Раждане Стара Загора

  • 49 914
  • 579
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 730
За да Ви го казвам, не е случайно.
Обгрижвана сте, нали пари взема!
Молете да дойде в адекватно състояние на секциото Ви, ако изобщо дойде!
И най-вече се молете да родите живо и здраво дете, защото доста жени нямаха този късмет след нейните фетални морфологии. Всъщност тя не е никакъв фетален специалист. Седнете и прочетете не само тази тема, но и други и ще разберете колко пострадали има.

# 571
  • Мнения: 388
За да Ви го казвам, не е случайно.
Обгрижвана сте, нали пари взема!
Молете да дойде в адекватно състояние на секциото Ви, ако изобщо дойде!
И най-вече се молете да родите живо и здраво дете, защото доста жени нямаха този късмет след нейните фетални морфологии. Всъщност тя не е никакъв фетален специалист. Седнете и прочетете не само тази тема, но и други и ще разберете колко пострадали има.
Така , на фетални си ходя при лицензиран лекар . Но имах грешката и ори Иванов да ида където само ми изкара акъла . Досега каквото Цонева ми е казала лекар във София го е потвърдил всеки месец . И да уточня не не си плащам , не ми е вземе нито една стотинка за преглед , независими дали е бил спешен през ноща или рутинен в кабинета . Не защитавам никого , но пак казвам била съм и при уж “ светилото “ дето всички го хвалят , е аз немога да кажа същото . На първи преглед още в кабинета по време на прегледа прокървих , отговора беше еми случва се . На фетална ми пише едва ли не , че трябва да  легна да лежа , серклажи да ми слага и такива неща . При всички посещения при Цонева винаги ск е била адекватна . Пак казвам не защитавам никого , изчела  съм всичко и исках конкретно мнение от момичета които са били скоро при нея

# 572
  • Мнения: 40
Здравейте! Някой може ли да ми каже дали в Тракия се прилага епидурална упойка при естествено раждане при желание на пациента? И също заплаща ли се отделно избор на екип извън посочени 500 лв. за ест. раждане?
Благодаря.

# 573
  • Мнения: 423
Здравейте! Някой може ли да ми каже дали в Тракия се прилага епидурална упойка при естествено раждане при желание на пациента? И също заплаща ли се отделно избор на екип извън посочени 500 лв. за ест. раждане?
Благодаря.

Преди се слагаше, предполагам, че и сега ще може.

# 574
  • Мнения: 85
Здравейте! Някой може ли да ми каже дали в Тракия се прилага епидурална упойка при естествено раждане при желание на пациента? И също заплаща ли се отделно избор на екип извън посочени 500 лв. за ест. раждане?
Благодаря.

Раждах през 2022 година. Бяха ми пуснали система с окситоцин и бях попитала за упойка, но акушерката тогава ми каза, че при естествено не слагат. Но най-добре да попитате на място или по телефон за актуална информация.

# 575
  • Мнения: 3 730
Избор на екип се доплаща още 500лв

# 576
  • Мнения: 3
Здравейте! Някой може ли да ми каже дали в Тракия се прилага епидурална упойка при естествено раждане при желание на пациента? И също заплаща ли се отделно избор на екип извън посочени 500 лв. за ест. раждане?
Благодаря.
Здравейте, Няма го като опция при естествено раждане,  на 02.01.24 раждах в Тракия , пускаха ми система окситоцин и бях 6 часа и половина с контракции докато родя за 1-2 минути, на 5тия час питах има ли опция за упойка и ми казаха, че там не работят по този начин и за естествено раждане няма как.

# 577
  • Мнения: 40
Явно не могат да я сложат епидуралната, тъй като доколкото съм чела не всеки може..

# 578
  • Мнения: 2
Здравейте,
Дали някой е раждал при д-р Тотев в Тракия? Аз се чудя при кой доктор да раждам. По принцип ме следи Тотев.

# 579
  • Мнения: 232
Здравейте, има ли частна болница в коята израждат нормално и кои лекари?

Общи условия

Активация на акаунт