София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 117 083
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 6 110
Булсатком у нас. Много рядко се случва да спре, реагират бързо.

# 556
  • Мнения: X
Свършиха ли им техническите проблеми, заради които ги зарязах преди 2 години?

# 557
  • София
  • Мнения: 6 110
Не знам какво имаш предвид, тук сме от около 6г, в предишния квартал пак ползвахме тяхна услуга и не се сещам да сме имали някакви съществени проблеми.

# 558
  • Мнения: X
Ползвам услугите на Булсатком от 10+ години. Преди около 2 г. се отказахме от интернет, защото за период от 3-4 месеца почти всекидневно имаше проблем с връзката. Когато им звъняхме получавахме дежурния отговор “технически проблеми”. Накрая вече беше комично. Абсолютно безхаберно се отнасяха към липсата на нет, но пък ни отбиваха от сметката да им призная. Зарязахме ги накрая и там имаше голям зор, сто молби до този и до онзи, но с малък скандал се получиха нещата. Предстои ми отказване от телевизията, че ще се местим и отсега се чудя колко пъти ще ме разкарват да подавам сто молби. Определено не ги препоръчвам!

# 559
  • Sofia
  • Мнения: 1 353
Благодаря ви за коментарите!
Засега стесних избора до Скайнет и Виваком.
Моля за отзиви, ако някой ги ползва в района!

# 560
  • София
  • Мнения: 4 573
Аз съм с Виваком. От 5 г. След като с много скандали се разделих с Булсатком. Виваком имат проблеми понякога, но реагират бързо.

# 561
  • Мнения: 2 245
Виваком - телефони, интернет и кабелна. Като цяло съм доволна. Обикновено реагират бързо и до 1-2 дни решават проблема. Последния път малко сгафиха и идваха 2 пъти, докато отстранят проблема, който сами бяха причинили. Харесва ми, че мога да гледам предавания на запис, да връщам назад, не помня как се казваше тази функция.

# 562
  • Мнения: 711
Виваком - телефони, интернет и кабелна. Като цяло съм доволна. Обикновено реагират бързо и до 1-2 дни решават проблема. Последния път малко сгафиха и идваха 2 пъти, докато отстранят проблема, който сами бяха причинили. Харесва ми, че мога да гледам предавания на запис, да връщам назад, не помня как се казваше тази функция.

Интерактивна телевизия чрез оптично покритие.

# 563
  • Мнения: 8 890
Всичко ни е на Виваком от 5 години. Доволни сме. Най-много ми харесва, че телевизията може да се връща.
Интернетът е бърз и не прекъсва. Преди бяхме на Близу, постоянно прекъсваше.

# 564
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте, някой да препоръча добър фризьор в Борово и околността, който да е на нормални цени?

# 565
  • Мнения: 145
Здравейте, бременна съм в 5 месец и почвам да се оглеждам за педиатър в района за бъдещото бебче. Някой може ли да препоръча читав такъв, на когото може да се разчита и да не изписва антибиотици за щяло и нещяло?

Благодаря, предварително.

# 566
  • Мнения: 711
Здравейте, бременна съм в 5 месец и почвам да се оглеждам за педиатър в района за бъдещото бебче. Някой може ли да препоръча читав такъв, на когото може да се разчита и да не изписва антибиотици за щяло и нещяло?

Благодаря, предварително.

Здравей и честито!
Без да овъртам ще ти кажа-няма такъв педиатър, какъвто търсиш. В началото всички се бият в гърдите, че ползват хомеопатия, не дават АБ при обикновен вирус и помагат с безвредни медикаменти  на имунитета. Реалността обаче е съвсем друга: масово изписват имунорегулатори, които повече вредят, от колкото да помагат, при грипно време директно дават АБ, за да намалее опашката пред кабинета, за която се подготви - безкрайна е! И след завършен някакъв 3 меседемен курс се правят на хомеопати и изписват хомеопатично лечение + температуро понижаващо едновременно!

Съжалявам за негативния пост, но това е реалността! Ако се от майките, които не искаш да си тровиш детето със синтетични лекарства, съветът ми е, да се потърсиш добър КЛАСИЧЕСКИ хомеопат (не такъв с изкарания курс, а истински). При педиатъра да ходиш само за бележки и болнични, така поне правя аз от почти 5 години.

Желая ти успех с търсенето и лека бременност Simple Smile

# 567
  • Мнения: 10 174
😵 Извинявайте, че не съм по темата, но се шокирах от прочетеното. И на мен ЛЛ ми предписа хомеопатия с температуропонижаващо януари. Не трябва ли да се комбинират? 🤔

# 568
  • Мнения: 711
😵 Извинявайте, че не съм по темата, но се шокирах от прочетеното. И на мен ЛЛ ми предписа хомеопатия с температуропонижаващо януари. Не трябва ли да се комбинират? 🤔

Не пречи да се комбинират, но по този начин хомеопатията просто не действа. Класическите хомеопати НЕ препоръчват (да не кажа отричат) масовите комбинирани хомеопатични лекарства от рода на стодал, осцилококцимум, ангин Хил и подобни. Класическия хомеопат назначава едно лекарство, което се дава еднократно, рядко два или три пъти. Поинтересувайте се малко, в интернет и в бг мама дори има много информация.

Съжалявам за спама!

# 569
  • Мнения: 1 050
Може ли да препоръчате класически хомеопат в района?

Общи условия

Активация на акаунт