София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 118 282
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 686
Има ли клон на ПИБанка в района?

# 526
  • София
  • Мнения: 9
Да. На пазара на Красно село. На бул. Княз Борис.

# 527
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Да. На пазара на Красно село. На бул. Княз Борис.
бул. Цар Борис III 32, бл.50
Направиха голям офис, този на Дойран го затвориха.

# 528
  • Мнения: 5 686
Да. На пазара на Красно село. На бул. Княз Борис.
бул. Цар Борис III 32, бл.50
Направиха голям офис, този на Дойран го затвориха.
Благодаря!

# 529
  • Мнения: 329
Здравейте! Моля да ми препоръчате добър ветеринар в района на Борово. Имаме нов член на семейството - йоркширски териер и искаме да му намерим добър ветеринар. Благодаря!

# 530
  • Мнения: 1 050
В уличката под Топлофикация - малка вет.клиника. Другият вариант е Добро хрумване, но там е цифромания. Вижте и вет.клкника Дойран.

# 531
  • Мнения: 8 939
Не е  в борово, но в Бъкстон отвориха клиника Парадайс на ъгъла ма Пирин и Белмекен. Нямам животни и нямам отзиви.

# 532
  • Sofia
  • Мнения: 310
Не е  в борово, но в Бъкстон отвориха клиника Парадайс на ъгъла ма Пирин и Белмекен. Нямам животни и нямам отзиви.

Аз съм доволна от Парадайз.  Имам котка и правим там годишните ваксини. Правихме и операция на котката също. Докторката е много мила, както и целия персонал.

# 533
  • София
  • Мнения: 4 575
Нашето йорки е над 6 години. Ходим при док. Иво Иванов, в Павлово. Ако решите ще дам телефон

# 534
  • София
  • Мнения: 9
Силно препоръчвам д-р Албена Пенева, ветеринарния кабинет е зад 20 поликлиника на ул. Княгиня Клементина. Ние също имаме йорки и сме много доволни.

# 535
  • София
  • Мнения: 6 141
Аз съм доволна от д-р Мая Перчинска. https://www.facebook.com/Ozonevet/

# 536
  • Мнения: 256
Здравейте, мами. Някоя от Вас да си търси детегледачка за по няколко часа в този район? Или нещо помощ в домакинството? Simple Smile

# 537
  • София
  • Мнения: 700
Госпожа Лаленце, Сори за закъснелия отговор - цената на гел лака в Cherynkanails е 29лв.

# 538
  • Мнения: 1 305
Нашето йорки е над 6 години. Ходим при док. Иво Иванов, в Павлово. Ако решите ще дам телефон
И аз съм с две ръце за Иво. Специалист е и си разбира от работата.А и е състрадателен лекар. Цените му също са поносими.
Не е  в борово, но в Бъкстон отвориха клиника Парадайс на ъгъла ма Пирин и Белмекен. Нямам животни и нямам отзиви.

Тази клиника пък е в нашия блок. Хората,които я посещават също са много доволни. Хубавото им е , че си имат всякакви необходими апаратури за разлика от Иво.

# 539
  • София
  • Мнения: 4 575
В Парадайс много сменят лекарите.
Обикновено, ако имаме проблем, той винаги е в неделя и доктор Иво ни праща там. Цените вече гонят ЦВК. Последно август ходихме, докато док беше отпуска, нещо излезе на устната на Тери. Час го чоплиха и разглеждаха. Объркаха диагнозата. Взеха ми 140 лв.
Извинете за отклонението.

Общи условия

Активация на акаунт