София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 118 414
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 1 050
Здравейте! Къде в Красно село правят маникюр с електрическа пила и биха ме взели в близките дни?

# 1 021
  • Мнения: 2 013
Студио "Ели" мисля, че може да ви свърши работа. Може да я видите във фб как работи, на ул. Хайдушка гора 8-12 се намира.

# 1 022
  • Мнения: 10 210
Може ли актуална препоръка за фризьорка в нашия район? Да умее да оформя дълга коса, интересува ме и на какви цени работи за подстригване.

# 1 023
  • Мнения: 8 939
Аз ходя при Мая, намира се на Белмекен и Пирин, до сладкарницата Сладки идеи. 20 лв ми взе последно.

# 1 024
  • Мнения: 10 210
Благодаря! 🤗Телефонче може ли на л.с. или на място да я търся?

# 1 025
  • Мнения: 5 698
Благодаря! 🤗Телефонче може ли на л.с. или на място да я търся?
Соул, ако отидеш,моля пиши дали си доволна. И аз съм с дълга коса.
От много време не мога да намеря добра фризьорка в района.
Сега ходя чак на Константин Величков, ама не ми е много удобно.
Та, ще чакам отзиви.

# 1 026
  • Мнения: 10 210
Жената е в отпуск до 18 август. Не знам дали ще я дочакам. Ако отида другаде, скоро на фризьор няма да ходя пак.

# 1 027
  • Мнения: 914
Здравейте.

Някой може ли да ми препоръча добра шивачка за дребни поправки на дрехи (подгъви и т.н.)? По възможност - в районна на НДК.

Благодаря.

Хубав уикенд.

# 1 028
  • Мнения: 5 698
Здравейте.

Някой може ли да ми препоръча добра шивачка за дребни поправки на дрехи (подгъви и т.н.)? По възможност - в районна на НДК.

Благодаря.

Хубав уикенд.
Объркали сте темата.
Тук е групата Бъкстон, Борово, Красно село, Павлово.

# 1 029
  • София
  • Мнения: 9 920
В Пощата мога ли с карта да платя ток?

# 1 030
  • Мнения: 8 939
В Пощата мога ли с карта да платя ток?
Не, но можеш да си платиш тока през онлайн банкирането на сметката си или в ипей онлайн.

# 1 031
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Спешно събирам отзиви за ДГ 116 в м. Гърдова глава. Някой може ли да сподели наблюдения. Питането ми е по-конкретно за бъдещата 4 та група (набор 2016)

# 1 032
  • София
  • Мнения: 700
Здравейте!
Някой дали може да помогне с информация за учител по пиано, който ходи по домовете? Или в краен случай някоя школа
За дете на 11г става дума, момче.
От 2г свири на пиано, но учителката му е изключително несериозна, нон стоп нещо й се случва и уроците не се състоят. Детето започна да губи инерция, интерес....
В Читалищата мисля, че е почти невъзможно, опитахме в "Светлина", но ни казаха, че няма места...

# 1 033
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте!
Някой дали може да помогне с информация за учител по пиано, който ходи по домовете? Или в краен случай някоя школа


В читалище Витоша са две преподавателки. Още са в отпуск, но телефоните са на таблото на 1 етаж. Може да имат място

# 1 034
  • Мнения: 5 698
Аз пък търся някакви курсове, групи по забавна, логическа математика за 6-годишно.

Общи условия

Активация на акаунт