщо не са невинни.

# 44
  • Мнения: 8 970


Колкото до балкона, чак за балкона не знам, но така сте ги подхванали нещата, че съм почти сигурна, че ако кача тук една снимка, на която дъщеря ми на 3 месеца виси закачена на дърво в кенгуру, и аз ще се окажа безобразно оскотяла малоумна майка, на която трябва да и се отнеме детето.


Викаш няма нищо страшно, опасно и абсурдно в това да провесиш бебе от осмия етаж - ей така за забавление.  Shocked Rolling Eyes newsm78

Общи условия

Активация на акаунт