Раждане Стара Загора

  • 49 166
  • 577
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 648
Мисля, че всичко го водят в държавното АГ , ама може и да греша!

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 423
Ако е по-сериозен проблем, да, препращат в държавното АГ. Инапе и двете болници имат неонатология. Аз мога да дам информация за Тракия. Моята бебка се наложи да стои 4 дни в неонатологията. Лекарите и акушерките ми направиха много добро впечатление. Дават постоянно информация, разрешаваха ми да слизам постоянно при нея да се опитвам да я кърмя или да я храня.

# 32
  • Мнения: 2 250
При кой ражда в Тракията? Следя се при Иванов и от една страна ми се иска той да си ме изражда,но от друга чувам,че той не се ангажира при нормално раждане и да идва по нощите,ако се наложи Rolling Eyes

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 423
При кой ражда в Тракията? Следя се при Иванов и от една страна ми се иска той да си ме изражда,но от друга чувам,че той не се ангажира при нормално раждане и да идва по нощите,ако се наложи Rolling Eyes

И аз се следях при Иванов, при него и раждах, само че секцио. Наистина не се ангажира с нормално раждане.

# 34
  • Мнения: 2 250
То изобщо не се знае дали ще го докарам до нормално раждане аз. На първият БХС ми излезе висок риск от прееклампсия и Иванов каза,че ако я развия ще се наложи да се режем по-рано,та може и да не ми се налага да решавам нищо и да не зависи от мен.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 423
То изобщо не се знае дали ще го докарам до нормално раждане аз. На първият БХС ми излезе висок риск от прееклампсия и Иванов каза,че ако я развия ще се наложи да се режем по-рано,та може и да не ми се налага да решавам нищо и да не зависи от мен.

И аз бях така + бонус други проблеми. През цялата бременност ми казваха да съм спокойна и ми препоръчваха нормално раждане. Но и аз нямах избор, наложи се секцио даже седмица по-рано от плануваната дата. Иванов е професионалист и аз съм много доволна от него.
Лека бременност ти пожелавам! 🙂

# 36
  • Мнения: 2 250
Благодаря!
И на мен ми каза, че и за тях и за мен е най-добре нормално раждане,но каквото стане,живи и здрави да сме. За Иванов иначе нямам никакви колебания, наистина е професионалист.

# 37
  • Мнения: 1 000
Здравейте ,
Ще ви споделя раждането ми планирано секцио в Ниамед - д-р Христов. 1000 лв струваше операцията ,от която съм доволна не мога да се оплача , бях със спинална упойка.
Нещата които не ми харесаха : настаниха ме в стая , която не можеш да регулираш температурата - беше адска жега , санитарката една руса женица казва се Таня - изключително отвратителна , груба , обижда родилките , кара се , явно е забравила че е чистачка там. Сутрин влиза с викове в стаята , без да чука разбира се , нищо че едва си приспала постоянно ревящото си бебе.
Имаше една акушерка , която беше гримирана тип Планета Пайнер само чати по телефона си и оставяше децата без надзор , за да си изпуши цигарката , мрънкаше че искаме да си оставим бебетата, за да поспим и беше против кърменето 😱.
Мами искайте бебетата си , ако ще ги кърмите , защото никой не ви пита , а им пъха АМ в устата и после следва рев , буци в гърдите и мъки за вас и бебето.
Дано съм била полезна с информацията.

# 38
  • Мнения: 561
Здравейте, а има ли някой, който е раждал нормално в НиаМед?

# 39
  • Мнения: 63
Здравейте, а има ли някой, който е раждал нормално в НиаМед?
и аз от това се интересувам. Предстои ми съвсем скоро. Видях се с Христов, не ми се видя да е против нормалното раждане. Само ми каза, че ще си ме боли и че трябва да се събера, да имам кураж и че в родилна зала няма "не мога"..

# 40
  • Мнения: 2 250
Това,което съм чувала за Христов е, че не е против нормално раждане, просто предпочита секциото. Но пък и знам,че е много внимателен и човечен,което сериозно накланя везните при мен да раждам там Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 63
Това,което съм чувала за Христов е, че не е против нормално раждане, просто предпочита секциото. Но пък и знам,че е много внимателен и човечен,което сериозно накланя везните при мен да раждам там Rolling Eyes
имам приятелка, която роди нормално там, каза ми, че почти винаги Д-р Христов идва на ражданията. На мен ми допадна като доктор, отношението ми хареса, прегледа беше за разкритие, беше много внимателен, не ме заболя изобщо.. Та общо взето съм решила да родя там. Но ми беше интересно как са акушерките и като цяло следродилния престой, дали помагат, дали са отзивчиви и като цяло какво им е отношението към родилките Simple Smile

# 42
  • Мнения: 561
Честно да ви кажа, скоро се преместих от Търново в Ст. Загора, защото съпругът ми е от тук и си запазих час при Христов за другия Вторник. Аз съм в 6тия месец още, така че имам време да реша до Юли, надявам се и тук да се публикуват някакви нови отзиви също. До колкото знам за АГ-то тук- наскоро една позната роди нормално и каза че няма топла вода, ако не искаш да си в мизерия си носиш всичко- от чаршаф до прибори и храна. Ходих в Търново в АГ-то, където правят ден на отворените врата, пускат родилки да гледат как е, и обясняват коя зала за какво е и какво да си вземат като багаж. Ами да ви кажа, там е все едно в частна болница, леглата са с електрически механизъм и раждането е безплатно. Има ВИП стая, за която можеш да доплатиш и да си сама в стая с плазма, баня и тоалетна, тя е 25 лв на ден. Жалко само, че навсякъде не е така..

# 43
  • Мнения: 63
Честно да ви кажа, скоро се преместих от Търново в Ст. Загора, защото съпругът ми е от тук и си запазих час при Христов за другия Вторник. Аз съм в 6тия месец още, така че имам време да реша до Юли, надявам се и тук да се публикуват някакви нови отзиви също. До колкото знам за АГ-то тук- наскоро една позната роди нормално и каза че няма топла вода, ако не искаш да си в мизерия си носиш всичко- от чаршаф до прибори и храна. Ходих в Търново в АГ-то, където правят ден на отворените врата, пускат родилки да гледат как е, и обясняват коя зала за какво е и какво да си вземат като багаж. Ами да ви кажа, там е все едно в частна болница, леглата са с електрически механизъм и раждането е безплатно. Има ВИП стая, за която можеш да доплатиш и да си сама в стая с плазма, баня и тоалетна, тя е 25 лв на ден. Жалко само, че навсякъде не е така..
И в Пловдив в Хирургиите е така. Аз се преместих в началото на март от там - тук, за да ни помагат нашите, иначе щях да родя в държавна болница, но при тези условия в нашето АГ, реших да съм в частна. Моята седяща докторка не ми дава да пътувам и да рискувам.. Иначе щях да си родя там.. Но пък смятам, че НиаМед е добър избор... Та ще видим, аз съм 37г.с. Скоро ще ви напиша прясно, прясно мнение за там Simple Smile

# 44
  • Мнения: 561
Честно да ви кажа, скоро се преместих от Търново в Ст. Загора, защото съпругът ми е от тук и си запазих час при Христов за другия Вторник. Аз съм в 6тия месец още, така че имам време да реша до Юли, надявам се и тук да се публикуват някакви нови отзиви също. До колкото знам за АГ-то тук- наскоро една позната роди нормално и каза че няма топла вода, ако не искаш да си в мизерия си носиш всичко- от чаршаф до прибори и храна. Ходих в Търново в АГ-то, където правят ден на отворените врата, пускат родилки да гледат как е, и обясняват коя зала за какво е и какво да си вземат като багаж. Ами да ви кажа, там е все едно в частна болница, леглата са с електрически механизъм и раждането е безплатно. Има ВИП стая, за която можеш да доплатиш и да си сама в стая с плазма, баня и тоалетна, тя е 25 лв на ден. Жалко само, че навсякъде не е така..
И в Пловдив в Хирургиите е така. Аз се преместих в началото на март от там - тук, за да ни помагат нашите, иначе щях да родя в държавна болница, но при тези условия в нашето АГ, реших да съм в частна. Моята седяща докторка не ми дава да пътувам и да рискувам.. Иначе щях да си родя там.. Но пък смятам, че НиаМед е добър избор... Та ще видим, аз съм 37г.с. Скоро ще ви напиша прясно, прясно мнение за там Simple Smile

Стискам палци всичко да е наред при теб и пиши после, че да знаем 🌺

Общи условия

Активация на акаунт